رویداد به پایان رسیده است!
آزمون تعهد شغلی (چقدر شغل خود را دوست دارید؟) در تاریخ چهارشنبه ۳۰ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

آزمون تعهد شغلی (چقدر شغل خود را دوست دارید؟)

شروع:
یک‌شنبه ۱۵ مهر ۹۷ ۱۲:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷ ۱۷:۰۰
آزمون تعهد شغلی (چقدر شغل خود را دوست دارید؟)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

لینک آزمون آنلاین


پس از پرداخت در ایوند کدی برای شما ارسال میشود که میتوانید با آن در آزمون شرکت کنید.

این کد تحت عنوان کد تخفیف 100 درصدی شرکت در آزمون تعهد شغلی برای شما ارسال میشود.

****  *********************************************

آزمون تعهد شغلی موسسه پاص

 


چرا آزمون تعهد شغلی؟


تعهد شغلی (موسسه پاص)

خیلی از مواقع اغلب شرکت ها با چالش های جذب افراد متخصص و یا غیرمتخصص روبرو هستند. این چالش زمانی که فرد با شغل خود میانه ی خوبی نداشته باشد بیشتر هم می شود. از طرفی بارها از خود میپرسیم چرا باید من این کار را انجام دهم؟ آیا افرادی که در سازمان ما هستند برای یک هدف تلاش می کنند؟ آیا سرمایه گذاری روی این فرد در سازمان مناسب است یا خیر؟ و 100 ها سوال دیگر

یکی از راه کارهای موجود برای درک بهتر وضعیت و کمک به حل چالش ارزیابی های معتبر و درست است. طراحی درست مسیر و بررسی فرآیند جذب و استخدام

در کنار خدمات منابع انسانی و طراحی مسیر مصاحبه و استخدام که شرکت دانش بنیان پیشگامان ابدال صنعت (موسسه پاص) با تکیه بر دانش متخصصان داخلی و خارجی و با همکاری شرکت بلژیکی در ایران انجام میدهد، اقدام به ارائه یک سری آزمون های سازمانی و روانشناسی صنعتی برای دوستادارن این حوزه نمودیم. 

آزمون روبرو آزمونی برای ارزیابی تعهد شغلی افراد است که بصورت فرم کوتاه 17 سوالی اجرا می شود. با توجه به حضور شرکت MAPSA HR در نمایشگاه نفت و گاز، الکامپ و نمایشگاه کار سالانه که اقدام به برگزاری برخی از این آزمونها می نماید، این آزمون تا 24 مهرماه 97 با تخفیف ارائه می گردد. این آزمون 3 پارامتر را ارزیابی  و در نهایت تعهد شغلی را بررسی می کند. 3 پارامتر قدرت، جذب و فداکاری در ارتباط با شغل در محیط بررسی و امتیازات آن بصورت درصدی قابل مشاهده است. 

قاعدتا اغلب این آزمون ها، روش ها و متدولوژی ها در ابعاد سازمانی به تفاسیر و انتقال دانش فنی این حوزه نیازمند است. و یا برای اجرای آزمون گروهی و دریافت گزارش آن به صورت نموداری و تحلیل در این راستا سازمان ها می توانند با ما در تماس باشند.

www.mapsahr.com

02143649820

سخنرانان

شرکت پیشگامان ابدال صنعت
شرکت پیشگامان ابدال صنعت
موسسه پاص

برگزارکنندگان

شرکت پیشگامان ابدال صنعت
شرکت پیشگامان ابدال صنعت
موسسه پاص
رویداد آنلاین است