ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"آخر هفته ابری: معماری ابرزی و چالش‌های راه‌اندازی سرور ابری" در تاریخ پنج‌شنبه ۲۵ شهریور ساعت ۲۰:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

آخر هفته ابری

ابر آروان، در سری برنامه‌‌های آخر هفته ابری یا Cloud Weekend، در نظر دارد که به یکی از چالش‌های فنی در زمینه‌ی رایانش ابری (Cloud computing) بپردازد و در این مسیر از همراهی کارشناسان و متخصصان حوزه‌های ابری نیز بهره‌مند خواهد شد.

معماری ابرزی و چالش‌های راه‌اندازی سرور ابری

Cloud Native

معماری ابرزی یا Cloud Native چگونگی ایجاد و استقرار سرویس‌ها یا برنامه‌های مختلف بر بستر ابری است که به کسب‌وکارها و توسعه دهندگان مستقل این امکان را می‌دهد تا محصولاتی مقیاس‌پذیر، امن و در دسترس راه‌اندازی و به سرعت آن را به بازار عرضه کنند.

 

Cloud Server

سرور ابری نوعی سرور است که کاربر بدون نیاز به تامین و نگهداشت تجهیزات، امکان استفاده و بهره‌برداری از آن را دارد. در این محصول، می‌توانید سرویس خود را با توجه به نیازتان براساس تعداد هسته‌های CPU، میزان حافظه تصادفی RAM‌، دیسک ذخیره‌سازی و امکاناتی مانند IP و سیستم‌عامل پیکربندی کنید و در لحظه سرور ابری مورد نظرتان را بسازید.

امکان اضافه کردن هر تعداد دیسک با هر حجمی به شکل آنی، تعریف شبکه‌های عمومی و خصوصی، امکان اضافه کردن IP به تعداد نامحدود، گرفتن Snapshot از وضعیت سرور، مانیتورینگ پیوسته منابع و تامین امنیت سرور با دیواره آتش تنها تعدادی از ویژگی‌های سرور ابری است.

موضوع

در این «آخر هفته ابری» متخصصان و توسعه‌دهندگان به تشریح معماری ابرزی و چالش‌های راه‌اندازی سرور ابری می‌پردازند و از الزامات پیکربندی و راه اندازی یک سرور ابری با کم‌ترین هزینه و بیش‌ترین بهره‌وری، طراحی معماری سرور با دسترسی‌پذیری بالا، مقیاس پذیری نامحدود و Disaster Recovery سخن خواهند گفت. پس از تشریح موضوعات، ارایه‌کنندگان و سایر متخصصان ابری، چالش‌های حوزه‌ی زیرساخت ابری را بررسی خواهند کرد و با هم برای یافتن راه‌حل‌ها به گفت‌وگو می‌پردازند. در پایان نیز به پرسش‌های مطرح شده شرکت‌کنندگان پاسخ خواهند داد.

 

سرفصل مباحث این رویداد عبارت است از:

Architecting for high availability and disaster recovery
How to scale easily and limitlessly
Optimize compute for performance and cost
Site reliability engineering challenges

ارایه‌دهندگان

احمدرضا ملاپور
احمدرضا ملاپور
Tech Hero at ArvanCloud
محمد عرفان شمسی
محمد عرفان شمسی
Product Manager at ArvanCloud
حمید امامیان
حمید امامیان
Infrastructure Director at Snapp
مهدی خشنودی
مهدی خشنودی
Director Of Engineering at Divar

برگزار‌کننده

آواتار

ابر آروان

ابر آروان تنها عرضه‌کننده‌ی زیرساخت یکپارچه ابری در ایران است که به کسب‌وکارهای آنلاین محصولاتی از قبیل شبکه‌ی توزیع محتوا (DNS ،(CDN ابری، امنیت ابری، پلتفرم ویدیویی، پخش زنده، تبلیغات ویدیویی، رایانش ابری، فضای ذخیره‌سازی ابری و سکوی ابری (PaaS) ار

رویداد های برگزارشده۱۳
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۶۵۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۲۳ مهر

کارگاه آنلاین برنامه نویسی Matlab

  • آنلاین
  • از ۳۵۰,۰۰۰ تومان
  • گروه آموزشی پژواک دانش
تا ۱۳ مهر

دوره برنامه نویسی جاوا جهت ورود به بازار کار

  • آنلاین
  • ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • گسترش فناوری پارس امین رای
پنج‌شنبه ۸ مهر

کارگاه متن‌کاوی، وب‌کاوی و تحلیل شبکه اجتماعی

  • آنلاین
  • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
  • Diginext