رویداد به پایان رسیده است!
از یک مرکز قانونی مهاجرت کنید در تاریخ چهارشنبه ۱ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

از یک مرکز قانونی مهاجرت کنید

شروع:
چهارشنبه ۱ اسفند ۹۷ ۱۲:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱ اسفند ۹۷ ۱۳:۳۰
از یک مرکز قانونی مهاجرت کنید
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


شرکت کارسازان پارسیان پارس فیدرا با برند” JOP FIND “ دارای مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی، با برخورداری از تیمی کارآمد از وکلا و مشاورین مهاجرت در زمینه اقامت، سرمایه گذاری، اخذ اقامت کاری، اقامت دایم و کاریابی براساس توان مهارتی یا همان Skilled Worker، از کشورهای کانادا ،استرالیا، آلمان و اتحادیه اروپا فعال است.

این شرکت بدلیل آگاهی کامل از همه برنامه مهاجرتی، بهترین و ارزان ترین پروسه مهاجرتی را به شما پیشنهاد می دهد. این شرکت هیچگاه به خاطر سود بیشتر به شما روش گران تر را پیشنهاد نخواهد کرد.

این شرکت به محض عقد قرارداد مجموعه ای از دستورالعملها و اطلاعات ضروری را در اختیار شما قرار خواهد داد که شامل اطلاعات اولیه ضروری برای شروع به اقدام اعم از فرمهای مربوطه و چک لیست مدارک مورد نیاز و تمام جزییاتی میباشد که شما باید برای فراهم ساختن مدارک مورد نیاز خود بدانید.

برخی از نیازهای شما متقاضی عزیز نیازهای آموزشی مانند آموزش زبان و خدماتی از جنس مصاحبه در سفارتخانه ی کشور مقصد می باشد، لذا گروه جاپ فایند برای این منظور پکیج های ویژه ای را جهت آموزش های ضروری برای شما متقاضی عزیز تدارک دیده است که با محوریت مشورت و استفاده از برترین اساتید حوزه های تخصصی مرتبط این پکیج های خدماتی به شما عزیزان ارایه می شود.

 

سخنرانان

بهمن حسن شعبانی
بهمن حسن شعبانی
رئیس هئیت مدیره
نینا محمدی
نینا محمدی
مدیر پروژه ارزشیابی مدارک در اتاق بازرگانی ایران و آلمان

برگزارکنندگان

شرکت کاریابی پارسیان پارس
شرکت کاریابی پارسیان پارس
کاریابی بین المللی با مجوز وزارت کا

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
توضیحات۱۲:۰۰۱۳:۰۰
پرسش و پاسخ۱۳:۰۰۱۳:۳۰
رویداد آنلاین است