رویداد به پایان رسیده است!
آشنایی با مهارت های مهم کسب و کارهای نوآورانه در تاریخ چهارشنبه ۱۳ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۸ اسفند

خلق اثر مکتوب

  • تهران
  • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارنفیسه حکمت
دوشنبه ۱۲ اسفند

سینما استارتاپ

  • تهران
  • از ۵,۰۰۰ تومان
آواتارخانه نوآوری
چهارشنبه ۱۴ اسفند

طراحی کمپین های تبلیغاتی

  • تهران
  • ۲۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارباشگاه کارآفرینی تیوان
کاور
چهارشنبه ۱۳ آذر

آشنایی با مهارت های مهم کسب و کارهای نوآورانه

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.


استارتاپها یا کسب و کارهای نوآورانه این روزها در دنیای کسب و کار حرف جدی برای زدن دارند. اما برای پیشبرد یک کسب و کار نوآورانه ما به مهارتهای مختلفی نیاز داریم و هر کسب و کاری از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در این همایش در خصوص سه بخش مهم و کلیدی کسب و کارهای نوآورانه صحبت میکنیم.

سخنرانان

شهاب شیرین
شهاب شیرین
مدیر پرفورمنس مارکتینگ بیمیتو
مهرین نظری
مهرین نظری
مدیر روابط عمومی آیدا و نیک استارتر
سینا قدسی
سینا قدسی
هم بنیانگذار استودیو رهنو

دیجیتال مارکتینگ


این روزا خیلی درباره دیجیتال مارکتینگ حرف می زنن. این دیجیتال مارکتینگ که این همه دربارش حرف می زنن، کارگاه می زارن و تو آگهی های شغلی می بینیم چی هست؟ می خوایم دیجیتال مارکتر رو بهتون معرفی کنیم. نه اینکه یه دیجیتال مارکتر خاص ها :) کلا ببینیم به کیا میگن دیجیتال مارکتر و مهارت های لازمی که یه دیجیتال مارکتر باید بلد باشه چیاس. همون طور که احتمالا می دونین این مهارت ها شامل 2 بخش میشه: مهارت های نرم (Soft Skills) و مهارت های سخت (Hard Skills). چهارشنبه می خوایم درباره اینم صحبت کنیم که یه دیجیتال مارکتر باید چه ویژگی های فردی و شخصیتی داشته باشه و چه تخصص ها و تجربیاتی کسب کرده باشه. در نهایت هم می خوایم با شاخه های مختلف دیجیتال مارکتینگ (سئو، شبکه های اجتماعی، اینفلوئنسر مارکتینگ، تبلیغات گوگل، بازاریابی محتوا و ایمیل مارکتینگ) آشنا بشیم و ببینیم برای یاد گرفتن دیجیتال مارکتینگ باید از کجا شروع کنیم و چه کارهایی باید انجام بدیم.

روابط عمومی


حدود ۱۰۰ سال پیش ایوی لی و ادوارد برنیز، مفهوم روابط عمومی به شکل مدرن را مطرح کردند و در این خصوص شرکت‌هایی به راه انداختند که به سازمان‌های مختلف سرویسی‌های مربوطه را ارائه می‌داد. شاید باورتان نشود اما فلسفه و استراتژی‌هایی که این دو در آن زمان مطرح کرده‌اند، هنوز هم برای بهبود روابط عمومی سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. با این وجود بعد از به میان آمدن اینترنت و فضای مجازی شیوه‌های جدیدی مطرح شد که روابط عمومی‌ها ناگزیر به استفاده از آن شدند. در این برهه‌ از زمان که همه سعی در ایجاد تمایز با دیگر کسب و‌ کارها دارند، روابط عمومی‌ها باید خود را با شیوه‌های جدید و با استفاده از بسترهای دیجیتالی موجود هماهنگ کنند تا خاص‌تر و متفاوت‌تر از بقیه باشند.

طراحی تجربه کاربری


تجربه کاربری ( UX ) در مورد این است که یک فرد زمان تعامل با محصولی دیجیتال چه احساسی می کند. UX شامل بسیاری از عوامل است، که برخی می تواند توسط طراحان و توسعه دهندگان کنترل شود و برخی از آن ها شامل شرایط محیط زیستی یا اولویت های کاربران است. این عوامل عبارتند از قابلیت استفاده، قابلیت دسترسی، عملکرد، طراحی / زیبایی شناسی، ابزار، ارگونومی، تعامل عمومی و بازاریابی.

آدرس: تهران خیابان سمیه-حدفاصل سپهبد قرنی و نجات اللهی-دانشکده مدیریت دانشگاه خوارزمی-ساختمان شماره 6-سالن فرهیختگان