کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
دوره CEH
-
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
دوره CISSP
-
۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
دوره ITIL
-
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

دوره CEH

دوره CEH یا همان Certified Ethical Hacker به شما چگونگی “کشف آسیب‌پذیری‌ها و حفره‌های موجود در سیستم هدف با استفاده از معلومات و ابزارهای یک هکر کلاه سیاه“ را به صورت قدم به قدم آموزش می‌دهد. دوره آموزش CEH یا همان هکر قانونمند یکی از دوره‌های پایه و کلیدی در شروع یادگیری هک و امنیت است و در مسیر یادگیری خود می‌توانید بعد از یادگیری مفاهیم Linux پایه و Network+ سراغ این آموزش یعنی CEH بیایید و پس از تسلط بر روی مباحث دوره آموزشی CEH به ترتیب یادگیری کالی لینوکس، تست نفوذ و سایر مباحث پیشرفته را شروع کنید!

 

دوره CISSP

دوره CISSP یک دوره تخصصی و کاملا کاربردی و در حوزه امنیت اطلاعات است که سیاست‌گزاری و برنامه‌ریزی ایجاد و حفظ امنیت در شبکه‌های کامپیوتری را مطرح می‌کند. با توجه به حضور و اهمیت فن‌آوری اطلاعات در زندگی امروزی و نیز استفاده از فناوری‌های گوناگون، نگهداری از داده‌ها و حفظ امنیت سیستم‌های اطلاعاتی یک از حیاتی‌ترین مسائل در حفظ هر سازمان و مجموعه خواهد بود که با ارائه پالیسی‌های امنیتی صحیح و موشکافانه می‌توان به این هدف والا دست یافت. و در نتیجه آموزش متخصص حرفه‌ای و کار کشته در این حوزه مهم‌ترین رکن در هر مجموعه اطلاعاتی است. کارشناسان یا مدیرانی که دوره CISSP را گذرانده‌اند از مهارت کافی در برنامه‌ریزی و ایجاد سياست‌‌های امنيتي برخوردار می‌باشند. این افراد دارای فهم کامل و مستقلی از مسائل مربوط به مهندسی اجتماعی بوده و قادر به ایجاد امنیت اطلاعات در یک سازمان با ارائه خط مشی ویژه با سیاست‌های خاص امنیتی آن سازمان می‌باشند.

 

دوره ITIL

چارچوب کتابخانه زیرساخت فناوری اطلاعات، مدیریت رخداد، مدیریت مشکل، مدیریت پیکربندی، مدیریت تغییر، مدیریت نشر، واحد خدمات، مدیریت سطح خدمات، مدیریت مالی خدمات فناوری اطلاعات، مدیریت ظرفیت، مدیریت تداوم خدمات فناوری اطلاعات، مدیریت دسترسی، مدیریت امنیت، مدیریت زیرساخت فناوری اطلاعات، مدیریت نرم‌افزار و دیدگاه کسب و کار. در محیط‌های پویای کسب کار امروز، IT بعنوان هسته مرکزی هر کسب و کار شناخته می‌شود. این هسته مرکزی طی سال‌های اخیر با رشد تکنولوژی و اتوماسین‌های مختلف، دست خوش تغییرات بنیادی شده است و ارائه خدمات به مشتریان IT بعنوان یک رکن کسب و کارها شناخته می‌شود. دوره ITIL 4 Foundation برای شرکت‌کنندگان در آن مفاهیم اصلی ITIL 4 را ارائه می‌دهد. این دوره کمک می‌کند با اصول هفت‌گانه ITIL 4 آشنا شوید. همچنین نشان می‌دهد که چگونه می‌توانند در بهبود کار فردی یا سازمانی موثر باشند.

 

نکته: برگزاری دوره‌ها حتمی می‌باشد، اما تاریخ دقیق برگزاری منوط به رسیدن شرکت‌کنندگان دوره به حد نصاب خواهد بود.

برگزارکنندگان

شرکت پیشتازان امن کاوی عماد
شرکت پیشتازان امن کاوی عماد

ارزیابی امنیتی وآزمون نفوذسامانه های تحت وب، موبایل، شبکه و سیستم عامل

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت پیشتازان امن کاوی عماد

شرکت پیشتازان امن کاوی عماد

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۱

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۱ تیر

وبینار رایگان بررسی مانیتورینگ زبیکس نسخه ۵.۴

 • آنلاین
 • رایگان
 • شرکت سدیدآفرین
دوشنبه ۴ مرداد

اولین مسابقه فتح پرچم تاپار

 • آنلاین
 • ۳۰,۰۰۰ تومان
 • آزمایشگاه آپا تبریز
جمعه ۵ شهریور

دوره جامع ICDL1 مقدماتی و NETWORK (بدون مدرک)

 • آنلاین
 • ۷۷۷,۰۰۰ تومان
 • عرفان کریمیان
پنج‌شنبه ۳ تیر

علم داده: از آشنایی تا تخصص

 • آنلاین
 • از ۱۵,۰۰۰ تومان
 • انجمن علمی مهندسی کامپیوتر