رویداد به پایان رسیده است!
آنچه باید در مورد مسائل حقوقیِ قرارداد‌ها و شرکت‌ها بدانیم در تاریخ پنج‌شنبه ۱۰ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۱۰ مرداد

آنچه باید در مورد مسائل حقوقیِ قرارداد‌ها و شرکت‌ها بدانیم

  • رایگان
  • تبریز
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

موضوع این جلسه چیست؟

دانستن #اصول_حقوقی در زمینه #قرارداد ها و نحوه تشکیل و اداره #شرکت ها بسیار مهم است. برای اینکه بخواهید یک رویه مناسب در تشکیل و اداره شرکت داشته باشید و از #شکست شرکت جلوگیری کنید باید شرکت خود را درچارچوب #قانونی و #حقوقی مناسب قرار دهید. قراردادهای #فنی – #مهندسی و #تجاری نیز از این مقوله دور نیست.
اگر بخواهید شرکتی با چارچوب حقوقی مناسب و قراردادهای در قالب مناسب حقوقی داشته باشید، باید حداقل های لازم را در مورد این دو زمینه بدانید.
مجید نظامی پور آذری به عنوان متخصص در زمینه شرکت های استارتاپی و ثبت اختراع در ایران و اروپا و کارشناس حقوق بین الملل، در این سری از #جلسات_باز شما را با بایسته های حقوقی شرکت ها و قراردادها آشنا می نماید.
بدیهی است که آشنایی با مسائل حقوقی شرکت ها و قرارداد شما را در تشکیل شرکت ها در قالب های مناسب و انعقاد قراردادها صحیح کمک شایانی خواهد نمود. امید است جلسه مزبور برای مهندسان جوان و صاحبان شرکت ها مفید و ثمر بخش باشد.

 

سرفصل های جلسه #آنچه_باید_در_مورد_مسائل_حقوقی_قراردادها_و_شرکت‌ها_بدانیم

۱.اشتباهات رایج در زمینه های حقوقی
۲.مسائل حقوقی قراردادها
۳.آشنایی با انواع شرکت ها و مسائل حقوقی آن ها

 

جلسات باز تبریز چیست؟

جلسات باز تبریز به منظور هم‌افزایی و آموزش مباحث مختلف مرتبط با کسب‌وکار، برنامه‌نویسی و معرفی تکنولوژی‌های نوین دنیای it به صورت گروهی و دو هفته یکبار برگزار می‌شود.

 

درصورت تمایل به ارائه یا میزبانی با ما تماس بگیرید.

سخنران

مجید نظامی پور
مجید نظامی پور
کارشناس ارشد حقوق بین الملل و مشاور حقوقی در زمینه استارتاپ ها و ثبت اختراع

آدرس: تبریز نصف‌راه، ۱۰۰متر به طرف راه‌آهن، روبه‌روی مجتمع شهید چمران، طبقهٔ فوقانی دنیای ابزار، پلاک ۷۵