رویداد به پایان رسیده است!
آیا ربات ها شغل مرا خواهند گرفت؟ در تاریخ شنبه ۱۲ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۱۲ بهمن ساعت ۱۷:۳۰

آیا ربات ها شغل مرا خواهند گرفت؟

  • رایگان
  • آنلاین
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


تکنولوژی در حال حاضرجای 90 درصد از آنچه که ما قبلا انجام میدادیم را گرفته. سرعت رشد آن روز به روز بیشتر میشه و زندگی شغلی و عادی ما را تحت تاثیر قرار میده.
اما جالبه که بدونین فعالین این حوزه میگن آنچه که تا حالا از تاثیر تکنولوژی دیدید تنها دستگرمی هایی از آن چیزهایی هستن که در آینده میبینید.
بدون شک این تغییر که با سرعت بالایی در حال رخ دادن هست آینده مشاغل را هم تغییر میده و وقتی به آینده شغلیمون فکر میکنیم بزرگترین سوالی که باهاش روبرو میشیم همین سواله :

آیا رباتها شغل مرا خواهند گرفت ؟

در این وبینار به بررسی این سوال میپردازیم و مشاغل را باهاش مواجه میکنیم تا بدونیم پرخطرترین مشاغلی که به سمت حذف شدن حرکت میکنند کدامها هستند و برای باقی مشاغل چه اتفاقهایی خواهد افتاد؟


با ما همراه باشین

سخنرانان

فخرالدین اسکندریان
فخرالدین اسکندریان
مشاور حوزه کسب و کارهای نو پا

برگزارکنندگان

آکادمی سگال
آکادمی سگال

داستان آکادمی سگال آموزش نیست. ما تو این آکادمی با سابقه 20 ساله ارائه خدمات در حوزه های دیجیتال، دنبال مسائلی میگردیم که از بطن مشکلات واقعی دنیای کسب و کار بیرون اومده و برای افراد دغدغه درست کرده. گاهی به سرفصل هایی می پردازیم که در دنیای آموزشی ایران (با تمام هیاهوش) بهشون پرداخته نشده و قصدمون آموزش به آدمهای تئوری دانی که گره چندانی از مشکلات خودشون و سازمانشون باز نمیکنن نیست. حتی جاهایی که به سرفصل های شناخته شده تری می پردازیم مطمئن باشید برامون مهمه که این فرد نهایتا چه نقشی رو در اکوسیستمی که درش مستقر میشه به عهده میگیرن. آنچه که ما براش زمان داریم، زمانی است که با شما به این بهونه سپری می کنیم و برامون مهمه که ما تو این زمان چطوری عمل می کنیم، چرا که داریم سعی می کنیم رو آینده خیلی چیزها تاثیر بزاریم.

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی سگال

داستان آکادمی سگال آموزش نیست. ما تو این آکادمی با سابقه 20 ساله ارائه خدمات در حوزه های دیجیتال، دنبال مسائلی میگردیم که از بطن مشکلات واقعی دنیای کسب و کار بیرون اومده و برای افراد دغدغه درست کرده. گاهی به سرفصل هایی می پردازیم که در دنیای آموزشی ا

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۰