رویداد به پایان رسیده است!
آینده کار در تاریخ چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۱۶:۰۰

آینده کار

  • رایگان
  • آنلاین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


شیوع کرونا تنها بحران این روزهای ما نیست. ما؛ مردم ایران، حالا با همه گیری بیم ویروس تازه اضافه بار سنگینی را بر دوش داریم که می تواند کمر بسیاری از ما را بشکند. ابعاد این بحران تازه، تمام دنیا را دربرمی گیرد و نسخه هایی که برای غلبه بر آن پیچیده می شوند باید در بستر شرایط واقعی ایرانی ها بازنویسی شوند.
سمینار حاضر بر اساس تازه ترین دوره آموزشی بانک جهانی و با نگاه به مشخصات اقتصادی، سیاسی، جمعیتی و فرهنگی ایران، توصیه های عملی برای سازگار شدن با دگرگونی کار را ارائه می کند.
گروه بانک جهانی بر این باور است که کشورها و جوامع پا به دوره دگرگونی کسب و کار ها گذاشته اند، در حالیکه آماده روبرویی با آن نیستند. برای سرعت بخشیدن به آمادگی مردم و سیاستگذارانی که در سراسر دنیا به طرز غافلگیرانه ای با این دگرگونی روبرو می شوند، دوره آموزشی دو ماهه "آینده ی کار" را به صورت آنلاین برگزار کرد.
هنوز مدارک دوره بانک جهانی صادر نشده بود که آنچه در "آینده ی کار" بحث شده بود به زور ویروس کرونای جدید و خانه نشینی اجباری مردم دنیا اتفاق افتاد؛ آن هم بطور ناگهان و همه گیر.
در ایران، پا به پای دنیا فراز و نشیب زندگی قرن بیست و یکم را تجربه می کنیم ولی فقط خودمان می دانیم که خیلی از مردم در اروپا و آمریکا و بقیه نقاط جهان در رویارویی با فراز و نشیب های غیرمنتظره به گرد پای ما هم نمی رسند. اجرای بعضی از راهکارهای جهانی برای ما که در ایران هستیم ممکن نیست. ما باید راهکارهای جهانی را بومی کنیم؛ در شناختی که از ابعاد مختلف زندگی ایرانی داریم بازآفرینی کنیم و به درستی به کار گیریم.
گروه طراحی و تدوین و سخنران سمیناری که شما می خواهید در آن شرکت کنید، سالها در مورد ویژگی های بومی کسب و کار ایران کار کرده اند و مشاور کسب و کارهای جهانی بوده اند که سروکارشان با ایران بود.
در پایان این سمینار چکیده و نتیجه دوره آموزشی بانک جهانی و تطبیق آن با بوم ایران را خواهید دانست و خواهید توانست از آن برای گذر از بحران و برنامه ریزی برای آینده استفاده کنید.

سخنرانان

مهندس کامران حقوقی
مهندس کامران حقوقی
تحلیلگر و پژوهشگر فضای کسب و کار

برگزارکنندگان

مرکز نوآوری و فناوری آما
مرکز نوآوری و فناوری آما

زمان‌بندی

چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399
عنوانشروعپایان
وبینار آینده کار۱۶۱۷:۳۰

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز نوآوری و فناوری آب، محیط‌زیست و انرژی (آما)

رویداد های برگزارشده۲
  • شروع: چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۱۶:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۱۷:۳۰
رویداد آنلاین است