رویداد به پایان رسیده است!
آموزش تلفنی زبان انگلیسی در تاریخ دوشنبه ۱۹ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۱۹ شهریور ساعت ۱۲:۰۰

آموزش تلفنی زبان انگلیسی

  • ۴۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


 

آموزش تلفنی زبان انگلیسی

 

1. مدت زمان هر جلسه، 30 دقیقه است.
2. چند روز قبل یا حداکثر یک روز قبل از برگزاری جلسه، ثبت نام خود را انجام دهید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.
3. هزینه هر جلسه، 40 هزار تومان است و در این جلسه، شما به صورت اختصاصی با یک استاد باتجربه مکالمه، به تمرین مکالمه زبان انگلیسی می پردازید. این تمرین بر پایه یک مکالمه تلفنی نیم ساعته با استاد است و در این جلسه ایشان به شما کمک می کنند تا با یادگیری جمله سازی درست و استفاده از گرامر صحیح چگونه به انگلیسی صحبت کنید. این جلسات برای عزیزانی که ثبت نام در کلاس های حضوری مکالمه برایشان مقدور نیست، بسیار مفید است و به مرور یاد خواهید گرفت چگونه از واژگان، اصطلاحات و عبارات زبان انگلیسی در مکالمه بهره بگیرید. اگر ثبت نام به صورت ده جلسه ای انجام شود، هزینه هر جلسه، 30 هزار تومان خواهد بود.
4. این جلسات برای زبان آموزان با سطح مقدماتی تا متوسط طراحی شده اند و از کیفیت آموزشی بالایی برخوردارند. اگر امکان ثبت نام و شرکت در کلاسهای زبان را ندارید، می توانید از طریق تلفن و با کیفیتی بسیار نزدیک به کلاسهای حضوری، زبان انگلیسی را فرابگیرید.
5. این جلسات به شما کمک می کنند تا به صورت عملی به تمرین واژگان، اصطلاحات و عبارات انگلیسی بپردازید و اساتید اشتباهات گفتاری شما را اصلاح خواهند کرد. همچنین در طول مکالمه تلفنی، از طریق تلگرام بر روی تلفن همراهتان و یا روی کامپیوتر، همزمان می توانید به صورت نوشتاری نیز با ایشان در تماس باشید.
6. پس از ثبت نام و پرداخت، لطفا اطلاعات زیر را از طریق آی دی atabanas در تلگرام ارسال کنید تا از همان طریق اساتید با شما در ارتباط باشند.

نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، سن و تحصیلات، دوره های زبانی که قبلا گذرانده اید.

 

برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، نیاز به یادگیری واژگان و اصطلاحات زیادی دارید و ما به شما کمک میکنیم که این واژگان و اصطلاحات را به سادگی بیاموزید.


برای اینکه بیاموزیم چگونه به زبان انگلیسی سخن بگوییم، باید واژگان و اصطلاحات بسیاری را یاد بگیریم. بطورکلی دو راه برای یادگیری این واژگان وجود دارد. اول اینکه با سفر به یک کشور انگلیسی زبان و در محیط، مکالمه را بیاموزیم که این تجربه را بسیاری پس از سفر به این کشورها داشته اند. راه دیگر، آموختن واژگان، اصطلاحات و عبارات و تمرین عملی در یک کلاس با حضور آموزکار باتجربه است. در این کلاس، زبان آموزان باید با روش های گوناگون به تمرین مکالمه بپردازند. مطالعه کتابهای مکالمه آنچنان که زبان آموزان توقع دارند، کمکی به افزایش سطح مکالمه ایشان نمی کند. هر چه بیشتر به انگلیسی صحبت کنید، بیشتر و بهتر این زبان را می آموزید. اینکه بخواهیم به فارسی زبان انگلیسی و قوانین آن را بیاموزیم، آنچه در پایان رخ می دهد این است که فارسی را بهتر صحبت می کنیم. در دوره های مکالمه ای که ما برگزار می کنیم، به شما کمک می کنیم، با روش های نوین و موثر، مکالمه را یادبگیرید و خیلی زود حس خواهید کرد که صحبت کردن به زبان انگلیسی و یادگیری این مهارت، آنچنان که فکر می­کردید سخت و دشوار نیست و حتما از فرآیند یادگیری خود لذت خواهید برد. عزیزانی که در این سالها با ما همراه بوده اند این شیرینی را چشیده اند و عزیزانشان را به این دوره ها دعوت کرده اند. امیدواریم بتوانید در این دوره ها شرکت کنید و بتوانیم در یادگیری این مهارت با شما همراه و همدل باشیم.

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه آموزشی فرزانگان

آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای اینکه بیاموزیم چگونه به زبان انگلیسی سخن بگوییم، باید واژگان و اصطلاحات بسیاری را یاد بگیریم. بطورکلی دو راه برای یادگیری این واژگان وجود دارد. اول اینکه با سفر به یک کشور انگلیسی زبان و در محیط، مکالمه را بیاموزیم که

رویداد های برگزارشده۲۳۴
  • شروع: دوشنبه ۱۹ شهریور ساعت ۱۲:۰۰
  • پایان: دوشنبه ۱۹ شهریور ساعت ۱۲:۳۰

آدرس: تهران این رویداد به صورت تلفنی برگزار می شود.