دوره مهارتی تعمیرات تبلت ( و تلفن همراه هوشمند )

شروع رویداد
شنبه ۱۴ اسفند ۹۵ ۱۵:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۳ خرداد ۹۶ ۱۵:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادتکنولوژی / سخت افزار
اضافه به تقویم
دوره مهارتی تعمیرات تبلت ( و تلفن همراه هوشمند )
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱-۸۸۸۵۱۷۸۹
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

دوره مهارتی تعمیرات تبلت و تلفن همراه هوشمند ( با ارائه مدرک رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز)


این دوره برای نخستین بار در کشور در محیط مجهز دانشگاهی و توسط مدیر عامل نخستین مرکز خدمات تبلت در ایران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی برگزار میگردد.


توضیحات دوره:

سالانه چندین میلیون تبلت و تلفن همراه هوشمند وارد کشور میشود و گستره کاربردهای این دستگاه سخت افزاری آن را به یکی از مهمترین ابزارهای مورد استفاده تبدیل نموده است. به دلیل کاربرد روزمره این ابزار احتمال آسیب دیدن آن بسیار زیاد است و از همین رو بازار تعمیرات این دستگاه های سخت افزاری بسیار رو به گسترش است. فراگیری آکادمیک و علمی تعمیرات تبلت و تلفن همراه هوشمند علاوه بر اینکه میتواند گستره دانش و مهارت های شما را افزایش دهد میتواند به صورت تخصصی به عنوان یک شغل درآمدزا برای شما محسوب شود. این دوره مهارتی در آزمایشگاههای مجهز دانشگاهی برگزار میشود و همه ابزارهای لازم جهت تعمیرات در اختیار شرکت کنندگان در طول برگزاری دوره قرار میگیرد.

هدف از برگزاری این دوره مهارتی:

هدف از برگزاری دوره مهارتی تعمیرات تبلت و تلفن همراه هوشمند ایجاد یک مهارت درآمدزا در دانشجویان برای ایجاد کسب و کاری بر پایه خدمات تعمیرات تبلت و تلفن همراه هوشمند است . در این دوره شما با قطعات تشکیل دهنده تبلت و تکنولوژی ساخت آنها آشنا میشوید، سپس با ابزارهای مورد نیاز در تعمیرات تبلت آشنا میشوید. در ادامه شیوه عیب یابی و شناسایی قطعات آسیب دیده را می آموزید و در ادامه یاد میگیرید که چطور قطعات معیوب شناسایی شده را تعویض کنید. یکی از بخش های دیگر این دوره فراگیری شیوه تعمیرات سخت افزاری برد اصلی تبلت و تلفن همراه هوشمند میباشد. سپس  تعمیرات نرم افزاری را می آموزید و در جلسه پایانی با اصول راه اندازی مراکز خدمات تبلت و تلفن همراه هوشمند آشنا خواهید شد و در جریان قوانین مرتبط قرار خواهید گرفت.

سرفصل های دوره آموزشی:

- آشنایی با قطعات مختلف تشکیل دهنده تبلت

- آشنایی با ابزار تعمیرات تبلت و تلفن همراه هوشمند

- عیب یابی و شناسایی قطعات آسیب دیده

- تعویض قطعات آسیب دیده

- آموزش تعمیرات سخت افزاری برد اصلی

- آموزش تعمیرات نرم افزاری تبلت و تلفن همراه هوشمند

- اصول راه اندازی مراکز خدمات تبلت و تلفن همراه هوشمند

 

این دوره ویژه چه کسانی است:

- دانشجویانی که در رشته های تحصیلی مختلف مشغول تحصیل هستند و علاقمند به فراگیری مهارت های تعمیرات تبلت میباشند.

- شاغلین حوزه فناوری اطلاعات که داوطلب ارتقاء شغلی در سازمان خود هستند

- صاحبان مشاغل آزاد و اصناف مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و فروش سخت افزار که علاقمندند واحد تعمیرات خود را به صورت تخصصی راه اندازی کنند.

و همه افرادی که علاقمند به کسب درآمد از طریق مهارت تعمیرات تبلت ( و تلفن همراه هوشمند) هستند.

برای شرکت در این دوره باید تجربه مرتبط قبلی داشته باشیم؟

خیر، تمام آنچه برای تعمیرات تبلت نیاز است در این دوره ها آموزش داده میشود.

آیا فقط دانشجویان رشته های کامپیوتر، الکترونیک و فناوری اطلاعات میتوانند در این دوره ها شرکت کنند؟

خیر، به دلیل ساختار این دوره ها و عدم نیاز به دانش قبلی برای شرکت در دوره های مهارتی، دانشجویان کلیه رشته ها که علاقمند به فراگیری این مهارت هستند میتوانند در این دوره ها شرکت کرده و به نتیجه مطلوب در پایان دوره دست پیدا کنند.

آیا این دوره ها فقط مختص دانشجویان است و محدودیت سنی برای شرکت در آنها وجود دارد؟

خیر، ثبت نام در دوره های مهارتی برای عموم آزاد است و محدودیت حداقل سن 16 سال برای ثبت نام وجود دارد. (محدودیتی برای حداکثر سن وجود ندارد)

آیا در پایان این دوره مدرکی جهت درج در پرونده آموزشی اعطا میگردد؟

بله، در پایان کلیه دوره های مهارتی و دانش بنیان مدرک معتبر دانشگاه آزاد اسلامی ( واحد تهران مرکزی) به شرکت کنندگانی که با موفقیت دوره ها را به پایان رسانده اند اعطا میگردد. در رزومه های حرفه ای خود میتوانید به این مدارک استناد کنید.

برای اعطای مدرک دوره های مهارتی آزمون گرفته میشود؟

بله، در پایان کلیه دوره ها آزمون مهارتی که شامل داوری مهارت های شما در کار عملی مرتبط با مهارت فراگرفته شده است، برگزار میشود.


شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام: 88851789-021

وب سایت: www.donyayeno.com


(دقت داشته باشید به دلیل برگزاری دوره ها بصورت کارگاهی محدودیت تعداد ثبت نام کننده وجود دارد و اولویت با افرادی است که زودتر نسبت به پرداخت فیش بانکی اقدام نمایند.)

آدرس:تهران بالاتر از میدان پونک، بلوار امام حسن (ع) ، دانشکده فنی تهران مرکز، ساختمان شماره 2، دفتر آموزشهای مهارتی و دانش بنیان