رویداد به پایان رسیده است!
آموزش ساخت مدار چاپی با Altume Designer در تاریخ شنبه ۳۱ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۸ مرداد ساعت ۰۸:۰۰

آموزش ساخت مدار چاپی با Altume Designer

  • ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  • ساری
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


 Altium Designer یکی از بهترین نرم افزار طراحی مدارات چاپی است. این نرم افزار توانایی طراحی چند لایه ای PCB در محیط دو بعدی و همچنین سه بعدی را دارد. در آلتیوم شما می توانید یک شماتیک طراحی کرده و به راحتی آن را به PCB تبدیل کنید. البته بیشتر دوستان در ایران راه سخت تر را انتخاب می کنند و بوسیله تعریف نتِ ها PCB را طراحی می کنند که قاعدتا مشکلات پس از طراحی و در زمان ساخت، عیب یابی و تغییر PCB نمایان می شود. در طراحی پی سی بی قطعات الکترونیکی می توانند در قسمت زیر و روی برد مدار چاپی قرار بگیرند. نرم افزار Altium به شما این قابلیت را می دهد تا پایه های این قطعات را به صورت اتوماتیک یا تعاملی (Interactive) در هر لایه ای از PCB به یکدیگر متصل کنید که به اصطلاح به این کار Routing گفته می شود. با استفاده از PCB Rules در طراحی مدار چاپی در Altium Designer می توانید قوانین مختلفی را تعریف کنید تا از بروز خطا جلوگیری کرده و یک مدار استاندارد را طراحی کنید. برای مثال می توانید در قسمت PCB Rules حداقل و حداکثر پهنای Track (اتصال رسانا بین پین های قطعات)، حداقل فاصله قطعات و Track ها و … را تعیین کنید.

hین دوره توسط یکی از متخصصین کار با این نرم افزار و دارای سابقه انجام پروژه های متعدد الکترونیکی برگزار می شود و جهت ثبت نام محدودیت زمانی و تعداد افراد ندارد.

این دوره توسط یکی از متخصصین کار با این نرم افزار و دارای سابقه انجام پروژه های متعدد الکترونیکی برگزار می شود و جهت ثبت نام محدودیت زمانی و تعداد افراد ندارد.

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

09114146658

برگزار‌کننده

آواتار

گروه فنی و مهندسی البرز

با بیش از ده سال سابقه تدریس دوره های مقدماتی تا پیشرفته رباتیک، داوری و همچنین اجرای مسابقات منطقه ای و استانی

رویداد های برگزارشده۸
  • شروع: دوشنبه ۸ مرداد ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: شنبه ۳۱ شهریور ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: ساری ساری، بلوار امام، جنب اداره دارایی، مرکز رشد و سلامت، شرکت فنی و مهندسی البرز