رویداد به پایان رسیده است!
آموزش دوره مجازی سازی دسکتاپ (VMware View) در تاریخپنج‌شنبه ۳۰ آذربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

آموزش دوره مجازی سازی دسکتاپ (VMware View)

شروع:
سه‌شنبه ۱۴ آذر ۹۶ ۲۰:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۳۰ آذر ۹۶ ۲۰:۰۰
آموزش دوره مجازی سازی دسکتاپ (VMware View)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 

معرفی دوره مجازی سازی دسکتاپ

مجازی سازی دسکتاپ (VDI) روشی جدید برای مدیریت محیط کاربران ارائه می‏ دهد. VDI این امکان را برای مدیران شبکه فراهم می‏ آورد تا کامپیوتر کاربران را در زیرساختی مجازی، واقع در مرکز داده میزبانی و مدیریت کنند.

چرا از مجازی سازی دسکتاپ استفاده کنیم؟

قبل از مجازی سازی دسکتاپ کاربران برای استفاده از کامپیوتر شخصی خود می بایست از یکی از دو روش زیر استفاده می‏ کردند:

  1. روش قدیمی که روی کامپیوتر یا لپ‏ تاپ هر کاربر یک نسخه محلی از ویندوز اجرا می ‏شد (Local Desktop).
  2. روش مبتنی بر سرور، که هر کاربر به صورت Remoteبه یک سرور مایکروسافت و یا Citrix متصل می‏ گردید (SBC Desktop).

VDI گزینه سومی ارائه می دهد. بوسیله VDI عمل پردازش را از سمت کاربران گرفته و بر روی یک سرور می‏ آورد. در VDI برخلاف روش استفاده از تکنولوژی ترمینال سرویس، کامپیوتر مجازی به یک کاربر اختصاص داده شده و محدودیت‏‏ های پیشین حذف شده است.

آیا تجهیزات آموزشی  در کلاس برای انجام عملی سناریوها وجود دارد؟

بله . به جرات می توان گفت که یکی از مجهزترین آزمایشگاه ها برای برگزاری دوره مجازی سازی را در سطح کشور ما برای شما فراهم کرده ایم که برخی از تجهیزات آن به شرح ذیل می باشد:

ده دستگاه سرور HP DL380

یک دستگاهMSA 2040  SAN Storage HP

هشت دستگاه سرور DELL

 

آیا قیمت تون بالا نیست؟

با توجه به کیفیت منحصربفرد مدرسان و  تجهیزات به کار رفته در برگزاری دوره ، ارزش واقعی این دوره بیش از یک میلیون و دویست تومان می باشد یعنی همان مبلغی که شما برای گذراندن این دوره در آموزشگاه های معتبر تهران پرداخت میکنید.اما ما با ارائه کیفیت و تجهیزات حتی بالاتر از اغلب آموزشگاه های معتبر تهران ، و با نصف قیمت این دوره را برگزار میکنیم .دلیل این ارزانی رسالت ماست که همانا توسعه توانمندی فنی و ایجاد اشتغال برای جوانان هست.

تضمین :اگر شما در هر جای ایران آموزشگاهی را یافتید که این دوره را با همین کیفیت( از نظر مدرس ، سرفصل آموزشی ، زمان دوره و تجهیزات لابراتوار) و با این قیمت  برگزار کند ، ما به شما دوره را رایگان  ارائه خواهیم کرد.


برگزار کننده :

آموزشگاه نت ویژن در واقع زیر نظر دپارتمان آموزش شرکت صنایع الکترونیک غدیر گستر می باشد. شرکت صنایع الکترونیک غدیرگستر عضو و مشاور پارک علم و فناوری خوزستان و مجری پروژه های بزرگی در زمینه پیاده سازی شبکه ، راهکارهای امنیت و مجازی سازی در سطح کشور می باشد.

نت ویژن  بدلیل فعالیت در دانشگاه شهید چمران اهواز از سال 89 تا 95 در میان علاقمندان به حوزه فناوری اطلاعات بعنوان مرکز آموزش IT  اهواز و نیز مرکز آموزش IT  دانشگاه چمران نیز شناخته می شود.

 نت ویژن تلاش دارد تا  در راستای گسترش دانش مهندسی IT و تربیت نیروی انسانی مورد نیاز صنعت فعالیت نماید . در مدت کمتر از 6 سال صدها نفر از دانشجویان نت ویژن  در سازمان های دولتی و خصوصی مشغول به فعالیت شده اند.

 نت ویژن  با تکیه بر دانش و تجارب مدرسان دارای سابقه درخشان در امر آموزش در زمینه های تخصصی و  مهندسی مربوط به تکنولوژی فناوری اطلاعات اقدام به آموزش برای عموم و سازمان ها  نموده است .


مجوزها ومدارک :

-  مجوز آموزش سازمان فنی و حرفه ای کشور

-  مجوز آموزش کارکنان دولت از سازمان برنامه ریزی کشور 

-  در صورت نیاز  امکان برگزاری آزمون بین المللی در محل آموزشگاه وجود دارد.(این کار نیاز به هماهنگی قبل از پایان کلاس و پرداخت هزینه های مجزا می باشد)

درس آموزشگاه

     اهواز / تقاطع خیابان سلمان فارسی و آزادگان / جنب درمانگاه شهرداری / ساختمان فاوا شهرداری / طبقه اول 

شماره تماس :

06132217550

06132217551

061322341109

سخنرانان

مهندس مهدی شلاهی

مهندس مهدی شلاهی

مدرس دوره های تخصصی مایکروسافت و مجازی سازسی

آدرس:اهواز اهواز - قاطع خیابان سلمان فارسی و آزادگان- جنب کلینیک شهرداری - ساختمان شهرداری - طبقه اول