رویداد به پایان رسیده است!
استارت آپ ویکند تشکیل تیم های کارآفرینی با امکان اخذ اقامت و جذب سرمایه گذار بین المللی در تاریخ چهارشنبه ۱ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۹ شهریور ساعت ۱۰:۰۰

استارت آپ ویکند تشکیل تیم های کارآفرینی با امکان اخذ اقامت و جذب سرمایه گذار بین المللی

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


حمایت از استارت آپ ها روز به روز در تمامی کشورها در حال پیشرفت می باشد و کشورهای بسیاری همانند کانادا - هلند - آمریکا - فرانسه و .... علاوه به حمایت از راه اندازی استارت آپ ها تحت شرایطی به اعضای تیم اقامت کشور خود را نیز اعطا می نمایند .

شرکت کنندگان در قالب یک تیم مجازی قبل از برگزاری رویداد حضوری چینش می شوند و در یک ایده مشخص تحت آموزشهای منتورها اقدام به آماده سازی استارت آپ مورد نظر می نمایند و سپس از بین تیم های حاضر بیست تیم برای شرکت در رویداد حضوری انتخاب می شوند و در حضور سرمایه گزاران به رقابت می پردازند و سه تیم منتخب می گردند .

تیم های منتخب به مراکز رشد منتقل و با تکمیل طرح بر اساس نظر سرمایه گزار در یکی از کشورهای متقاضی بر اساس شرایط آن کشور ثبت نام می شوند و سایر مراحل طی می شود .

### از تمام شهرستان های ایران امکان شرکت می باشد و تمهیدات لازم برای همکاری با شهرستان ها پیش بینی خواهد شد و محدودیتی در این موضوع نیست 

((اگر قصد داشتن یک استارت آپ بین المللی و اقامت در کشور دیگری دارید و توانایی لازم را برای انتخاب شدن در خود می بینید فقط کافیست ثبت نام کنید تا شاید به سمت رویای خود بتوانید حرکت کنید  ))

پس از ثبت نام برای بلیط  رایگان :

1) نسبت به ارسال ایمیل رزومه خود را به همراه شماره تلفن همراه به آدرس ایمیل :   info.startup.ir@gmail.com

اقدام نمایید .

اگر در گروه ایده ثبت نام می کنید ایده خود را بر اساس اصول کارآفرینی شرح دهید و به مباحث نوآوری - توسعه - اقتصاد و مالی و......... دقت نمایید .

در صورت پذیرش اولیه با ایمیل جهت گروه بندی و تشکیل تیم های مجازی با شما مکاتبه خواهد شد .

 

 

شرکت کننده محترم : این رویدا تضمینی برای انجام مطالب فوق ندارد و صرفا در صورت انتخاب شدن در صورت انعقاد قرارداد همکاری طبق مفاد قرارداد در صورت توافق عمل می نماید 

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
دریافت رزومه و ایده ها ۱۳۹۹-۰۵-۲۲۱۳۹۹-۰۶-۷
تشکیل تیم های مجازی۱۳۹۹-۰۶-۷۱۳۹۹-۰۶-۱۹
شروع رویداد حضوری دعوت شوندگان۱۳۹۹-۰۶-۱۹۱۳۹۹-۰۶-۲۱

آدرس

تهران تهران –انتهای بزرگراه شهید ستاری – میدان دانشگاه بلوار شهدای حصارک – علوم وتحقیقات- سالن مرکز بین الملل

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

شتابدهنده توسعه بین الملل

info.startup.ir@gmail.com

رویداد های برگزارشده۰
رویداد های فعال۰