رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزشی مهارت گفتگوهای حساس در تاریخ جمعه ۲۴ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۲۴ آبان ساعت ۰۹:۰۰

کارگاه آموزشی مهارت گفتگوهای حساس

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

برای آنها که معجزه گفتگو و ارتباط موثر را می‌خواهند


هنگامی که مسائل بسیار حساس، دیدگاه­‌های متفاوت و هیجاناتی شدید وجود دارد، یک گفتگوی معمولی تبدیل به گفتگوهای حساس می‌شود. و از سوی دیگر هر قدر یک گفتگو حساس‌تر شود، توانایی مدیریت موثر آن کاهش می‌یابد.

اجتناب از این گفتگوها یا عدم مهارت در مدیریت آنها عواقب بسیار ناخوشایندی به دنبال دارد و عدم موفقیت در گفتگوهای حساس، تمامی جنبه­‌های زندگی ما از جمله کسب و کار، ارتباطات، روابط خانوادگی و حتی سلامتی ما را در معرض خطر قرار می­‌دهد.

اما خبر خوب این است که اگر ما بیاموزیم که چگونه به استقبال گفتگوهای حساس برویم و با کسب مهارت­ های لازم آنها را مدیریت کنیم، تاثیر مثبتی روی تمامی جنبه های زندگی ما خواهد گذاشت.

اما این مهارت ­ها چه هستند؟ و افرادی که از چنین مهارت­ هایی برخوردارند، در یک گفتگوی حساس چگونه عمل می کنند؟ و مهمتر از همه اینکه آیا ما نیز قادر به انجام چنین کاری هستیم؟

کارگاه آموزشی مهارت گفتگوهای حساس رهنمودی برای یافتن پاسخ به این سوال­‌هاست.


بنیاد آرنجینک


ما یک بنیاد مستقل هستیم که به ارائه ی راه حل هایی برای توسعه فردی و موفقیت، پیشرفت شغلی و بهتر شدن کسب و کارها، و خلاقیتِ بیشتر و نوآوری علاقه مندیم. ما آنچه در مدیریت منابع انسانی می گذرد را دوست داریم و سال ها آن ها را انجام داده ایم. ما فکر می کنیم منابع انسانی بزرگترین سرمایه های یک تیم یا مجموعه هستند و بهتر است به چیزی فراتر از HR برسیم. ما در آرنجینک از تعریف چالش های جدید برای خودمان لذت می بریم، شیفته ی دیالوگ هستیم و آموخته ایم شکیبا باشیم. برای ما کار تمیز که به جزییات آن ساعت ها فکر کرده ایم اهمیت فراوانی دارد و جنون کیفیت داریم.

 

کارگاه ها و نشست ها

تولید محتوای دانش افزایی

پروژه های ترویجی

رویدادهای درون سازمانی

همکاری های سازمانی

مشاوره HR

 

کارگاه ها و نشست های آرنجینک برند خوش نامی در آموزش هستند. ما به تولید محتوای با ارزش وب فارسی که مسیر موفقیت و توسعه را بِه تَر و شفاف تر برایمان ترسیم کند بسیار توجه می کنیم. پروژه های آرنجینک آینده پژوهی می کنند و در جستجوی دانایی اند. ما کارگاه های آموزشی جذاب و مفیدی را برای سرمایه های انسانی شما در محل شرکت شما برگزار می کنیم. آرنجینک کنار شما می ایستد تا پروسه ی استخدام بهتری را طراحی و اجرا کنید، یک فرهنگ سازمانی را در تیم تان خلق کنید، چیدمان محل کارتان را بهینه سازی کنید، و یا پروژه ای را با کمترین اصطکاک از نقطه ی آغاز به نقطه ی پایان برسانید. برای مشورت در مورد جریان درست مدیریت و رهبریت یک HR خوب و کارآمد روی ما حساب کنید!

 

 

مدرس کارگاه

وحید شکری
وحید شکری
وحید شکری دانش آموخته‌ی مدیریت صنعتی در مقطع کارشناسی ارشد است و سال ها با شرکت های خارجی مطرح در ایران مانند اسکانیا و دنون همکاری داشته است. او ترویج دهنده و معلم مهارت های نرم در توسعه فردی و پیشرفت شغلی است.

وحید شکری دانش آموخته‌ی مدیریت صنعتی در مقطع کارشناسی ارشد است و سال ها با شرکت های خارجی مطرح در ایران مانند اسکانیا و دنون همکاری داشته است. او ترویج دهنده و معلم مهارت های نرم در توسعه فردی و پیشرفت شغلی است.

برگزارکننده

بنیاد آرنجینک
بنیاد آرنجینک

توسعه فردی، توسعه شغلی و خلاقیت بیشتر با آرنجینک

آدرس

تهران آدرس:تهران خیابان شریعتی، تقاطع خیابان طالقانی، جنب سینما صحرا، پلاک 173، مرکز همایش های انصار

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی بنیاد آرنجینک

OrangeInk یک بنیاد آموزشی و مشاور در زمینه های مدیریت شخصی و سازمانی، رهبریت شخصی و سازمانی، تیم وُرک، گسترش خلاقیت و مدیریت سرمایه های انسانی (HPM) است. فعالیت های آرنجینک موارد زیر را شامل می شود: آموزش حضوری و آنلاین در زمینه های فوق با عنوان روی

رویداد های برگزارشده۲۲
رویداد های فعال۰