ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"آموزش دیجیتال مارکتینگ " در تاریخ یک‌شنبه ۲۵ مهر ساعت ۱۶:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
یک نفره
کد تخفیف ده درصدی Ilia10 برای بازه زمانی محدود و تنها تا 31 مرداد فعال است .
-
۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دوره تخصصی آموزش دیجیتال مارکتینگ ایلیاسیستم 

 ما در دوره آموزشی جامع دیجیتال مارکتینگ ایلیاسیستم به شما کمک می کنیم تا گام به گام با مفاهیم حوزه بازاریابی دیجیتال از صفر آشنا شوید، این دوره با برگزاری آزمون ها، ارائه تمرین ها و انجام پروژه ها، روند آموزش به شکل کارآمدتری انجام می شود.

توانمندی در کاربردی‌ترین مهارت‌های مورد نیاز بازار کار


با توجه به سابقه‌ای که در زمینه مشاوره و آموزش کسب و کارهای مختلف در فضای دیجیتال مارکتینگ داشتیم به تجربه دریافته‌ایم که چه مهارت‌هایی برای یک دیجیتال مارکتر ضروری است. در دوره کارآموزی ایلیاسیستم ما شما را با همه این مهارت ها آشنا می‌کنیم.


پشتیبانی آموزشی


اعضای شرکت ایلیاسیستم هر کدام در یک یا چند حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت حرفه‌ای دارند و همانطور که بیان شد می‌توانند آموخته‌های خود را در اختیار شما قرار دهند تا مسیر دستیابی به مهارت را هموارتر نمایند. همچنین در برخی از حوزه ها از تدریس اساتید برتر خارج از مجموعه ایلیاسیستم بهره برده‌‌ایم.


معرفی افراد موفق و مستعد این دوره برای استخدام


در پایان دوره کارآموزی دیجیتال مارکتینگ و در صورتی که نمرات لازم توسط کارآموز کسب شود امکان معرفی به کار وجود دارد. در میان مشتریان مختلف، کسب و کارهایی هستند که نیاز مبرم به نیروی آموزش دیده دارند و این فرصت مناسبی است برای کارآموزان ایلیاسیستم که با این کسب و کارها وارد مذاکره و قرارداد شوند.


شبکه سازی با افراد متخصص و کارآموزان دیگر


کارآموزان در حین دوره کارآموزی با یکدیگر آشنا شده، و مهارت هایی که هریک دارند شناخته خواهد شد . در نتیجه بستر مناسبی برای شبکه سازی با سایر کارآموزان برای شما فراهم خواهد شد.


آموزش عملی، کاربردی و پروژه محور


تیم آموزشی ایلیاسیستم در تلاش است تا آنچه که فراگیران برای دانستن و استفاده از دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوا به آن نیاز دارند را کاملا به صورت عملی و پروژه محور فراگیرند تا بازدهی آموزشی به بالاترین سطح خود برسد و آمادگی لازم جهت ورود به بازار کار را به خوبی کسب کنند.


آموزش سرفصل های متناسب با نیاز روز بازار


کلیه سرفصل ها و محتوای آموزشی این دوره متناسب با زمان، نیاز روز بازارکار و کسب و کارهای مختلف در حوزه بازاریابی دیجیتال تدوین شده است و توجه به این نکته ضروری است این سرفصل ها مدام در حال به روزرسانی و تغییر هستند.
 

سخنرانان

آقای مهندس ضمیری
آقای مهندس ضمیری
مدیرعامل ایلیاسیستم
آقای مهندس امیری پور
آقای مهندس امیری پور
مدیر فنی ایلیاسیستم
خانم مهندس زاهدی
خانم مهندس زاهدی
مدیر واحد دیجیتال مارکتینگ
خانم آرزو کریمی
خانم آرزو کریمی
مسئول واحد آموزش
اقای جواد قاصد
اقای جواد قاصد
آقای حسین محمودی
آقای حسین محمودی
آقای رضا محمدی
آقای رضا محمدی
آقای مهندس حبشی
آقای مهندس حبشی

برگزارکنندگان

خانم ارزو کریمی
خانم ارزو کریمی
مسئول واحد آموزش ایلیاسیستم

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی--

سوالات متداول

خیر شرکت در این دوره به هیچ پیش نیازی، نیاز ندارد، البته باید توجه داشت که داشتن اطلاعات پایه کامپیوتری و فضای مجازی به یادگیری هرچه بیشتر و سریع تر مطالب کمک می کند.
لپ تاپ شخصی و گوشی هوشمند
شما برای رشد یک کسب و کار در فضای مجازی به چه چیزهایی نیاز دارید؟ ابزارهای مختلف دیجیتال را بشناسید، بتوانید با آنها کار کنید و توانایی این را داشته باشید که عملکرد خود را در استفاده از این ابزارها بسنجید. ما در طول دوره فشرده دوماهه گام به کنار شما خواهیم بود و با آموزش از ابتدایی ترین مفاهیم شما را همراهی می کنیم و به مرور با ابزارهای مختلف و نحوه استفاده از هر کدام آشنا خواهید شد. شما در پایان دوره یاد می گیرید که برای رشد سازمان خود در فضای دیجیتال چه استراتژی ای اتخاذ کرده و از کدام ابزارها استفاده نمایید.
بله شما بعد از پایان دوره می‌توانید وارد بازار کار شده و حتی برای خود کسب و کاری راه اندازی نمایید اما مهارت در بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ هم مثل هر شغل دیگر نیاز به تمرین و ممارست زیادی دارد. لازمه عقب نماندن از دیگر رقبا در این فضا تمرین آموخته ها به صورت عملیاتی و فراگیری مطالب جدید است.

گالری تصاویر

ویدیو از آپارات

فیلم معرفی دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ ایلیاسیستم

برگزار‌کننده

آواتار

ایلیاسیستم

تحقیقات نشان می‌دهد مدت زمانی که کاربران در رسانه‌های آنلاین می‌گذارند به مراتب بیشتر از رسانه‌های آفلاین است و همینطور تمرکز آن‌ها در استفاده از رسانه‌های آنلاین بیشتر است.و همچنین با پیشرفت تکنولوژی و با توجه به آنلاین شدن امور مختلف، تبلیغات دیجیت

رویداد های برگزارشده۳

آدرس

مشهد سناباد 54-پلاک 64

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

یک‌شنبه ۹ آبان

وبینار جلسه اول دوره مگاسئو [+70 ساعت آموزش SEO]

 • آنلاین
 • رایگان
 • سید محمد امین هاشمی
پنج‌شنبه ۶ آبان

دوره آموزش جذب مشتری (Lead Generation)

 • آنلاین
 • از ۵۵۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی ژوپیتر
شنبه ۱۵ آبان

اجلاس جهانی بازاریابی eWMS 2021

 • آنلاین
 • از ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه معنا
جمعه ۲۷ اسفند

آشنایی با بازار فروش لوازم مصرفی خودرو از دید مدیران فروشگاه اینترنتی بهوندشاپ

 • آنلاین
 • رایگان
 • فروشگاه لوازم خودرو بهوندشاپ