رویداد به پایان رسیده است!
آموزش طراحی سایت ( اندروید) در تاریخ پنج‌شنبه ۳ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۵ مهر ساعت ۱۲:۰۰

آموزش طراحی سایت ( اندروید)

 • رایگان
 • تهران
 • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

 کلیک برای ورود به سایت ما

https://npco.net

آموزش طراحی سایت :

 

آموزش طراحی سایت

 


طراحی سایت و ساخت سایت یکی از مهارت های بسیار محبوب امروزه می باشد که اغلب افراد به کمک خلاقیت های فردی آن را کسب می نمایند . وقتی یک طرح یا ایده در ذهن شما شکل می گیرد می بایست مهارت لازم را کسب نمایید و تا انتها آن را اجرا نمایید .

آموزش طراحی سایت یکی از تخصص های نونگار است که به صورت دوره ای در واحد آموزش خود برگزار می نماید . 

سیستمهای مختلفی برای آموزش طراحی سایت وجود دارد و از همین رو مدرسان و شرکتهای مختلف تکنیکهای و متدهای اختصاصی برای آموزش طراحی سایت بکار میبرند . در نونگار شالوده کلی کلاسهای آموزش طراحی سایت با فرض آشنائی اولیه شرکت کنندگان به نرم افزارهای آفیس است و بیشتر برای تکمیل و کسب تخصص در طراحی سایت کاربرد دارد !

 

نونگار پردازش بیش از 16 سال است که رسمأ در خصوص طراحی سایت و آموزش طراحی وب سایت فعالیت میکند و این مهم به سادگی از طریق اسناد موجود در سایت قابل مانیتور است !

آموزش طراحی سایت نونگار صرفأ توسط مدرسین آموزش داده می شود که خود چندین سال است در خصوص طراحی سایت در نونگار فعالیت میکنند و از همین راه کسب درآمد میکنند و آموزش طراحی سایت بعنوان کار جانبی ایشان است از همین رو آموزش ها بصورت کاربردی است نه آکادمیکی یعنی برای اجرا آموزش میدند نه برای کسب مدرک !

 

 

 

طراحی اپلیکیشن موبایل

 

طراحی اپلیکیشن با گسترش چشم گیر فناوری اطلاعات و برخورداری مردم از موبایل های هوشمند و اینترنت در سال های اخیر مورد استقبال بسیار بالایی قرار گرفته است به همین علت این موضوع باعث شده است که صاحبان کسب و کار و برندها اقدام به طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن IOS بزنند تا محصولات خود را در این اپلیکیشن ها به فروش برسانند.

انواع طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن ها به دو صورت طراحی می شوند دسته اول اپلیکیشن هایی هستن که به اینترنت نیاز دارند و دسته دوم از اپلیکیشن ها به صورت افلاین هستند و نیازی به اینترنت ندارند .

مزیت های طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن موبایلی • از مزیت های طراحی اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن موبایل می توان نمایش افلاین اپلیکیشن در گوشی و تبلت را نام برد .
 • یکی دیگر از بزرگترین مشکلات طراحی سایت این است که در زمان نبود اینترنت نمیتوان از محتوای سایت و یا به علت نداشتن ریسپانسیو اغلب سایت ها نمایش درستی در موبایل و تبلت ندارند ولی در طراحی اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن موبایل تمامی اطلاعات موجود می باشد و درصورتی که کاربر به اینترنت دسترسی نداشته باشد می تواند به راحتی از اپ های افلاین استفاده کند.
 • مزیت طراحی اپلیکیشن این است که شما حتما نباید محصولاتی برای فروش داشته باشید بلکه شما می توانید خدماتی را به مردم ارائه دهید .
 • وجود اپلیکیشن فقط برای برند ها نیست بلکه تمامی افراد جامعه می توانند با نرم افزار طراحی اپلیکیشن اندروید برای خود طراحی اپلیکیشین  و  طراحی اپلیکیشن موبایل انجام دهند و یا با مراجعه به کلاس های آموزش طراحی اپلیکیشن اندروید یک برنامه نویسی اپ شوند .

 

اپلیکیشن های خدماتی :

اپلیکیشن های خدماتی : باعث کم کردن هزینه ها و یا صرفه جویی در وقت می شوند و شما میتوانید امکانات بالایی را از طریق این اپ ها به مردم ارائه دهید

برخی از این اپلیکیشن های خدماتی را در زیر نام می بریم :

 1. اپلیکیشن های بانکی
 2. اپلیکیشن های ترافیکی
 3. اپلیکیشن های اجتماعی ( اینستاگرام ، تلگرام و .... )
 4. اپلیکیشن های بازی
 5. اپلیکشین های خدماتی
 6. اپلیکشین های شرکتی
 7. اپلیکشین های تجاری و فروشگاهی
 8. و سایر اپلیکشین ها

برخی از دلایل اتصال اپلیکیشن های به اینترنت :

طراحی اپلیکیشن اغلب به علت پرداخت های انلاین و یا ایجاد تغییرات انی در اپ مثل قیمت محصولات ،انبار داری محصولات ، افزودن محصولات جدید در اپلیکشین و یا حتی در اپ های بازی برای رقابت بیشتر بازیکننان نیاز به متصل شود به اینترنت را دارند

طراحی اپلیکیشن بانک پیامک هوشمند

طراحی اپلیکیشن بانک پیامک

طراحی اپلیکیشن بانک دارو
 

 

