رویداد به پایان رسیده است!
ارزیابی عملکرد در تاریخ جمعه ۱۴ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۱۴ تیر ساعت ۰۹:۰۰

ارزیابی عملکرد

  • رایگان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سیستم ارزیابی عملکرد کارکنان


امروزه بحث ارزیابی عملکرد کارکنان  و هدفمند نمودن پرداخت های مالی به صورت پاداش در سازمان ،یکی از دغدغه های مهم مدیران است. اینکه چگونه سیستم ارزیابی عملکرد سازمان را طراحی و پیاده سازی کنند که کارکنان به اندازه کافی در مورد دریافتی هایشان توجیه باشند و باعث تفرقه و گله و شکایت افراد نشود. در صورتی که ارزیابی عملکرد به درستی استفاده نشود مورد انتقادات بسیار زیادی خواهد بود که گاهی منجر به بی انگیزگی کارکنان هم می شود. ولی اگر سیستم سنجش عملکرد کارکنان به صورت صحیح طراحی و پیاده سازی شود یکی از قدرتمندترین ابزارهای پیشبرد کارکنان به سوی اهداف سازمان خواهد بود.

 

تجارب من در ارزیابی عملکرد کارکنان
من طی سالها تجربه مدیریت و مشاوره مدیریت در ایران ، سیستم های ارزیابی عملکرد بسیار زیادی را دیده ام که توانایی لازم را نداشته اند. آنها پر از شاخص ها خرد وکلان بودند که مدیر و سرپرست را برای پر کردن و ارزیابی تک تک این شاخص ها کاملا گیج می کرد. شاخص هایی که هیچ مبنای اندازه گیری نداشتند و تنها بر اساس شهود مدیر ارزیابی ها اتفاق می افتاد که قطعا خطای بسیاری داشتند.

من هم مثل شما سالها مدیریت کردم و سیستم های بسیار زیادی را برای ارزیابی عملکرد کارکنان بکار برده ام که هر کدام به نوبه ی خود من را در سیاهچاله هایی می انداختند که قادر به رهایی از آنها نبودم. آنها من را مورد حمله کارکنان قرار می داد و اغلب پاسخی هم برای آنها نداشتم. وقتی سرپرست و مدیری بر اساس سلیقه شخصی خود نمره های ارزیابی عملکرد را می داد من واقعا عصبانی می شدم و در نهایت هیچ کاری هم از دستم بر نمی آمد چون مبنایی برای اندازه گیری به او نداده بودم ودر نهایت پاسخ او را باید قبول می کردم چون شهود او اینگونه تشخیص داده بود و اینجا بود که بخش اعظمی از وقتم را باید به رسیدگی به گله و شکایت ها تلف می کردم و در نهایت اغلب نمره ها به بالای ۹۰ می رسید. کاملا مشخص است که بعد از مدتی تبدیل به حق و حقوق می شد. ای وای این چه سیستم ارزیابی عملکردی است که در نهایت به ثبات می رسد، به عددی ثابت.من در کارگاه طراحی سیستم ارزیابی عملکرد سازمان ، تلاش میکنم تمامی تجارب خودم را در طراحی سیستم های ارزیابی عملکرد موفق با شما به اشتراک بگذارم. که شما را از حرکت در مسیر اشتباه نجات دهم.


در این دوره چه مطالبی ارائه می شود؟


 

سنجش عملکرد چیست؟

چرا به ارزیابی عملکرد کارکنان نیاز داریم؟

شاخص های کلیدی ارزیابی عملکرد

هدفگذاری در سیستم ارزیابی عملکرد سازمان

ارزیابی عملکرد یا پرداخت در ازای عملکرد ؟

جمع آوری داده ها و فرم های ارزیابی عملکرد

تاثیر شهود بر ارزیابی عملکرد در سازمان

تفسیر ارزیابی های عملکرد

اشتباهات رایج در سیستم ارزیابی عملکرد

چطور سنجش عملکرد را کاری روزانه کنیم ؟


با شرکت در این کارگاه دقیقا چه چیزی را دریافت می کنم؟
فایل صوتی کارگاه (سه روز بعد از کارگاه)

جزوه مطالب این کارگاه

حمایت آقای مهندس دکامی تا پایان پیاده سازی سیستم کنترلی خودتان

 گواهینامه قابل استعلام از آکادمی MPT اتریش


این دوره در واقع درباره پرداخت در ازای عملکرد است و شما یاد میگیرید که پرداخت های خودتان را هدفمند کنید


