رویداد به پایان رسیده است!
آشنایی با استانداردهای سئو در سال 2019 در تاریخ سه‌شنبه ۳۰ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۹:۰۰

آشنایی با استانداردهای سئو در سال 2019

  • رایگان
  • آنلاین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات دوره رایگان آشنایی با استانداردهای سئو در سال 2019


دوره رایگان آشنایی با استانداردهای سئو در سال 2019

سئو برگرفته عبارت Search Engine Optimization می باشد و امروزه فراگیری آموزش سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) جزء موارد قابل توجه برای مدیران و مسئولان شرکت های بزرگ و کوچک هست. عموما سئو را مجموعه ای از روش ها و تکنیک های استراتژیک برای وب سایت و موتورهای جستجوگر می دانیم که با انجام و رعایت این استانداردها و قوانین، سهم بیشتری در نتایج گوگل بدست می آوریم و رشد و توسعه کسب و کارمان را با افزایش هدفمند بازدید کننده به سایت رقم می زنیم.

پیشنهاد هم سایت برای شرکت در دوره رایگان آشنایی با استانداردهای سئو در سال 2019 به همه افرادی هست که همیشه رشد و توسعه کسب و کارهاشان مهم می باشد.

آشنایی با استانداردهای سئو در سال 2019

سئو (SEO) روشی استراتژیک برای افزایش بازدید از وب‌سایت است. هرچه وب‌سایت در جایگاه بالاتری در موتورهای جستجو قرار گیرد، بیشتر در معرض دید مردم قرار خواهد گرفت. موتورهای جستجو هوشمند هستند اما باوجوداینکه همواره در تلاش برای بهبود تکنولوژی خود جهت یافتن وب‌سایت‌ها و ارائه نتایج بهتر به کاربران هستند، همچنان به کمک احتیاج دارند و یک سئو خوب می‌تواند کمک شایانی به موتورهای جست‌وجو کند. به دلیل فضای رقابتی اینترنت، برای موفق شدن و بیشتر دیده شدن نیاز به انجام سئو داریم.

آشنایی با استانداردهای سئو در سال 2019

مهم ترین مواردی که باید در سئو 2019 گوگل بدانید و بشناسید:

۱ – Featured Snippets یا توضیحات ویژه

۲ – داده‌های سازمان یافته (Structured data) مهم‌تر می‌شوند

۳ – تجربه کاربر

۴ – تکنیک AMP برای افزایش سرعت صفحه

۵ – اهمیت محتوا

۶ – جستجوی صوتی

۷ – ایندکس اولیه موبایلی گوگل

۸ – لینک ها اهمیت پیدا می کنند

۹ – تمرکز زیاد بر جستجوی تصاویر

۱۰ – الگوریتم Rankbrain: یادگیری ماشین

 

سئو (SEO) سایت فقط برای سایت‌های بزرگ کارآمد نیست چرا که بسیاری از سایت‌های قدرتمند کنونی از ابتدا با سئو پیشرفت کرده‌اند. شناخت و آشنایی هر چه بهتر و آسان در یادگیری اصولی و تکنیکی سئو (SEO)، یکی از معیارهای مهم در آموزش های هم سایت می باشد که این دوره را می توانیم بهترین گزینه و پیشنهاد برای یک پیشرفت حرفه ای در رتبه های گوگل و آشنایی با استانداردها برای موتورهای جستجوگر بدانیم.

آشنایی با استانداردهای سئو در سال 2019

امروزه گوگل با بروزرسانی های متعدد در الگوریتم های خودش نشان داده است که به شدت بر روی محتوا و سورس کاربرپسند تمرکز دارد و همان‌طور که همواره گفته است باز هم فریاد می‌زند که سایت خود را برای کاربران بهینه کنید تا گوگل سایت شما را دوست داشته باشد و دقیقا اینجاست که مشخص می‌شود.

مدرس دوره رایگان آشنایی با استانداردهای سئو در سال 2019

پیمان شمس
پیمان شمس
کارشناس سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

دوره رایگان آشنایی با استانداردهای سئو در سال 2019 بهترین گزینه برای یک پیشرفت حرفه ای در بهبود رتبه بندی های گوگل در کارهایتان هست.

حامیان

برگزار‌کننده

آواتار

هم سایت

  هم سایت با هدف خدمات رسانی و آموزش در توسعه و رشد کسب و کارهای اینترنتی و بهره گیری از کارشناسان مجرب در تمامی زمینه های وب توانسته خدمات فراوانی را به مشتریان و کاربران خود ارائه بدهد.  

رویداد های برگزارشده۸
  • شروع: سه‌شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۹:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۲۱:۰۰
رویداد آنلاین است