آغاز ثبت نام دوره مدیریت شهری

شروع رویداد
چهارشنبه ۱ اسفند ۹۷ ۱۵:۰۰
پایان رویداد
دوشنبه ۲۰ اسفند ۹۷ ۱۵:۰۰
مکان رویدادمشهد
موضوع رویدادمدیریت / شهری
اضافه به تقویم
آغاز ثبت نام دوره مدیریت شهری
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۵۱-۳۸۴۷۷۶۵۰
گزارش
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

شروع دوره مدیریت شهری

از آنجا که شهرها از سیستمهای پیچیده اجتماعی برخوردار می باشند شناخت آن و برنامه ریزی و مدیریت برای آن نیازمندشناخت علمی و دانشگاهی در این حوزه می باشد. شهر ها پیوسته در حال تغییر و دگر گونی اند و این تغییر و دگرگونی علاوه بر خود شهر بر افراد و سازمان های داخل شهر نیز اثر گذار می باشد. از سویی با رشد ارتباطات و تکنولوژی های پیشرفته در حوزه های گوناگون، دوره مدیریت شهری در بستری پویا قرار می گیرد و ازدوره هایی است که در آن باید فرایند تغییر و دگرگونی طی شود به همین سبب دانشپذیران در طی دوره هم با مفاهیم و هم با بعضی از تکنیک ها و اصول دوره مدیریت شهری آشنا خواهند شد.

شروع دوره مدیریت شهری

دوره مدیریت شهری  به منظور آموزش و پرورش مدیران و پرسنل کار آمد حیطه مدیریت شهری،شهرسازی،عمران و معماری چه در حوزه دولتی چه خصوصی، پیمانکاران و مشاوران محترم وکلیه دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه طراحی شده است.

📌تاریخ برگزاری: اسفندماه

ارائه گواهینامه مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ( قابل ترجمه رسمی دادگستری )

شماره تماس جهت کسب اطلاعات  بیشتر

📲09356716918
☎️05138477650

www.amin-inst.ac.ir

 

برگزارکنندگان

موسسه آموزش عالی آزاد امین

موسسه آموزش عالی آزاد امین

موسسه آموزش عالی آزاد امین با داشتن بانک مقالات جامع درزمینه های مدیریت اجرایی ،مدیریت استراتژیک ،مدیریت بازاریابی ، مدیریت بیمه ، مدیریت ریسک و… ارائه در وب سایت و برگزاری دوره های مدیریت ارشد اجرایی ،مدیریت ارشد بازاریابی ،بازرگانی و مدیریت ارشد پروژه (عالی ) و… درصدد ارتقاء سطح دانش تمام علاقه مندان رشته های مدیریت و رشته های مرتبط با آن است.

آدرس:مشهد آدرس:مشهد ــ بلوار احمد آباد ــ بین رضا و طالقانی ــ پلاک 252