رویداد به پایان رسیده است!
16 ساعت آموزش و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو + مدرک وزارت علوم در تاریخ جمعه ۱۷ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲ اسفند ساعت ۱۵:۰۰

16 ساعت آموزش و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو + مدرک وزارت علوم

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات دوره سئو (SEO)


16 ساعت آموزش و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) + مدرک وزارت علوم

سئو برگرفته عبارت Search Engine Optimization می باشد و امروزه فراگیری آموزش سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) جزء موارد قابل توجه برای مدیران و مسئولان شرکت های بزرگ و کوچک هست. عموما سئو را مجموعه ای از روش ها و تکنیک های استراتژیک برای وب سایت و موتورهای جستجوگر می دانیم که با انجام و رعایت این استانداردها و قوانین، سهم بیشتری در نتایج گوگل بدست می آوریم و رشد و توسعه کسب و کارمان را با افزایش هدفمند بازدید کننده به سایت رقم می زنیم.

تیم هم سایت با ایجاد یک بستر کاملا آموزشی با همکاری موسسه عالی آزاد هادی برای یادگیری جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو گامی مهم و کاربردی برداشته است.

آموزش و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

سئو (SEO) روشی استراتژیک برای افزایش بازدید از وب‌سایت است. هرچه وب‌سایت در جایگاه بالاتری در موتورهای جستجو قرار گیرد، بیشتر در معرض دید مردم قرار خواهد گرفت. موتورهای جستجو هوشمند هستند اما باوجوداینکه همواره در تلاش برای بهبود تکنولوژی خود جهت یافتن وب‌سایت‌ها و ارائه نتایج بهتر به کاربران هستند، همچنان به کمک احتیاج دارند و یک سئو خوب می‌تواند کمک شایانی به موتورهای جست‌وجو کند. به دلیل فضای رقابتی اینترنت، برای موفق شدن و بیشتر دیده شدن نیاز به انجام سئو داریم.

سئو (SEO) سایت فقط برای سایت‌های بزرگ کارآمد نیست چرا که بسیاری از سایت‌های قدرتمند کنونی از ابتدا با سئو پیشرفت کرده‌اند. شناخت و آشنایی هر چه بهتر و آسان در یادگیری اصولی و تکنیکی سئو (SEO)، یکی از معیارهای مهم در آموزش های هم سایت می باشد که این دوره را می توانیم بهترین گزینه و پیشنهاد برای یک پیشرفت حرفه ای در رتبه های گوگل و آشنایی با استانداردها برای موتورهای جستجوگر بدانیم.

امروزه گوگل با بروزرسانی های متعدد در الگوریتم های خودش نشان داده است که به شدت بر روی محتوا و سورس کاربرپسند تمرکز دارد و همان‌طور که همواره گفته است باز هم فریاد می‌زند که سایت خود را برای کاربران بهینه کنید تا گوگل سایت شما را دوست داشته باشد و دقیقا اینجاست که مشخص می‌شود آموزش سئو و مخصوصا شرکت در دوره 16 ساعته آموزشی و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو چقدر برای شما مفید است.

آموزش و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

مهمترین هدفی که تیم هم سایت جهت برگزاری دوره 16 ساعته آموزشی و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو دنبال می کند، آشنایی در رتبه بندی و افزایش بازدید در کلیک برای نتايج طبیعی شما هست که بعد از پایان این دوره، انتظار می رود که درک صحیح از اصول سئو، آشنایی کامل با لیست کلمات کلیدی، درک صحیح از سئو داخلی، اصول لینک بیلدینگ، آشنایی با ابزارهای سئو و... می باشد.

آموزش سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) در سال‌های اخیر به شدت مورد توجه همه قرار گرفته به طوری‌ که بیش از ۵۰ درصد سایت‌های برتر ایران، بیشترین ورودی و فروش خود را مدیون گوگل هستند.

آموزش و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

 

 

سرفصل های دوره 16 ساعته آموزش و آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) + مدرک وزارت علوم:

1- آشنایی با تاریخچه سئو و مفاهیم سئو
2- آشنایی با مسیر مشتری 
3- آشنایی با پرسونای مشتری
4- آشنایی با موتورهای جستجو
5- آشنایی با مسیر مشتری
6- معرفی و آشنایی با الگوریتم های گوگل
7- اصول سئو و آشنایی با سئو داخلی و خارجی
8- آشنایی با اصطلاحات سئو
9- شناسایی صحیح در پیدا کردن کلمه کلیدی
10- آشنایی با ابزارهای گوگل
11- آشنایی با اصلاحات گوگل آنالیتیک و کار با گوگل آنالیتیک
12- آشنایی با اصلاحات گوگل وبمستر و کار با گوگل وبمستر
13- آشنایی با تکنیک گل لاله برای تولید محتوا
14- آشنایی با دستورات گوگل
15- بک لینک چیست
16- شناخت سایت های معتبر برای لینک بیلدینگ

 

تقویم آموزشی دوره 16 ساعته آشنایی جامع سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) + مدرک وزارت علوم:

  • جلسه اول: 2 اسفند 1397 (2 ساعت)
  • جلسه دوم: 3 اسفند 1397 (3 ساعت)
  • جلسه سوم: 9 اسفند 1397 (3 ساعت)
  • جلسه چهارم: 10 اسفند 1397 (3 ساعت)
  • جلسه پنجم: 16 اسفند 1397 (3 ساعت)
  • جلسه ششم: 17 اسفند 1397 (2 ساعت)

حامیان دوره سئو (SEO)

مدرس دوره سئو (SEO)

پیمان شمس
پیمان شمس
کارشناس سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

من پیمان شمس به عنوان مدرس این رویداد، با تجربه ای بیش از 10 سال در زمینه سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی و تبلیغات اینترنتی همیشه با شعار "خواستند را با یک اراده قوی و تلاش بی پایان انجام دهید" به فعالیت خودم پرداختم.

آدرس

تهران بزرگراه شیخ فضل ا… جنوب – خ. سازمان آب – خ. حاجی پور امیر – خ.کریمان – جنب مجتمع مسکونی نگین – موسسه آموزش عالی هادی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

هم سایت

  هم سایت با هدف خدمات رسانی و آموزش در توسعه و رشد کسب و کارهای اینترنتی و بهره گیری از کارشناسان مجرب در تمامی زمینه های وب توانسته خدمات فراوانی را به مشتریان و کاربران خود ارائه بدهد.  

رویداد های برگزارشده۸
رویداد های فعال۰