رویداد به پایان رسیده است!
آشنایی با بلاکچین،بایدها و نبایدهای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال(بیت کوین و ...) در تاریخ جمعه ۲۲ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۲۲ آذر ساعت ۱۶:۰۰

آشنایی با بلاکچین،بایدها و نبایدهای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال(بیت کوین و ...)

  • ۸۵,۰۰۰ تومان
  • یزد
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


با آغاز سال ۲۰۱۷ و اوج گیری قیمت ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین و هجوم علاقمندان به بازار ارزهای رمزینه که اکثرا با نیت سرمایه گذاری قصد ورود به این بازار را داشتند تصمیم گرفتیم تا سمینار آموزشی را آماده کنیم تا هموطنان ما با آگاهی کامل نسبت به ریسک های موجود و به دور از هیجان و احساسات  بتوانند سرمایه گذاری کم خطری را تجربه کنند.

تدوین و برنامه ریزی برای طرح ریزی و برگزاری یک سمینار کاربردی همواره کاری سخت و دشوار است ولی به حول و قوه ی الهی توانستیم سمینار آموزشی را در 7 سرفصل آموزشی کاربردی و ابزار محور آماده و عرضه کنیم که عبارتنداز: معرفی بیت کوین و مختصری بر تاریخچه آن. معرفی تکنولوژی بلاک چین(زنجیره بلوکی). معرفی نحوه عملکرد و انجام تراکنش ها در بیت کوین. معرفی سایر ارزهای دیجیتال معتبر در سایت. ماینینگ(استخراج)چیست و چگونه می توان از آن کسب درآمد کرد. معرفی روش های مختلف کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال. معرفی چند سایت مرجع درباره بیت کوین.

سمینار آشنایی با بلاکچین،بایدها و نباید های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال(بیت کوین و...) مناسب چه کسانی است؟ علاقمندان به سرمایه گذاری در بازارهای مالی. علاقمندان به فناوری های نوین و تکنولوژی های مدرن. علاقمندان به مبانی اقتصادی و مفاهیم بازار بورس. افراد علاقمند به کسب درآمد از طریق ترید ارزهای دیجیتال. افراد علاقمند به کسب درآمد از طریق استخراج بیت کوین و سایر رمزارزها. افراد علاقمند به راه اندازی استارتاپ های مبتنی بر ارزهای دیجیتال. افراد علاقمند به راه اندازی استارتاپ های مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین. افراد علاقمند به تکنولوژی دفتر کل توزیع شده یا DLT.

سخنرانان

حجت حاتمی شاه میر
حجت حاتمی شاه میر

پژوهشگر برتر استان تهران

برگزیده اولین کنفرانس رگولاتوری بلاکچین

مدیرعامل و موسس شرکت پیشروآساک

برگزارکنندگان

راهكار تجارت رمزنگار داتيس
راهكار تجارت رمزنگار داتيس

زمان‌بندی

پارت اول
انتراك
پارت دوم
عنوانشروعپایان
شروع آموزش سرفصل هاي ذكر شده۱۶۱۷:۳۰
عنوانشروعپایان
(پذيرايي,پرسش و پاسخ به سوالات)۱۷:۳۰۱۸
عنوانشروعپایان
آموزش ادامه سرفصل ها۱۸۲۰

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
علاقه شما به کارآفرینی کافیست
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر

آدرس

یزد بلوار دانشجو،بنیاد نخبگان

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز توسعه و انتقال فناوری سورنا

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