رویداد به پایان رسیده است!
استراتژی ترید در بازارهای منفی در تاریخ دوشنبه ۳ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۳ آذر ساعت ۱۷:۰۰

استراتژی ترید در بازارهای منفی

  • از ۱۹۸,۰۰۰ تومان
  • مشهد
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


عنوان دوره آموزشی ما استراتژی معامله در بازارهای نزولی است. همانطور که از اسمش پیداست می خواهیم به شما روش هایی برای کسب سود از بازار های منفی بیاموزیم. از ابتدای سال بورس تهران با رشدی عجیب تمام سقف های مسیر را شکست و بالاخره روند نزولی به خود گرفت و باعث شد افراد زیادی متضرر شوند. با یادگیری استراتژی های کسب سود از روندهای نزولی میتوانید ضررهای خود را جبران نموده و علاوه بر بورس تهران در روندهای نزولی بازارهای دیگر نیز سود های ادامه دار کسب کنید.

 

بسیاری از افراد تصور می کنند کسب سود از بازارهای مالی نظیر بورس و فارکس مانند آب خوردن است و تنها چیزی که نیاز دارد یک لپتاپ و اندکی سرمایه است؛ در صورتی که مهم ترین فاکتور در این زمینه آموزش و یادگیری بیشتر و بیشتر است. حال آن که در بازارهایی با روند صعودی تقریبا تمامی افراد صاحب سبک و به اصطلاح معامله گر می شوند و ادعای استادی می کنند اما در روندهای نزولی دانش کافی را ندارند و سرمایه شان را دو دستی تقدیم بازار می کنند. دوره استراتژی ترید در بازارهای منفی به شما کمک می کند بوسیله استراتژی و روش های منحصر به فرد حتی از بازارهایی که اکثر افراد در آن ضرر می کنند، سودهای خوبی کسب کنید. این دوره توسط آقای مرتضی شاهیان که سابقه فعالیت چندین ساله در بازارهای بورس و فارکس و ... را دارند تدریس خواهد شد.

 

پس از این دوره شما می توانید با کمی تمرین و مسلط شدن به استراتژِی ها، به راحتی سرمایه خود را افزایش دهید و ترسی از روند منفی بازار نداشته باشید. برای کسانی که به معامله گری علاقه مند هستند دعوت می کنیم حتما در این دوره پولساز و کاربردی شرکت کنند و تاثیر آن را در معاملات شان مشاهده کنند.

 

به امید دیدار شما

سخنرانان

مرتضی شاهیان
مرتضی شاهیان
معامله گر بازار بورس و فارکس

سابقه 4 سال فعالیت در بازارهای بورس تهران، فارکس و ارزهای دیجیتال

برگزار کننده سمینارهای آموزشی در رابطه با بازارهای مالی

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
آشنایی با تحلیل تکنیکال
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
لپتاپ
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر
آیا بعد از این دوره می توانیم در بازارهای مالی با روند نزولی سود کسب کنیم؟
اگر به استراتژی هایی که در دوره ذکر خواهد شد عمل کنید قطعا می توانید سودهای ممتد و خوبی کسب کنید و در بازارهای منفی که اکثر افراد ضررهای هنگفتی متقبل می شوند سرمایه خود را چندین برابر کنید.
اگر سوال شما پاسخ داده نشده چه کاری باید بکنید؟
به آیدی @mobinj7 در تلگرام پیام دهید.

آدرس

مشهد چهارراه کلاهدوز به سمت پنجراه سناباد ، نرسیده به پنجراه سناباد ، روبروی مسجد الزهرا ، پلاک 4.333 ، واحد یک

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

ولث آکادمی

ولث آکادمی ( فرهنگستان ثروت ) یک شرکت سرمایه گذاری و آموزشی در حوزه بازار های مالی می باشد . رسالت ما آموزش بورس به صورت حرفه  و مدیریت سرمایه می باشد. برای ارتباط با ما میتوانید از شبکه های اجتماعی و اطلاعات تماس ما استفاده کنید . آدرس : مشهد -چهارر

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۰