سخنرانان

ارشیا دکامی
ارشیا دکامی
بنیانگذار مدیریت کاربردی در ایران

www.dekami.com


درباره مدرس


 ارشیا دکامی 

بنیانگذار مدیریت کاربردی در ایران

موسس اولین مرکز آموزش مدیریت کاربردی در ایران

(نویسنده، مشاور و مدرس حرفه ای مدیریت کاربردی ) دیدن رزومه

نویسنده کتاب سرباز درون

سوالات متداول

در انتهای این کارگاه واقعا چه اتفاقی رخ خواهد داد؟
بعد از گذراندن دوره سیستم ارزیابی عملکرد شما متوجه بسیاری از اشتباهات رایج مدیران در سیستم های ارزیابی عملکرد خواهید شد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه و بر چه اساسی یک سیستم ارزیابی عملکرد کارا و موثر طراحی کنید که همه چیز بر مبنای شاخص هایی مفید و موثر و البته قابل اندازه گیری نمره دهی شوند. این کارگاه در واقع درباره پرداخت در ازای عملکرد است و مشا می توانید پاداش هایی هدفمند و با منافع بالا برای سازمان پرداخت کنید و دیگر از پرداخت های بی هدف که در نهایت تبدیل به حق و حقوق می شوند خلاصی می یابید . شما زمانی پرداخت می کنید که منفعتی برای سیستم و سازمان کسب شده باشد. از گله و شکایت ها رهایی خواهید یافت و دیگر این عملکرد است که پاسخگوی افراد است نه شما. هر کسی می داند چکاری باید انجام دهد که پاداش بالاتری بگیرد. دیگر شهود مدیران در این موضوع دخیل نیست.
برای چه کسانی مفید است؟
این دوره برای تمامی کسانی که در حال مدیریت هستند و یا قصد مدیر شدن را دارند مناسب است. مدیران منابع انسانی، مدیران تخصصی، مدیران ارشد و تمامی افرادی که به نوعی مشغول سرپرستی و مدیریت در سازمان، شرکت،موسسه ، دانشگاه ، بانک، مرکز آموزش و هر مکان دیگری که قرار است افرادی را سرپرستی و نظارت کنند همچنین کسانیکه علاقمندند در آینده در زمره بهترین مدیران این مرز و بوم قرار گیرند.
آیا برای دانشجویان و فارغ التحصیلان مفید است؟
قطعا مفید است . چرا که در دانشگاههای ما هیچ مطلب کاربردی آموزش داده نمی شود فقط یک سری مطالب کهنه و منسوخ شده مربوط به ۵۰ سال پیش را آموزش می دهند در صورتی که مدیریت علم فیزیک و ریاضی نیست در مدیریت همیشه دو بعلاوه دو چهار نمی شود بلکه در هر سازمان و کشور و فرهنگی جواب متفاوتی خواهد داشت حتی جواب امروز با فردای این معادله متفاوت است. در مرکز آموزش مدیریت کاربردی ارشیا دکامی، این عزیزان می توانند مدیریت در دنیای واقعی را بیاموزند و به محض ورود به کار با انجام این اقدامات همه را شگفت زده خواهند کرد من این قول را به آنها هم می دهم.
تفاوت این کارگاه با کارگاه ها و دوره های دیگر چیست؟
شاید تا کنون ده ها دوره رفته باشید اما واقعا چند درصد از مطالب آنها را توانستید در محل کار خود استفاده کنید؟ اگر تاکنون از اعضای کانال مدیریت کاربردی بوده باشید و مطالب نوشته شده توسط مهندس دکامی را خوانده باشید حتما متوجه شده اید در این مطالب خبری از مطالب تئوری نیست بلکه تمامی مطالب ارائه شده کاربردی هستند وبه سادگی میتوان از آنها در محل کار استفاده کرد. لذا این دوره هم توسط ایشان طراحی و تدوین شده است و خودشان هم آموزش می دهند.

اطلاعات بیشتر در مورد گروه آموزشی ارشیا دکامی


تلفن موسسه: 02128421681

سایت: www.dekami.com

تلگرام: کانال مدیریت کاربردی

اینستاگرام: @practicalManagement

 


تمامی کارگاه های ما تضمین بازگشت وجه دارند


برگزار‌کننده

آواتار

گروه آموزشی ارشیا دکامی

این گروه آموزشی خدمات آموزشی و مشاوره ای مدیریت را ارائه می دهد  این خدمات در قالبهای زیر ارائه می شوند: مشاوره حرفه ای مدیریت به سازمانها و صنایع برگزاری کارگاهها، دوره ها و سمینارهای آموزشی برگزاری کارگاهها و سمینارهای آموزشی ویژه سازمانها ارائه م

رویداد های برگزارشده۳۷
  • شروع: جمعه ۱۴ تیر ساعت ۰۹:۰۰
  • پایان: جمعه ۱۴ تیر ساعت ۱۷:۰۰

آدرس: تهران تهران سالن همایش های انصار