چرا اموزش اندروید را ببینیم ؟

 
اگر شما هم به برنامه نویسی اندروید علاقه مند هستید و دوست دارید آنرا یاد بگیرید و یا نه فقط دوست دارید کمی بیشتر در مورد اندروید بدانید و هنوز مطمئن نیستید که آن را یاد بگیرید، این دوره به شما کمک خواهد کرد تا با دیدی بازتر و انگیزه بیشتر به سراغ اندروید بروید و چگونگی خلق نرم افزارهای اندرویدی و یادگیری اندروید فرا بگیرید.
اندروید با قابلیت ها و انعطاف پذیری که دارد به عنوان یکی از محبوب ترین سیستم عامل ها در دل کاربران جای گرفته. و از طرفی برنامه نویسان و طراحان نرم افزارهای کاربردی این فرصت و فضا را برای تولید app ها و بازی های مورد نیاز کاربران این سیستم عامل حس کرده اند و هر روز صد ها نرم افزار برای اندروید  تولید می شود
 

تاریخچه اندروید را بدانیم

گوگل در نوامبر سال ۲۰۰۵ شرکتی به نام اندروید را خریداری کرد. شرکت کوچکی که در دنیای فناوری هیچ سیستم‌عامل یا نرم‌افزار کاربردی روند پر سرعت رشد و تکامل اندروید را تجربه نکرده است و اندروید در مرکز این دگرگونی، سریع‌تر از همه بوده است.گوگل تا نیمه‌ی دوم سال ۲۰۰۷ در دست ساخت بودن یک سیستم‌عامل متن‌باز برای گوشی‌های هوشمند را رسما اعلام نکرده بود

بلاخره گوگل در سال ۲۰۰۸ اولین نسخه اندروید را ارائه کرد. شاید دست‌اندرکاران این کمپانی در آن زمان خودشان نیز تصور نمی‌کردند که روزی این محصول متن‌باز به فراگیرترین سیستم‌عامل موبایل تبدیل شود.

 

آینده شغلی که میتوان برای یک اندروید کار متصور بود

 
پیش بینی سهم بازار بیش از ۷۵ درصدی گوشی های موبایل اندرویدی و وجود بیش از یک میلیارد کاربر اندرویدی یک طرف،  آنچه مسلم است در سال های آینده اکثر دستگاه ها بصورت موبایل و قابل حمل خواهند بود که در حال حاضر سیستم عامل اکثر آنها اندروید است.

برنامه نویسی برای موبایل و آن هم سیستم عامل اندروید یک امتیاز به حساب می آید زیرا علاوه بر مشتریان زیاد و درآمدزایی از طریق خلق نرم افزارهای اندرویدی که در بخش قبلی اشاره شد، در سال های آینده تقریبا تمام شرکت ها به برنامه نویس اندروید نیاز خواهند داشت و در پی استخدام آنها خواهند بود. بنابراین آینده اندروید و برنامه نویسان اندروید بسیار روشن است.

 

سرفصلهای آموزش  اندروید مقدماتی:

 • ایجاد پروژه جدید
 • کدنویسی برای کنترل ها
 • اجرای برنامه و تنظیمات ماشین مجازی
 • تست برنامه و بررسی گوشی
 • تصویری کلی از معماری اندروید
 • مدیریت برنامه ها در اندروید
 • اشتراک داده ها
 • مولفه های برنامه
 • اجرای کامپونت ها
 • متدهای ایجاد کامپوننت

 

 

نکات قابل توجه در این آموزش:

آموزش مسقیمأ توسط متخصصین کنونی شرکت نونگار ( بزرگترین و قدیمیترین شرکت طراحی سایت ایران ) انجام خواهد شد !

آموزش در ساختمان نونگار و در واحد اصلی آموزش شرکت نونگار انجام خواهد شد !

آموزش روشهای عملی که نتیجه آنها چندین سال است که پایدار مانده است !

آموزش بایدها و نباید ها از زبان مجری و متخصصین کارآزموده ای که هم اکنون نیز در واحد سئو نونگار شاغل هستند !

 

نونگار بیش از 9 سال است که در تمامی کلمات مربوطه به "طراحی سایت" در رتبه یک گوگل هست ! چرا ؟

گوگل یک مغز هوشمند انسانی پیشرفته است و راه های سیاه و ترفندهای تقلبی بازدهی کوتاه مدت دارند . فقط و فقط با تکنیکهای علمی و عملی سئو امکان موفقیت دارید .

 

 


توضیحات بیشتر


کلاس برنامه نویسی اندروید 32 ساعت می باشد . 8 جلسه 4 ساعته در یک ماه

زمان ان پنجشنبه ها و جمعه ها از ساعت 12 الی 16 

اولین جلسه آن پنجشنبه 5 مهر ساعت 12 است

فراموش نکنیم ما در شرکتی اموزش خواهیم دید که بزرگترین و قدیمیترین شرکت طراحی سایت در ایران است

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانیم با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید

66514140- 66518354

سخنرانان

اقای موسوی
اقای موسوی
استاد اندروید شرکت نونگار

برگزارکنندگان

شرکت نونگار
شرکت نونگار
بزرگترین و قدیمیترین شرکت طراحی سایت در ایران

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
دانستن مقدمات کامپیوتر
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
بهتر است لپ تاپ همراه داشته باشیم
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
بله قطعا

آدرس

تهران تهران خیابان ستارخان ابتدای شادمان جنب کوچه گل افشان پ 425 و2

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت نونگار

  آموزش طراحی سایت یکی از تخصص های نونگار است که به صورت دوره ای در واحد آموزش خود برگزار می نماید . عمدتأ هدف افرادی که در کلاسهای آموزش طراحی سایت نونگار شرکت میکنند . سیستمهای مختلفی برای آموزش طراحی سایت وجود دارد و از همین رو مدرسان و شرکتهای مخ

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۰