رویداد به پایان رسیده است!
آشفته‌بازار دیجیتال مارکتینگ در ایران در تاریخ پنج‌شنبه ۸ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۸ آذر ساعت ۱۶:۰۰

آشفته‌بازار دیجیتال مارکتینگ در ایران

  • از ۲,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


در سی و ششمین هفته از رویدادهای متوالی محتوا (محتوالی) مثل باقی هفته‌ها اول اخبار هفته در دنیای کسب‌و‌کارهای آنلاین رو مرور می‌کنیم و بعدش با حسین گل‌حسینی مدیر سابق دیجیتال مارکتینگ چنگال دور یک میز می‌شینیم تا از آشفته‌بازار دیجیتال مارکتینگ در ایران صحبت کنیم. البته قبل از این که گفتگومون رو شروع کنیم. حسین چند هفته‌ای هست که با انتشار چند ویدیوی بررسی و نقد در فضای لینکدین توجهات را به وضعیت دیجیتال مارکتینگ و فضای تبلیغات و آژانس‌های فعال در این حوزه جلب و خیلی از بحث‌های قدیمی را دوباره زنده کرده است. در محتوالی ۳۶ با حسین و با حاضرین گپ خواهیم زد و مسائل این حوزه را بررسی می‌کنیم. 

 

محتوالی (رویدادهای متوالی محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ)


تیم محتوانا رویداد محتوالی را معمولا پنجشنبه‌های هر هفته از ساعت ۱۶ تا ۱۸ عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌کنه که این هفته رویداد در کافه تی آرت همون نزدیکی برگزار میشه. آدرس رو دقیقا نگاه کنید.

با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا، سئو و دیجیتال‌مارکتینگ باشید، به شرط علاقه و خالی‌بودن پنجشنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد یا اتفاقات هفته گذشته در فضای کسب‌وکارهای آنلاین را مرور می‌کنیم و پس از دقایقی استراحت، پای گفت‌وگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

حضور در رویداد محتوالی رایگان است اما برای جبران بخشی از هزینه‌های محل رویداد، اگر اولین بار است که به جمع ما می‌آیید مبلغ ۲ هزار تومن و برای همراهان همیشگی مبلغ ۸ هزار تومن دریافت می‌شود. البته خبر خوب اینکه همین مبلغ هم طی رویداد در قالب سفارش شما از کافی‌شاپ به شما برگردانده می‌شود و می‌توانید به اندازه همین مبلغ از منوی خوشمزه کافه، رایگان سفارش دهید.

مهمان رویداد

حسین گل‌حسینی
حسین گل‌حسینی
مدیر سابق دیجیتال مارکتینگ چنگال

تیم محتوانا

حبیب متوسل
حبیب متوسل
مدیر اجرایی رویداد
علی بای
علی بای
مدیر محتوا و زبانشناس
حامد اسحاقی
حامد اسحاقی
تحلیلگر محتوا و متخصص سئو

آدرس

تهران میدان انقلاب - خیابان قدس (یا از طرف خیابان ۱۶ آذر) - نبش کوچه جلالیه - روبروی درب دانشگاه علوم‌پزشکی تهران - کافه تی‌آرت

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

تیم محتوانا

تیم محتوانا: خدمات محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ رویداد محتوالی: دورهمی کهنه‌کارها، تازه‌کارها و اهالی محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ برای تبادل تجربیات و دانسته‌ها با چاشنی چای و لبخند

رویداد های برگزارشده۴۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر