رویداد به پایان رسیده است!
آزمون PTE و مهاجرت به استراليا در تاریخ جمعه ۱۵ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۱۵ آذر ساعت ۱۱:۰۰

آزمون PTE و مهاجرت به استراليا

  • رایگان
  • آنلاین
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


اگر در حال خواندن آزمون PTE هستید و قصد مهاجرت به کشور استرالیا را دارید وبینار این قسمت ما در Experts Talking رو از دست ندید چرا که آقای مهرداد بیک وردی مدرس PTE از استرالیا و دارای دکترای برق از تجربیتات صفر تا صد خود از خواندن PTE تا تجربه تدریس PTE و حال از تجربیات زندگی در استرالیا بعد از مهاجرت براتون صحبت خواهد کرد.

PTE چیست ؟


آزمون Pearson Tests of English که به اختصار PTE خوانده می شود، آزمون زبان انگلیسی است که متقاضیان اپلای (پذیرش تحصیلی) و مهاجرت به بعضی از کشورها مثل استرالیا و کانادا می توانند نمره آن را به عنوان مدرکی که نشان دهنده وضعیت مهارت زبان آن ها می باشد، به دانشگاه ها، موسسات و سازمان های دولتی و مهاجرتی ارائه نمایند. بدیهی است تنها دانشگاه های خارجی و سفارت هایی نتیجه این آزمون را از شما خواهند پذیرفت که آزمون PTE، در لیست موارد قابل قبول و معتبر توسط آن ها باشد. از این رو لازم است پیش از ثبت نام آزمون PTE، اطمینان حاصل نمایید که دانشگاه یا کشور مقصد، نمره آزمون PTE را می پذیرد. آزمون PTE چیست؟ از چه اجزایی تشکیل یافته؟ نمره آن چگونه محاسبه می گردد و مهمترین تفاوت ها و شباهت های آن با آزمون های معتبر TOEFL iBT و IELTS چیست؟ و چرا در سالهای اخیر این آزمون مورد اقبال بیشتر متقاضیان مهاجرت و اپلای قرار گرفته است. برای پاسخ به این سوالات با این مقاله همراه شوید. آزمون PTE چگونه برگزار می شود؟ آزمون PTE به صورت کامپیوتری برگزار شده و همانند دیگر آزمون های معتبر زبان انگلیسی TOEFL iBT و IELTS، مهارت‌های Speaking، Writing، Listening، Reading شما را اندازه گیری می‌کند و میزان تسلط شما بر این مهارت های چهارگانه تعیین می نماید. نمره آزمون PTE چگونه محاسبه می گردد؟ در آزمون PTE برای هر بخش (Speaking، Writing، Listening، Reading) نمره ای از 10 تا 90 در نظر گرفته شده است. در نهایت نتیجه کلی این آزمون نیز میانگین کل بخش ها بوده و در نتیجه بین 10 تا 90 خواهد بود.

چرا استرالیا ؟


شرایط مهاجرت به استرالیا شاید شما هم مانند بسیاری افراد و به دلایل متعدد تصمیم گرفته‌اید به کشور دیگری مهاجرت کنید. دلیل‌تان برای مهاجرت هر چه باشد،لازم است درباره شرایط کشور مقصد و تناسب آن با نیازها و اهدافتان اطلاعات کافی داشته باشید. برخی از کشورها شرایط مساعدتری دارند و استرالیا یکی از آنهاست. آب‌وهوا و طبیعت زیبا، انگلیسی‌زبان بودن مردم و از همه مهم‌تر اقتصاد قوی و فرهنگ مهاجرپذیر از مهم‌ترین دلایلی است که بسیاری از مهاجران را جذب این کشور می‌کند. به‌طورکلی روش‌های متعددی برای مهاجرت به استرالیا و اقامت در این کشور وجود دارد، اما با توجه به تعداد روزافزون مهاجران در این کشور، شرایط کمی سخت‌گیرانه‌تر شده است. بااین‌حال هنوز هم برای افرادی که واجد شرایط هستند، امکاناتی وجود دارد که می‌توانند با فراهم کردن یک سری الزامات به‌راحتی به این کشور زیبا مهاجرت کنند

سخنران

دکتر مهرداد بیک وردی
دکتر مهرداد بیک وردی
مدرس PTE و مقیم در استرالیا

برگزار‌کننده

آواتار

Experts Talking

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۰