رویداد به پایان رسیده است!
وبینار رایگان: آیا "تحول دیجیتال" عنوانی جدید برای همان کارها و پروژه‌های قدیمی‌ست؟ در تاریخ یکشنبه ۲۳ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۲۳ شهریور ساعت ۱۹:۰۰

وبینار رایگان: آیا "تحول دیجیتال" عنوانی جدید برای همان کارها و پروژه‌های قدیمی‌ست؟

  • رایگان
  • آنلاین
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی وبینار


وبینار رایگان: آیا "تحول دیجیتال" عنوانی جدید برای همان کارها و پروژه‌های قدیمی‌ست؟

 

یکی از موضوعات داغ اینروزها در شرکتها و سازمانهای کوچک و بزرگ، موضوعی تحت عنوان "تحول دیجیتال" یا همان "Digital Transformation" است. این هیجان سبب شده تا حتی بسیاری از مشاوران و کارشناسان فعال در حوزه فناوری اطلاعات، عناوین شغلی خود را به مشاور و کارشناس تحول دیجیتال تغییر دهند.

 

مشکل اینجاست که در اغلب مواقع، حتی تعریف شفاف و مشخصی از عبارت "تحول دیجیتال" هم در دسترس نیست و همین شرایط، باعث ایجاد ابهام و شکل‌گیری فضایی وهم آلود برای شرکتها و سازمانها شده است. همین عدم آگاهی و نبود شفافیت سبب شده تا حتی راه‌اندازی یک سامانه اتوماسیون اداری، استقرار یک سیستم ERP و مواردی از این دست نیز به عنوان پروژه‌های تحول دیجیتال تعبیر شده و سازمانها در دام تله‌ها و عناوین جدید بازاریابی گرفتار شوند.

 

  • آیا تحویل دیجیتال موضوع جدیدی است؟
  • آیا ما مجبور هستیم برای تحول دیجیتال پروژه ویژه‌ای تعریف کنیم؟
  • آیا در این تحول از نرم افزار خاصی استفاده میکنیم؟
  • چه سازمانهای میتوانند بصورت دیجیتال متحول شوند؟

 

در این وبینار قصد داریم تا ضمن پاسخ با سئوالات فوق، مروری کوتاه داشته باشیم بر مفهوم "تحول دیجیتال"، "چیستی آن"، "چرایی آن" و "چگونگی حرکت به سمت آن"؛ اگر علاقمند هستید تا یکبار برای همیشه با این مفاهیم پایه‌ای آشنا شوید، این وبینار را از دست ندهید.

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات در رابطه با سایر وبینارها و یا رویدادهای آموزشی رایزن سامانه گستر میتوانید اینجا کلیک کنید.

 


ارائه کنندگان وبینار


  • جناب آقای مهندس بابک ایزدی مدیرعامل شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر
  • سرکار خانم مهندس ساناز بیات سرپرست مرکز ابزارهای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر 

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت رایزن سامانه گستر

 مرکز آموزش شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر با تکیه بر بیش از 10 سال سابقه برگزاری دوره ها و کارگاههای تخصصی در حوزه های مرتبط با مدیریت فناوری اطلاعات و اجرای بیش از 750 دوره و کارگاه تخصصی، اکنون با ارائه 50 عنوان دوره/کارگاه آموزشی استاندارد،

رویداد های برگزارشده۹۰
رویداد های فعال۷
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۲۰ نفر