رویداد به پایان رسیده است!
استفاده از میکروکنترلر آردوینو در گرسهاپر در تاریخ پنج‌شنبه ۸ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۸ اسفند ساعت ۰۹:۰۰

استفاده از میکروکنترلر آردوینو در گرسهاپر

  • رایگان
  • اصفهان
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


برای شرکت در این ورکشاپ لازم است تا حدی با گرسهاپر آشنا باشید.


توضیحات


Arduino در حقیقت یک پلتفرم سخت افزاری و نرم افزاری برای پیاده سازی بردهای الکترونیکی متنوع است که هدف اصلی آن آسان کردن ساخت بردها و کدنویسی آن ها بوده و به صورت کاملا open-source ارائه شده است.

 

آردوینو با آماده ساختن بسیاری از ماژول های کاربردی و نیز ساخت یک بستر کدنویسی ساده و روان، یک طراح را از پیچیدگی های اضافی مثل راه اندازی های اولیه و سیمکشی های زیاد و یا نوشتن تمام توابع پایه ای مورد احتیاج برنامه نویسی سخت افزار بی نیاز میکند . انواع ماژول ها از ماژول های ساده فقط برای راه اندازی میکروکنترلر گرفته تا شیلدهای درایو موتور و حتی اتصال به شبکه ی وای فای در آردوینو بصورت از پیش طراحی شده موجود است که می تواند به پروژه های شما اضافه شود.

آردوینو می‌تواند محیط اطرف را یا استفاده از سنسورهای مختلف احساس کند و یا می‌تواند بر محیط اطراف خود با استفاده از لامپ‌ها، موتورها و سایر محرک‌ها تاثیر گذارد!
اگر شما دانشجو، هنرمند، طراح و یا علاقه‌مند به سرگرمی و یا ایجاد سیستم‌های تعاملی هستید حتی با تجربه و دانش بسیار اندک در حوزه الکترونیک می‌توانید از آردوینو برای ایجاد پروژه خود استفاده نمایید.

  • شروع: پنج‌شنبه ۸ اسفند ساعت ۰۹:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۸ اسفند ساعت ۱۸:۰۰

آدرس: اصفهان اتوبان دستجردی، مجموعه سیتی سنتر، طبقه سوم، دانشگاه علمی-کاربردی مرکز سیتی سنتر