رویداد به پایان رسیده است!
آیین دادرسی دعاوی نقض مالکیت صنعتی در ایران در تاریخ سه‌شنبه ۱۱ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۱۱ آذر ساعت ۱۶:۰۰

آیین دادرسی دعاوی نقض مالکیت صنعتی در ایران

  • رایگان
  • آنلاین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

صاحبان اختراع طبق قوانین سرزمینی و معاهدات بین المللی دارای حق در زمینه اختراعی هستند که به ثبت رسانده اند. و در مرزهای جغرافیایی کشوری که اختراع را به ثبت رسانده اند تنها با اجازه صاحب حق اختراع امکان خرید، فروش، واگذاری لیسانس و واردات اختراع امکان پذیر است و در صورت تخلف پیگرد قانونی دارد. یکی از مشکلات دارندگان حق اختراع در ایران عدم آگاهی با روند دادرسی دعاوی نقض مالکیت صنعتی در ایران است و گاهی امکان دارد که حتی تصور بر این باشد که روند مشخص در ایران حاکم نیست.

طی این وبینار تلاش بر آن است که شرکت کنندگان با آیین دادرسی دعاوی نقض مالکیت صنعتی در ایران آشنا شوند. تا بتوانند به نحوه مناسب تری از حقوق خود دفاع کنند.

 

  • مخترعین و پژوهشگران
  • شرکت های دانش بنیان
  • علاقمندان به حوزه مالکیت فکری
  • کارشناسان دفاتر مالکیت فکری و تجاری سازی 

 

چنانچه تمایل به دریافت فیلم ضبط شده وبینار را داشته باشید می توانید درخواست خود را ۱۰ روز پس از تاریخ برگزاری وبینار به آدرس ایمیل event@patentoffice.ir ارسال نمایید و با پرداخت هزینه(۵۰۰۰۰ تومان) فیلم را تهیه نمایید.

 

شایان ذکر است این کارگاه بصورت وبینار از ساعت ۱۶ الی ۱۸ برگزار خواهد شد و اطلاع رسانی ها از طریق سایت ایوند به ایمیل شرکت کنندگان و یا از طریق پیامک انجام خواهد شد. شرکت کنندگان می توانند نیم ساعت قبل از ساعت برگزاری به فضای وبینار آموزشی دسترسی یابند و همچنین در ۲۰ دقیقه پایانی امکان پرسش و پاسخ برای آنان فراهم خواهد بود. 

 

سخنرانان

دکتر حسن لجم اورک
دکتر حسن لجم اورک
مدرس کانون پتنت ایران

برگزارکنندگان

کانون پتنت ایران
کانون پتنت ایران

سوالات متداول

راه های ارتباط با کانون پتنت چیست؟
آدرس سایتwww.patentoffice.ir __ لینکدین: https://www.linkedin.com/in/iranpatentcenter __ آدرس تلگرامی: patentoffice@ __ اینستاگرام : https://instagram.com/ipkanoon.academy
دفاتر همکار کانون پتنت چیست؟
برای ارتباط با دفاتر همکار کانون پتنت ایران به آدرس https://patentoffice.ir/orgs مراجعه کنید.
آیا امکان دریافت فیلم ضبط شده وبینار وجود دارد؟
دریافت فیلم ضبط شده وبینار با پرداخت مبلغ ۵۰۰۰۰ تومان امکان پذیر می باشد. برای انجام هماهنگی های لازم ۱۰ روز پس از برگزاری وبینار با ایمیل event@patentoffice.ir در ارتباط باشید.

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی کانون پتنت ایران

یکی از مهم‌ترین الزامات تجاری‌سازی موفق فناوری‌های نوین و ورود آن‌ها به بازار تقاضا، اطمینان از حفاظت حقوق مالکیت فکری و برخورداری از حق مالکیت نوآوران و شرکت‌های فناور است. مفهوم مالکیت فکری به عنوان یکی از زیرساخت‌های مهم توسعه، بیش از یک قرن است ک

رویداد های برگزارشده۴۹
رویداد های فعال۵
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۱۰ نفر