رویداد به پایان رسیده است!
آشنایی با موج های طلا و دلار . راهنمای خرید طللا برای تمام سرمایه گزاران بخصوص خانم های خانه دار در تاریخ چهارشنبه ۱۰ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۰ بهمن ساعت ۱۹:۰۰

آشنایی با موج های طلا و دلار . راهنمای خرید طللا برای تمام سرمایه گزاران بخصوص خانم های خانه دار

  • از ۵۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


                                                                         

 

 وقتی بدونی قراره یه موج به طرفت بیاد چیکار میکنی ؟


تیم آموزشی نوید نقوی ارایه دهنده خدمات مشاوره و کوچینگ دوره آشنایی با بازار طلا و دلار  را آماده  کرده است.طلا یکی از سرمایه های پایدار و کومودیتی ها  است . کومودیتی  یعنی کالاهای اساسی که ارزش سرمایه شما را نگه میدارند .

طلا کالای خوبی برای حفظ ارزش سرمایه شماست البته اگر آشنا باشید. بازار طلای ایران یکی از اقتصاد های مادر است. اقتصاد های مادر بصورت مستقیم در اقتصاد خانوار و کسب و کار شخصی ما اثر گذار است. ما در این وبینار شما را با برخی اهرم های اثر گزار و برخی روش های سرمایه گزاری  در این بازار  آشنا میکنیم . رسیدن به امنیت سرمایه شما  هدف ماست.

اگر در این وبینار شرکت نکنیم چی میشه؟


هیچی اما اگر دفعه بعد که یه بحران ارزش سوز برای ریال های شما پیش  بیاد , ضمانتی نیست که بتونی حداقل حفظ ارزش  سرمایه ات را بکنی.
میدونی از اول امسال چقدر قدرت خرید مردم کم شده ؟!!!

اگر در این وبینار شرکت کنیم چی میشه؟
یک سرمایه گزاری بی ریسک روی خودت کردی .وارن باف یکی از سرمایه داران  معروف آمریکایی میگه بهترین سرمایه گزاری روی خودته.  فایده‌ی دیگه ای که داره اینه که تو خرید بعدی طلا برای خودت و دیگران میتونی  با آگاهی بیشتر و بهتر خرید کنی.

قیمت بلیت وبینارتون زیاد نیست؟
نه واقعا. سعی کردیم تا جای ممکن بلیت ها را با قیمت کمتر بفروشیم اما مطمئن باشید محتوای این وبینار می تونه ارزشی خیلی بیشتر از مبلغی که پرداخت می کنید داشته باشه اگر به چشم  سرمایه گذاری  روی خودتون نگاهش کنید. با این حال برای اطمینان شما از کارمون برای این وبینار یک گارانتی 100% تعریف کردم به اسم گارانتی نوید نقوی یعنی من  ضمانت می کنم اگر بعد از وبینار از محتوا راضی نبودی بی قید و شرط و با احترام هزینه تون برگشت داده می‌شه.

 

 
نویدنقوی کیست؟ 
بنیان گذار اولین بازی بازار که بدون داشتن سرمایه میتونید با بازی کردن کسب درآمد کنید امتیاز بگیرید و جایزه ببرید .در بازی بازار شما بدون داشتن سرمایه مالی و با سرمایه طلایی وقتتون آموزش می‌بینید و با استفاده از همین آموزش ها ما کمک می‌کنیم شما پول در بیارید و دستتون تو جیب خودتون بره.
نوید نقوی مدرس انگیزشی و علوم کاربردی است . کوچینیگ و ارتقای فردی از چیز های مفیدی هست که با همراهی با گروه آموزشی نویدنقوی به صورت رایگان می‌تونید یاد بگیرید. با ما همراه باشید تا دنیا را جای قشنگ تری برای زندگی بکنیم. پس لطفا اگر مطلبی مفید بود به دوستانتون هدیه‌ بدید .راستی به مطالب دیگه  سایت ما هم سر بزنید
www.navidnaqavi.com

آیا هدیه هم میدین ؟
بله !!! آخر وبینار کتاب فروشنده شو  تالیف نوید نقوی و ثبت نام رایگان در دوره *نیلوفر مرداب * هدیه گروه ما به شماست . چی ازین بهتر ؟!

  

سرفصل ها:
 

آشنایی با اصطلاحات
دلار و طلا حلقه های یک زنجیر
اهرم های موثر
چه طلایی برای سرمایه‌گزاری مناسب است؟
ترفند های ضد تقلب در طلا

آدرس

تهران شهران خیابان پنحم شرقی تالار سرای محله

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

نوید نقوی

گروه آموزشی نوید نقوی ارائه دهنده خدمات آموزشی کوچینگ  و تجاری  www.navidnaqavi.com  

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۰