رویداد به پایان رسیده است!
آخرین گردهمایی کارآفرینی کشوردرسال 1398 - باشعار سال 1399 سال راه اندازی کسب وکار در تاریخ پنج‌شنبه ۱ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱ اسفند ساعت ۰۸:۰۰

آخرین گردهمایی کارآفرینی کشوردرسال 1398 - باشعار سال 1399 سال راه اندازی کسب وکار

  • ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

دلایل برگزاری این گردهمایی


راه اندازی کسب وکار وداشتن یک کسب وکار شخصی ، یکی از مهم ترین دغدغه های ما ایرانیان است . افزایش هزینه های زندگی از یک سو ونیز کاهش امنیت شغلی در بخش های خصوصی ودولتی همه ی ما را بر آن داشته تا ازدنیای اسارت گونه ی کارمندی خلاص شده وبه دنیای آزاد وبی دغدغه ی کارآفرینی پا بگذاریم .

اما ، دنیای کارآفرینی با وجود آنکه دارای جذابیت ها وزیبایی های خاص خود است ازچالش ها ومشکلات فراوانی انباشته است که عدم توجه با آنها بعضا مساوی است با ازدست دادن سرمایه های مادی ومعنوی . موضوعی که متاسفانه درهمه ی محافل کارآفرینی وکسب وکار کمتر به آن پرداخته وتوجه می شود. 

به طوری که در اکثر برنامه های کار آفرینی وکسب وکار شاهد سخنرانی ها و برنامه های انگیزشی و روانشناسانه برای تهییج افراد وبرانگیختن آنها برای انداختن خود به سیاهچاله ای به نام کارآفرینی هستیم ،بی آنکه در مورد چالش ها و خطرات آن صحبتی به میان بیاید . 

 فقط تصور کنید که وقتی در مورد کسب وکار استارت آپی صحبت می شود ، همه به نمونه های موفق آن اشاره می کنند بدون آنکه گفته شود این نمونه های موفق فقط 1% ازجمعیت وخیل استارت آپ ها را تشکیل می دهند . واغلب آنها یا مضمحل شده اند ویا اوضاع خوبی ندارند . 

از این رو نباید کار آفرینی را با صحنه های نمایش فانتزی وشاد وغیر جدی یکی گرفت و بدون توجه به واقعیات آن وارد این عرصه شد .

مثلا وقتی بدانیم که هزینه طراحی یک اپلیکیشین فقط معادل 10% هزینه های کل این کسب وکار است قطعا در این مورد احتیاط ودقت بیشتری خواهیم داشت .

 

ما دراین کارگاه به دنبال آن هستیم تا بدون تعارف وبیان نکات هیجانی وانگیزشی ، بی پروا از فوت وفن های راه اندازی یک کسب وکار برای شما بگوییم و شما را برای رسیدن به شرایط با ثبات وشیرین کارآفرینانه آماده سازیم وکمک کنیم تا

- یا امپراتوری کارآفرینی خود را بسازید

- ویا اگر نمی توانید یک کسب وکار برای داشته باشید ، در ساخت آن به دیگر کارآفرینان کمک کنید ودرآن تبدیل به ژنرال وفرد موثر شوید 

برگزارکنندگان

سوالات متداول

هدف این گردهمایی چیست؟
دراین گردهمایی باآخرین روش ها واطلاعات مورد نیاز برای راه اندازی کسب وکار در سال 1399 آشنا می شوید .
دراین گردهمایی چه موضوعاتی مطرح می شود ؟
دراین گردهمایی موضوعاتی مثل معرفی فرصت های جذاب کارآفرینی ، روش های راه اندازی کسب وکار، شبکه سازی وفروش وبازاریابی وتامین مالی و.. مطرح می شود .
روش برگزاری این گردهمایی چیست ؟
دراین کارگاه به طور عملی با روش های راه اندازی کسب وکار برای خود آشنا می شوید .
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
خیر- لطفا در خرید خود دقت نمایید .

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

حامیان

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی


یک توصیه مهم به مشتاقان دریافت خدمات رایگان مشاوره وکوچینگ راه اندازی کسب وکار


قبل از ورود به دنیای کارآفرینی وکسب وکار ، توصیه می کنیم حتما کتاب زیررا مطالعه کنید : 


تلفن تماس برای خرید کتاب : 

00982122059814

  • شروع: پنج‌شنبه ۱ اسفند ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۱ اسفند ساعت ۱۷:۰۰

آدرس: تهران تهران - خ ولی عصر- روبروی پارک ملت- جنب بازار صفویه- شماره 2665- ساختمان صورتی - طبقه دوم - واحد 17, تلفن 22059814, 22041812