استارتاپ ویکند داده پلاس

شروع رویداد
چهارشنبه ۲۱ تیر ۹۶ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۲۳ تیر ۹۶ ۲۲:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
استارتاپ ویکند داده پلاس
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۸۸۸۹۵۳۳۹_۰۲۱ و۹_۸۸۹۰۳۲۵۱_۰۲۱داخلی ۴۷۷
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

اولین استارتاپ ویکند داده پلاس، ۲۱ الی ۲۳ تیرماه ۱۳۹۶ توسط شرکت داده پردازی ایران در سه حوزه برگزار خواهد شد. داده پلاس،مرکزی جهت برگزاری استارتاپ‌ها و آشنایی با ایده‌های جدید است که با برگزاری نخستین استارتاپ ویکند در زمینه تجارت الکترونیک،نرم‌افزارهای کاربردی، بانکی و اینترنت اشیا (IOT) گام نخست خود را در این زمینه برداشته است.این رویداد توسط یکی از با سابقه‌ترین شرکت‌های حوزه فناوری کشور و با مربی‌گری و داوری اساتید با سابقه و نامی این حوزه برگزار خواهد شد. 

 
 
مراسم افتتاحیه این رویداد ساعت ۱۴ روز چهارشنبه۲۱ تیرماه با سخنرانی تعدادی از مدیران این حوزه برگزار خواهد شد. تیم‌ها فرصت دارند در زمان تعیین شده، ایده خود را مطرح نمایند و در صورت کسب بیشترین امتیاز از سوی داوارن فرصت حضور در این رویداد را خواهند داشت. تیم‌های حاضر در رویداد داده پلاس تا ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۳ تیرماه فرصت دارند ایده‌های خود را اجرا کرده و در مراسم اختتامیه نمونه‌های اولیه تولید شده را به داوران ارائه دهند. در ادامه پس از اعلام نظر داوران سه تیم برتر انتخاب و معرفی خواهند شد.جایزه نقدی این رویداد 150.000.000 ریال تعیین شده است.
  • تیم داوری رویداد از افراد زیرتشکیل خواهد شد:

آقایان: مهرداد عربشاهی، مرتضی مقدسیان، رضا ترحمی، مسعود محمدی کامل، حمیدرضا بابایی، دکترشرفی، عبدالحمیدکریمی، عبدالرضا محمدی، علی آقایی و پدرام عطایی

برگزارکنندگان

استارتاپ ویکند داده پلاس

استارتاپ ویکند داده پلاس

http://dataplus.dpi.ir/

شرکت داده پردازی ایران

شرکت داده پردازی ایران

http://www.dpi.ir/

آدرس:تهران تهران - خیابان استاد نجات اللهی - شماره 164