رویداد به پایان رسیده است!
ارتباط موثر با نوجوان در تاریخ پنج‌شنبه ۲۵ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

ارتباط موثر با نوجوان

شروع:
پنج‌شنبه ۲۵ بهمن ۹۷ ۱۰:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۵ بهمن ۹۷ ۱۲:۰۰
ارتباط موثر با نوجوان
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

سخنرانان

میترا جغتایی

میترا جغتایی

مدرس

توضیحات

معرفی دوره: کارگاه دو ساعته در روز پنج شنبه 25 بهمن ازساعت 10 الی 12 برگزار می شود.                                                                                                            

مخاطبین: مادران عزیز و تمام بانوانی که به نحوی با گروه سنی نوجوان در ارتباط هستند.                                                                                                                                                                                                                                                     ظرفیت محدود :  حداکثر 15 نفر

همانطور که همه ما در جریان دوران نوجوانی بوده ایم این دوران یکی از پرچالش ترین دوران های زندگی هر فرد است، یکی از بزرگ ترین دغدغه ها و نگرانی ها دربین خانواده ها و مخصوصا برای والدین وجود اختلاف نظرهایی در روابط بین خود با نوجوانشان هست که سبب ایجاد فاصله و جدایی می شود.

در این کارگاه و در کنارهم علل این اختلاف نظرها و عدم درک یکدیگر را بررسی میکنیم و اینکه چگونه روبط بهتر و صمیی تری با نوجوان برقرار کنیم و به مرور رضایت از زندگی را در بین اعضای خانواده  بالا ببریم.

من میترا جغتایی مدرس این کارگاه به شما قول میدهم بعد از این کارگاه اگر با آموزش هایی که دیدید در زندگی و روابط تان اقدامی انجام دهید به سرعت تاثیر آن را در بهبود روابط تان خواهید دید.

 

 

 

 

 

 

 

آدرس:تهران یوسف آباد،خیابان 35،پلاک31، موسسه فرشتگان راه مدرسه