کاور
چهارشنبه ۱۳ اسفند ساعت ۱۴:۰۰

آشنایی با صنعت آلومینیوم

  • رایگان
  • آنلاین
  • مالی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

نحوه برگزاری وبینار


🎯 این دوره چگونه برگزار می شود؟

شرکت در این دوره بسیار آسان است. کلاس ها کاملا آنلاین برگزار می‌شود در این سبک از کلاس که به وبینار هم معروف است، شما کاملاً با استاد در تعامل خواهید بود و تجربه ای مشابه حضور در کلاس حضوری را خواهید داشت. استاد به تدریس می‌پردازند و در حین تدریس شما می توانید سوالات خود را به راحتی از ایشون بپرسید.

 

💻چطور وارد کلاس شوید؟

لینک مستقیم ورود به کلاس به همراه رمز عبور بلافاصله پس از ثبت نام از طریق ایوند برای شما ارسال می شود. در روز و ساعت شروع دوره (ترجیحاً با کامپیوتر و مرورگر کروم) از طریق لینک، نام  و ایمیل خود و رمز مورد نظر را وارد کنید و وارد کلاس شوید.(این لینک علاوه بر ایمیل ایوند ، روز شروع دوره هم از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد)

برای این دوره یک گروه تلگرامی تشکیل می شود و روز شروع کلاس، لینک ورود به گروه تلگرام برای اطلاع رسانی و تعامل با استاد و سایر دوستان از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

 

🎥آیا ویدئوی کلاس هم ضبط و به شرکت کنندگان داده می شود؟

تمام دوره های کارگزاری مبین سرمایه  با کیفیت HD ضبط شده حداکثر 2 روز پس از برگزاری کلاس  از طریق کانال تلگرامی دوره مربوطه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


سرفصل ها و توضیحات


چرا در این دوره شرکت کنیم؟ 
مصرف آلومینیوم به عنوان یکی از شاخص‌های توسعه یافتگی ضرورت توجه دولت‌ها را به تقویت سرمایه‌گذاری در این صنعت سوق داده است. این صنعت از قدیم مورد توجه سرمایه‌گذاران بوده است. شرکت‌های تولیدکننده محصولات آلومینیومی از دیرباز در بازار سرمایه ایران حضور داشته‌اند. در جهان نیز نرخ های جهانی آلومینیوم و مواد اولیه آن به دلیل کرونا دچار تغییرات زیادی شده است، در این وبینار به بررسی آینده نرخ های جهانی آلومینیوم و مواد اولیه آن به همراه بهترین گزینه سرمایه گذاری در بورس تهران می پردازیم. 

در این دوره چه مفاهیمی می‌آموزیم؟ 
محتوای آموزشی این دوره به نحوی تدوین شده است، که پس از اتمام دوره شرکت کنندگان تسلط کاملی نسبت به مفاهیم مرتبط با صنعت آلومینیوم داشته و بتوانند با فرصت ها و چالش‌ های این صنعت آشنا شده تا بتوانند بهترین گزینه سرمایه گذاری در بورس تهران را شناسایی کنند.

  • وضعیت  آلومینیوم در دنیا به چه شکل است؟
  • وضعیت آلومینیوم در ایران به چه شکل است؟
  • سایت های مهم برای دریافت داده های آلومینیوم
  • آشنایی با سهم های صنایع آلومینیوم در بورس تهران
  • کدام یک از سهم های صنایع آلومینیوم در بورس تهران ارزش خرید دارند؟

سخنرانان

افشین جاوید
افشین جاوید
کارشناس واحد تحلیل مبین سرمایه

اطلاع از سایر رویدادها و کلاس های مبین سرمایه


برگزار‌کننده

آواتار

کارگزاری مبین سرمایه

کارگزار بورس، فرابورس ، بورس کالا و انرژی

رویداد های برگزارشده۹۵
رویداد های فعال۵
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۹۰ نفر
  • شروع: چهارشنبه ۱۳ اسفند ساعت ۱۴:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۱۳ اسفند ساعت ۱۶:۰۰
رویداد آنلاین است.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم