کاور
یک‌شنبه ۲ شهریور ساعت ۱۹:۰۰

وبینار رایگان: آیا "تحول دیجیتال" عنوانی جدید برای همان کارها و پروژه‌های قدیمی‌ست؟

  • رایگان
  • آنلاین
  • مدیریت
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی وبینار


وبینار رایگان: آیا "تحول دیجیتال" عنوانی جدید برای همان کارها و پروژه‌های قدیمی‌ست؟

 

یکی از موضوعات داغ اینروزها در شرکتها و سازمانهای کوچک و بزرگ، موضوعی تحت عنوان "تحول دیجیتال" یا همان "Digital Transformation" است. همین هیجان سبب شده تا حتی بسیاری از مشاوران و کارشناسان فعال در حوزه فناوری اطلاعات، عناوین شغلی خود را هم به مشاور و کارشناس تحول دیجیتال تغییر دهند.

 

اما مشکل اینجاست که در اغلب مواقع، حتی تعریف شفاف و مشخصی از عبارت "تحول دیجیتال" هم در دسترس نیست و همین شرایط باعث ایجاد ابهام، و شکل‌گیری فضایی وهم آلود برای شرکتها و سازمانها شده است. آیا تحویل دیجیتال موضوع جدیدی است؟ آیا ما مجبور هستیم برای تحول دیجیتال پروژه ویژه‌ای تعریف کنیم؟ آیا به نرم افزار خاصی احتیاج داریم؟

 

در این وبینار قصد داریم تا مروری کوتاه داشته باشیم بر مفهوم "تحول دیجیتال"، "چیستی آن"، "چرایی آن" و "چگونگی حرکت به سمت آن"؛ اگر علاقمند هستید تا یکبار برای همیشه با این مفاهیم پایه‌ای آشنا شوید، این وبینار را از دست ندهید.

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات در رابطه با سایر وبینارها و یا رویدادهای آموزشی رایزن سامانه گستر میتوانید اینجا کلیک کنید.

 


معرفی ارائه کننده وبینار


بابک ایزدی جناب آقای مهندس بابک ایزدی به عنوان اولین و تنها ایرانی دارنده کلیه مدارک بین‌المللی ارائه شده برای ITIL 4 (شش گواهینامه) و همچنین تنها ایرانی مورد تایید موسسه PeopleCert (نهاد اعتبار دهنده دوره‌های آموزشی و متولی انحصاری آزمونهای ITIL 4 در سطح دنیا) به عنوان مدرس بین‌المللی کلیه دوره‌های ITIL 4، ارائه کننده این وبینار هستند.

 

ایشان با سابقه بیش از 18 سال تدریس دوره‌ها و کارگاههای متنوع آموزشی در حوزه‌های فنی و مدیریتی فناوری اطلاعات، و همچنین برخورداری از مجموعه متنوعی از تاییدیه‌های بین‌المللی در ارتباط با بهروشها و چارچوبهایی نظیر COBIT, PRINCE2, DevOps, HDI و ... یکی از شناخته شده‌ترین مدرسین و مشاورین این حوزه محسوب میشوند.

 

در حال حاضر مسئولیت اصلی ایشان در کنار تدریس و مشاوره، مدیریت عاملی شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر است.

 

گواهینامه های ITIL

 

 

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت رایزن سامانه گستر

 مرکز آموزش شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر با تکیه بر بیش از 10 سال سابقه برگزاری دوره ها و کارگاههای تخصصی در حوزه های مرتبط با مدیریت فناوری اطلاعات و اجرای بیش از 250 دوره و کارگاه تخصصی، اکنون با ارائه 50 عنوان دوره/کارگاه آموزشی استاندارد،

رویداد های برگزارشده۸۹
رویداد های فعال۱۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۹۰ نفر
  • شروع: یک‌شنبه ۲ شهریور ساعت ۱۹:۰۰
  • پایان: یک‌شنبه ۲ شهریور ساعت ۲۰:۰۰
این رویداد از سرویس وبینار ایوند استفاده می‌کند.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است