رویداد به پایان رسیده است!
آموزش فیلترنویسی بدون کدنویسی (مقدماتی + پیشرفته) در تاریخ پنج‌شنبه ۲۱ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۴ شهریور ساعت ۱۰:۰۰

آموزش فیلترنویسی بدون کدنویسی (مقدماتی + پیشرفته)

  • رایگان
  • آنلاین
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات دوره


نزدیک به 600 تا شرکت با نمادهای مختلف در بورس پذیرش شدند و هر سال هم به جمعیتشون اضافه میشه. تصور کنید که یک ویژگی خاص را مد نظر قرار دادیم و تصمیم گرفتیم که نمادهایی که اون ویژگی رو دارند پیدا کنیم. جستجو در بین 600 تا نماد بازار برای پیدا کردن نمادی که ویژگی مد نظر مارو داره کار خیلی سخت و زمانبری هست.

فیلترها ابزاری در بورس هستند که به فعالین بازار کمک می‌کنند تا از بین صدها شرکتی که در بورس پذیرش شدند، سهامی که ویژگی مد نظرشون رو داره غربال کنند.

فرض کنید ما به نمادهایی نیاز داریم که « حجم معاملات امروزشان دو برابر حجم معاملات دیروز » باشد. آیا جداکردن این نمادها به روش سنتی امکان پذیر هست؟! قطعا امکان پذیر هست ولی شاید نیاز باشد که خیلی زحمت بکشید و وقت زیادی هم صرف کنید؛ در حالی که اگر از فیلترها استفاده کنید در کسری از دقیقه می‌تونید نمادهای مورد نیازتون غربال کنید.

فیلترها مجموعه‌ای از دستورات برنامه‌نویسی هستند که برای نوشتن آنها حتما باید به برنامه‌نویسی مسلط باشید و یا اینکه از فیلترهای آماده که در سطح اینترنت موجود هست استفاده کنید که شاید برای شما کاربردی نداشته باشد.تصور کنید که قصد دارید یک فیلتر اختصاصی بنویسید و یا چند فیلترُ با هم ترکیب کنید؛ طبیعتا برای عموم فعالین بازار که با برنامه‌نویسی آشنایی ندارند کاری سخت و غیر ممکن هست.

در این دوره در کنار یادگیری فیلترنویسی، نحوه استفاده از پلتفرم رایگان فیلتر نویسی آسان بورس رو آموزش می‌بینید که بوسیله اون می‌تونید بدون حتی یک خط کدنویسی کلیه فیلترهای بورسی مد نظرتون رو طراحی کنید.

 

فیلترنویسی | asanbourse.ir


نتیجه شرکت در دوره


در پایان دوره به فیلترنویسی و مفاهیم آن مسلط می‌شوید.

در پایان دوره می‌تونید کلیه فیلترهای ساده، ترکیبی، شرطی و اندیکاتوری را طراحی کنید.
در پایان دوره با ابزاری کاملا رایگان آشنا می‌شید که بدون حتی یک خط کدنویسی تمام فیلترهای مورد نیازتون در بورس رو طراحی کنید.

 

 

برگزار‌کننده

آواتار

آسان بورس

www.asanbourse.ir

رویداد های برگزارشده۶
  • شروع: پنج‌شنبه ۱۴ شهریور ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۲۱ شهریور ساعت ۱۳:۰۰
رویداد آنلاین است