رویداد به پایان رسیده است!
آموزش نقشه ذهنی ، تقویت عضلات مغز ، مهندسی مسیر شغلی و هدفگذاری به صورت آنلاین در تاریخ یکشنبه ۱۲ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

آموزش نقشه ذهنی ، تقویت عضلات مغز ، مهندسی مسیر شغلی و هدفگذاری به صورت آنلاین

شروع:
یک‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸ ۱۷:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۱۲ خرداد ۹۸ ۱۹:۰۰
آموزش نقشه ذهنی ، تقویت عضلات مغز ، مهندسی مسیر شغلی و هدفگذاری به صورت آنلاین
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سوالات متداول

وبینار چیست؟
وبینار (Webinar) از عبارت Web-based seminar گرفته شده و به کلاس، دوره، سمینار یا هر رویداد آنلاینی گفته میشه که تو محیط وب و با استفاده از اینترنت بصورت کاملا آنلاین، زنده، تعاملی و دو طرفه تو یک زمان مشخص برگزار میشه. به بیان ساده تر تو یه روز و ساعت از پیش مشخص شده مدرس و کاربران در محیط وبینار آنلاین میشن و مدرس صدا و تصویر، فایل ارائه، وایت برد، ویدئو کلیپ آموزشی و یا دسکتاپش رو به اشتراک می زاره و کاربران هم به ارائه مدرس گوش میدن و هر جا که نیاز بود از طریق چت باکس یا حتی صدا و تصویر می تونن نظر بدن یا سوالشون رو مطرح کنن.
اگر در زمان مورد نظر آنلاین نبودیم چه کار کنیم؟
امکان دانلود فایل صوتی و جزوه فراهم است.
چه نرم افزاری برای شرکت در وبینار لازم است؟
اگر flash روی سیستمتان نصب باشد، نیاز به چیز دیگری ندارید. لینک و رمزهای مربوطه برایتان پیامک می‌گردد

در وبینار هدفگذاری چه چیزهایی را خواهیم گفت؟


اولین قدم برای توسعه فردی ، هدفگذاری است و الئین قدم برای هدفگذاری خودشناسی است.

در این وبینار ابتدا اهداف امسال خود را می‌نویسیم و سپس با مهارتهای خودشناسی و selfcoaching آنها را بررسی می‌کنیم تا به اهداف بهتر و دقیقتری دست پیدا کنیم. سپ برای رسیدن به آنها برنامه‌ریزی می‌کنیم. آن قدر دقیق که از همین امروز بدانید قرار است چه کار کنید. باید در این رویداد، کاملا سر حال و پویا باشدی تا در نهایت به یک نتیجه درست و مطلوب برسید.


در وبینار مسیر شغلی چه می‌گوییم؟


ما اعتقاد داریم شغل‌های رویایی پیدا نمی‌شوند بلکه توسط خود ما خلق می‌گردند. شما ابتدا باید خود را خوب بشناسید ، اهداف دقیقی برای خود تنظیم کنید و سپس خود را  تبدیل به یک برندی کنید تا دیگران حاضر باشند پول زیادی را برای داشتن شما در تیمشان داشته باشند. در این وبینار سعی داریم یک تست حرفه‌ای برای شناخت 5 استعداد برتر شما بگیریم. پس آن با مدلهای موجود و شرایطی که در دنیای امروز وجود دارد به خودتان کمک کنید تا مسیر درست و مورد علاقه خود را کسب و کار پیدا کنید. 

قول می‌دهم زندگی شما به دو قسمت تبدیل خواهد شد. قبل از این وبینار و بعد از این وبینار!! به ویژه اگر دانشجو باشید


تقویت عضلات مغز یعنی چه؟


ما اعتقاد داریم که مغز دقیقا مانند یک عضله کار می‌کند و هر کسی می‌تواند با تمارین مداوم و جدی ، مغز خود را تقویت کند . تقویت کردن مغز باعث افزایش تمرکز ، حافظه  و  تندخوانی نیز می‌گردد و شما را در جامعه ‌ای که زندگی می‌کنید، تبدیل به یک فرد باهوش می‌کند. همچنین با انجام برخی از این تمارین همراه با فرزندانتان ، می‌توانید فرزندان باهوش‌تری نیز داشته باشید. در این وبینار قرار است در این مورد حرف بزنیم و چندتا تکنیک کاربردی . آسان را یاد بگیرید

 


نقشه ذهنی چیست و چرا باید یاد بگیریم


شکل زیر یک نقشه ذهنی است و ‌می‌توانید در آن تمام آن چیزی را که در وبینار تقویت عضلات مغز خواهیم گفت ببینید. خوبی نقشه ذهنی این است که هر دو نیمکره را فعال می‌کند و همین باعث می‌شود که بهره‌وری یادگیری ما 5 برابر می‌گردد. یکی از رتبه‌های برتر کنکور می‌گفت درس زیست شناسی را با نقشه ذهنی 100بار مرور کرده و همین باعث شده آن درس را صددرصد زده است. نقشه ذهنی کمک می‌کند تا تمام آنچه که می‌خواهیم را در ذهن حفظ کنیم. چون

1. از کل به جزء یاد می‌دهد

2. از رنگها استفاده می‌کند

3. مرور را آسان می‌کند

4. ساختار دایره‌ای دارد

مدرس

سید محمد حسینی
سید محمد حسینی
مدرس مهارتهای توسعه فردی
رویداد آنلاین است