ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"آموزش مبانی توسعه نرم افزاری Agile (چابک)" در تاریخ پنج‌شنبه ۲۷ خرداد ساعت ۱۱:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
رایگان
-
رایگان
اتمام ظرفیت اتاق

سخنرانان

دکتر امیر حسین زارع
دکتر امیر حسین زارع
مدیر تولید

مدیر تولید شرکت نرم‌افزاری آموت

_ دکتری هوش مصنوعی دانشگاه فردوسی

_ مدیرفنی و مسئول آزمایشگاه تخصصی رباتیک دانشگاه فردوسی مشهد

_ مدیر تولید و مدیرR&D شرکت پارت لاستیک

_ برنامه نویس

برگزارکنندگان

نرم افزاری آموت
نرم افزاری آموت

توضیحات

امروزه نرم افزارها نقش کليدی در توسعه جوامع مدرن دارند و به تبع آن، استفاده از مدل های فرايندی مناسب و کارا جهت حل مسائل توسعه نرم افزار، از اهميت ويژه ای برخوردار است. محيط های کسب و کار امروزی بسيار پويا و تغيير پذير هستند و سازمان ها و صنايع جهت تطبيق با شرايط محيط های جديد، به صورت مداوم در حال تغيير نيازمندی های نرم افزاری خود بوده و در عين حال، درخواست انجام سريع پروژه ها و دريافت نرم افزارهای خود را دارند.
روش های سنگین و قدیمی واکنش مناسبی به این تغییرات نداشته و موجب بروز مشکلات فراوانی، از جمله: عدم تحویل به موقع محصولات به مشتریان، هزینه های بسیار بالای تولید نرم افزار، عدم تطابق محصول نهایی تولیدی با نیازمندی های واقعی مشتریان، عدم هماهنگی اعضای دخیل در تولید و توسعه و وجود اشکالات و باگ های فراوان در محصولات تولیدی می شوند. در پاسخ به اين مشکلات و نيازمندی ها، در ابتدا چندين روش سبک به وجود آمد که اکثر آن ها دارای خصوصيات مشترکی بودند، همان گونه که تفاوت های خاص خود را نيز داشتند.
اين روش ها و تمرين ها بر اساس الگوهای تکرارپذير بنا شده بودند و نهایتا منجر به پديد آمدن رویکرد Agile (چابک) شدند. Agile رویکردی است که علاوه بر برطرف کردن مشکلاتی که گفته شد، در تولید نرم افزارهای کارا و همچنین بهبود روند تولید و توسعه نرم افزار، تاثیر بسزایی دارد.
در این آموزش سعی بر این است که که با آشنایی با دلایل وجودی Agile و همچنین تشریح روح تفکر و اصول پایه ای Agile، پایه و بستر مناسبی جهت درک روش ها و چارچوب های Agile فراهم گردد. برای تبیین نحوه اجرای اصول Agile در قالب چارچوب های اجرایی، به تشریح اصول چارچوب های محبوب و رایج Agile پرداخته شود. برای تقویت درک کاربردی رویکردهای Agile، مفاهیم پرکاربرد و تکنیک های آن مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. سرانجام  علاوه بر جمع بندی، نکات بسیار کلیدی در مورد انتخاب چارچوب های متناسب با نوع پروژه و بایدها و نبایدهای Agile ارائه می گردد.

_  تاریخچه پیدایش Agile 
_ مزایا Agile
_ ارزش‌ها و اصول اساسی Agile

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت نرم افزاری آموت

در برگیرنده برندهای آوانک، اوج، گپیام، پیامک و آلاوان است. آموت در زمینه ارسال پیامک انبوه،پیام صوتی انبوه و نرم افزارcrm و دیگر خدمات مرتبط فعالیت کرده و با هدف افزایش رضایت مشتریان از طریق بهبود خدمات به سازمان ها به کار خود ادامه می دهد.

رویداد های برگزارشده۱۴
رویداد های فعال۱

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱ مهر

جایگاه و اهمیت صدای مشتری VOC در سازمان ها

 • آنلاین
 • ۵۰,۰۰۰ تومان
 • شرکت نرم افزاری آموت
تا ۳۱ شهریور

مدرسه کارآفرینی مدرس (طرح توانمندسازی شغلی صدف)

 • آنلاین
 • ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • ویژن آکادمی
تا ۸ مهر

دوره تشریح الزامات isoo 9001

 • آنلاین
 • ۹۶۰,۰۰۰ تومان
 • تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)
تا ۲۷ اسفند

نامبروان-102

 • آنلاین
 • ۳,۹۶۰,۰۰۰ تومان
 • مطالعه شریف