رویداد به پایان رسیده است!
آموزش طراحی هنری سطح دو در تاریخ جمعه ۶ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

آموزش طراحی هنری سطح دو

شروع:
جمعه ۲۳ فروردین ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ ۱۹:۰۰
آموزش طراحی هنری سطح دو
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


این دوره از کلاس های آموزش بازی سازی مدرسه بازی سازی مهدی یار به صورت حضوری برگزار می شود .

 

کلیه علاقه مندان به طراحی هنری و کانسپت در صنعت گیم می توانند در این دوره شرکت کنند.

 

این سطح بصورت دیجیتال برگزار میشود و پیش نیاز این دوره، گذراندن سطح یک (و یا ارسال نمونه کار جهت تایید برای حضور در کلاس) می باشد.

 

سرفصل های آموزشی:

 

·        قواعد پیشبرد پروژه های دیجیتال

·        اصول و مبانی ترکیب بندی
اصول ترکیب‌بندی نسبت‌ها، مفاهیم و تعاریفی هستند که در بیشتر هنرهای تجسمی با رعایت آن‌ها به چشم‌نوازی اثر افزوده می‌شود. این چشم‌نوازی نسبی است یعنی ممکن است در نظر همه چشم‌نواز محسوب نشود. دانستن این اصول و استفاده آگاهانه از آن‌ها می‌تواند به زیبایی بصری عکس کمک کند. برای مثال: نسبت‌های طلایی، قانون دو سوم‌ها، فضای منفی، تقارن نامتقارن و مانند آن‌ها.

 


·        آشنایی با نرم افزار  (Photoshop)

Photoshop ابزاری ست برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند. طراحان گرافیک ، ناشرین کتب و مجلات ، چاپخانه ها ، شرکت های تبلیغاتی ، طراحان سایت ، عکاس ها ، نقاشان هنری ، طراحان نرم افزارها ، انیمیشن سازها و …. به فتوشاپ احتیاج دارند . این نرم افزار حرفه ای گرافیک در عصر تکنولوژی امروز یک نرم افزار حساب نمی شود بلکه یک صنعت به شمار می آید .

 

·        آشنایی با اصول نور پردازی

هر شی در پیرامون ما معمولا به تنهایی در نور یا سایه قرار ندارد بلکه اغلب در محیطی قراردارد که نور از جهت های مختلفی به آن تابیده شده.به همین دلیل هنرجویان مبتدی می بایست درک صحیحی از سایه ها و نور داشته باشند.

 

·        آشنایی با مبانی رنگها

طبیعت سرشار از رنگها و جلوه های زیبای آن است. رنگها نقس مهمی در درک معانی پدیده هایی که انسان در زندگی روزمره ی خویش با آن ها مواجه است دارند. اساس تئوری رنگها، حلقه رنگی است و دسته بندی رنگها را مشخص می کند. یک دایره رنگی ابتدایی که در آن رنگهای قرمز، زرد و آبی وجود دارند، در واقع دایره رنگهای سنتی یا چرخه دوازده رنگ ایتن در هنرهای تجسمی به شمار می آید. در این دوره به آشنایی با مبانی رنگ ها خواهیم پرداخت.

توجه: امکان جذب نفرات برترکلاس وجود داشته و هزینه کلاس نفر اول عودت داده خواهد شد. 
* شروع کلاس اواسط اردیبهشت

برگزارکنندگان

سجاد قلی زاده
سجاد قلی زاده
آرتیست و مدرس

آدرس: تهران خیابان سنایی، نرسیده به خیابان مطهری، کوچه ۲۱، پلاک ۲ مجتمع آموزشی رایان کالج