رویداد به پایان رسیده است!
آموزش فتوشاپ در 6 ساعت (مدرک معتبر دانشگاه امیرکبیر) در تاریخجمعه ۱۹ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

آموزش فتوشاپ در 6 ساعت (مدرک معتبر دانشگاه امیرکبیر)

شروع:
جمعه ۱۹ مهر ۹۸ ۱۴:۰۰
پایان:
جمعه ۱۹ مهر ۹۸ ۲۰:۰۰
آموزش فتوشاپ در 6 ساعت (مدرک معتبر دانشگاه امیرکبیر)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

3 سوال مهم بسیاری از ثبت نام کنندگان:

1. یک طراح گرافیست چقدر میتونه ماهانه درآمد داشته باشه؟
جواب این سوال برای من خیلی راحته چون همین الان که دارم برای شما جواب این سوال رو می نویسم درآمدم از راه گرافیک بیشتر از 15 میلیون تومان در ماه هست. البته اصلا فکر نکنید که کار راحتیه. این کار هم مثل همه کارهای دیگه نیاز به تلاش و پشتکار و زحمت داره.

 

2. اگر دیر برسم یا زودتر بروم یا از کلاس جا بمونم و نتونم خودم رو برسونم یا اینکه سر کلاس بخشی از مبحث رو فراموش کنم و... چی میشه؟ پولم سوخت میشه؟
جواب همه این سوالات فقط یک جمله است: "ما فیلم کلاس را ضبط کرده و در اختیار تمامی ثبت نام کنندگان قرار می دهیم"

 

3. مدرک به چه کسانی تعلق می گیرد؟
از آنجا که به شیوه تدریس مدرس خود ایمان داریم، مدرک کارگاه به همه ثبت نام کنندگان تعلق می گیرد اما آنانکه که به هر دلیلی نتوانند در کارگاه حضور پیدا کنند می بایست یک امتحان تستی بدهند تا خیالمان راحت شود که فیلم کارگاه را دیده اند.

چرا در این کارگاه شرکت کنیم؟

دلیل اول اینکه اگر بخواهیم با هم رو راست باشیم، پرداخت مبلغ این کارگاه به هیچ عنوان ریسک نیست و تنها چیزی که شاید از دست بدهید زمان با ارزشتان است. اما برای اینکه خیالتان راحت شود دو دلیل دیگر هم داریم. یکی اینکه ما در آکادمی مثبت6 در مدت 2.5 سال به بیش از 35 هزار نفر آموزش داده ایم و به لطف الهی بدون اغراق رضایت بیش از 97 درصد مخاطبین را جلب کرده ایم.

و دلیل آخر اینکه کافیست در گوگل عبارت "بزرگترین گروه آموزشی کشور" را جستجو کنید :)

چگونه ممکن است در 6 ساعت فتوشاپ را بیاموزیم؟

حق دارید که باور نکنید اما جالب است بدانید که در 2 سال اخیر بیش از 7800 نفر که اکثر آنها حتی محیط فتوشاپ را از قبل ندیده بودند در کارگاه های فتوشاپ مهندس حسابی شرکت کرده اند و هم اکنون اکثر آنها مشغول به فعالیت با این نرم افزار می باشند.

اگر علاقه مند باشید دوستان ما شما رو در گروه 3 هزار نفره فتوشاپ در تلگرام اد میکنن تا از نزدیک بررسی کنید.

البته انکار ناپذیره که حرفه ای شدن در هر چیزی نیاز به تمرین و ممارست دارد که اگر به این نرم افزار علاقه مند باشید، حتما برای شما محقق خواهد شد.

و اما عکس زیر...

متعلق به یکی از کارگاه های آموزشی فتوشاپ مهندس حسابی می باشد که بیش از 400 نفر در آن حضور دارند. همه 400 نفر توانستند بیاموزند، پس شما هم می توانید...

مدرس این کارگاه چه خصوصیاتی دارد که شایسته برگزاری این رویداد است؟

موسس و مدیرعامل آکادمی مثبت6

مدرس دانشگاه های بزرگ کشور از 21 سالگی

بنیانگذار سبک آموزشی 6ساعته

برگزارکننده بزرگترین کارگاه آموزش فتوشاپ در کشور

تدریس فتوشاپ به بیش از 7800نفر در یک سال

کارشناس حوزه اشتغال در صدا و سیما

مدرس برندهای بزرگ کشوری از جمله سامسونگ

مولف 3 جلد کتاب

و...

برنامه ی کلاس:

کارگاه آموزشی فتوشاپ در یک جلسه ی 6 ساعته در روز جمعه 26مهرماه از ساعت 14 الی 20 در سالن پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری واقع در  خیابان انقلاب، بین خیابان ولیعصر و خیابان فلسطین، نبش خیابان برادران مظفرجنوبی، پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاددانشگاهی برگزار خواهد شد.

فیلم آموزشی کلاس:

پس از برگزاری کارگاه، فراگیران با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت http://mosbat6.com از "بخش دوره های من -->جزییات دوره--> فایلها" به فایلهای آموزشی مربوط به کلاس خود دسترسی خواهند داشت.

قوانین و مقررات کارگاه:

با توجه به ارزش بالای هنرجویان مثبت6، اگر به هردلیلی نتوانید در کارگاه شرکت کنید به هیچ عنوان مبلغ شما از بین نمی رود و بلکه می توانید در کارگاه های بعدی ما شرکت فرمایید. اما لطفا به هیچ عنوان درخواست عودت وجه ننمایید چون در سیستم آموزشی ما امکان پذیر نمی باشد.

آدرس:تهران میدان انقلاب، خیابان نصرت (سمت چپ)، بعد از کوچه ثابت، پلاک 51 (تلفن: 09017501152)