اصول و تکنیک های بازاریابی پارتیزانی

شروع رویداد
چهارشنبه ۲۷ دی ۹۶ ۱۳:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۲۷ دی ۹۶ ۱۹:۰۰
مکان رویداداصفهان
موضوع رویدادکسب و کار / فروش
اضافه به تقویم
اصول و تکنیک های بازاریابی پارتیزانی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۳۶۲۸۳۹۲۹
گزارش
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت عادی
۲۷ دی
۱۴۰,۰۰۰ تومان

توضیحات بیشتر

بازاریابی پارتیزانی روشی نامنظم و نامتعارف در انجام فعالیت‌های تبلیغی بر مبنای یک بودجه بسیار کم است. چنین تبلیغاتی گاه به گونه‌ای طرح می‌شود که مخاطب حتی از وجود آنها بی اطلاع است و شاید بتوان گفت این نوع بازاریابی از انواع بازاریابی پنهان یا بازاریابی مبتنی بر هیاهو است. در واقع بازاریابی پارتیزانی نوعی بازاریابی نامنظم برای کسب حداکثر نتایج با بکارگیری حداقل منابع است ابتکار و نوآوری، شکستن قوانین و جستجوی راهکارهای بدیل برای روشهای بازاریابی سنتی میباشد

توضیحات تکمیلی

شاید اسم بازاریابی چریکی رو شنیده باشید . شاید هم نه . اما جالبه بدونید این سبک بازاریابی که اخیرا هم خیلی باب شده ، می‌تونه کسب و کار شما رو با یک جهش رو به بالای خیلی عالی مواجه کنه . اونم زمانی که شما پول زیادی برای تبلیغات و بازاریابی ندارید . 

بازاریابی چریکی یا پارتیزانی چیست ؟

اگه بخوام یه تعریف و توضیح ساده از بازاریابی چریکی داشته باشیم ، می‌تونیم این طوری بگیم که بازاریابی چریکی یا پارتیزانی (Guerilla Marketing) یه روش نامتعارف برای تبلیغات هست اونم زمانی که بودجه‌ی تبلیغاتی ما خیلی کم باشه . حالا روش نامتعارف یعنی چی ؟ خب بذارید اول از اسم بازاریابی چریکی شروع کنیم . جنگ های چریکی یا همون پارتیزانی جنگ هایی هستن که قدرت یکی از طرفین دعوا از دیگری خیلی کمتر هست . بنابراین نمیتونه به صورت کلاسیک با طرف مقابلش درگیر بشه . اینجاست که جنگ پارتیزانی معنی پیدا می‌کنه و کمک میکنه با دشمن هایی درگیر بشیم که از ما خیلی قوی تر هستن .

حالا برمیگردیم به بازاریابی و تبلیغات . زمانی که بودجه‌ی تبلیغاتی شما کم باشه یا رقیبای خیلی گردن کلفتی داشته باشید  ، مسلما نمی‌تونید مستقیما با اونا وارد رقابت تبلیغاتی بشید ؛ چون هیچ شانسی برای پیروزی وجود نداره . لذا برای این جور موقعیت ها از بازاریابی چریکی استفاده می‌کنیم .

ویژگی های بازاریابی چریکی چیست ؟

حالا که یک تعریف و دید کلی از بازاریابی پارتیزانی داریم ، خوبه که بدونیم این روش تبلیغاتی چه ویژگی هایی داره . منظور من اینه که اگه قرار شد برای محصول یا خدمت خودمون از این روش استفاده کنیم ، بدونیم که باید چه کارهایی رو انجام بدیم که یک تبلیغ چریکی خوب و استاندارد داشته باشیم .

۲.تبلیغات چریکی کم هزینه است

 با هم در مورد کم هزینه بودن یک تبلیغ پارتیزانی صحبت کردیم و گفتیم از این روش تبلیغاتی زمان هایی استفاده می‌کنیم که هزینه‌ی زیادی برای تبلیغات نداریم . درسته که کمپانی های بزرگ و ثروت‌مند هم سراغ این سبک بازریابی رفتن ؛ اما این کار به دلیل تاثیر زیادی هست که این نوع تبلیغات روی مخاطبان میذاره . پس وقتی که شرکت های بزرگ هم از این نوع تبلیغ استفاده می‌کنن ، چرا ما نریم سراغش ؟

پس فرقی نداره شما یک شرکت بزرگ باشید یا یک استارت آپ تازه تاسیس و کم بودجه . تبلیغات چریکی همیشه برای شما موثره و خرج زیادی هم روی دست شما نمیذاره .

شما در این سمینار آموزشی یاد میگیریدکه بازاریابی پارتیزانی رو چه گونه داخل کسب و کار خود پیاده سازی کنید و مشتری های زیادی بتوانید برای کسب و کارتان پیدا نمایید.


مدرس : سرکار خانم مهندس بنفشه محسنی 
کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک . مدیر اجرایی مرکز آموزش بازرگانی نمایندگی خراسان رضوی . مدرس و مشاور در حوزه های مدیریت بازار و تبلیغات و تجارت الکترونیک در مراکزی چون شرکت های دانش بنیان با حمایت مپنا (مدیریت پایانه های نیروگاهی ایران) ، مرکز آموزش صنایع مشهد، اتاق بازرگانی و صنایع ، کریدور فناوری ریاست جمهوری و معادن خراسان رضوی اتاق بازرگانی ایران-آلمان و ده ها واحد تجاری و صنعتی.

محتوای سمینار: . مهارت هاى یک مدیر پارتیزان . هفت اصل بازاریابى پارتیزانى . چگونه به یک پارتیزان تبدیل شویم؟ KISS. قانون . تاکتیک هاى بازاریابى پارتیزانى . مذاکرات چریکى . مراحل اجراى بازاریابى پارتیزانى . توصیه هاى چریکى

همراه با صدور گواهی نامه از طرف مرکز آموزش بازرگانی کشور - دو – بسته آموزشی –شامل استفاده از محتوای آموزشی مدرس نوبت پذیرایی و شام

جهت دریافت کد تخفیف و اطلاعات بیشتر با تلفن زیر تماس حاصل نمایید:
031-36283929 داخلی1
هم چنان میتوانید از کانال تلگرامی این رویداد از بازاریابی پارتیزانی بیشتر آشنا شوید.

سخنرانان

سرکار خانم بنفشه محسنی

سرکار خانم بنفشه محسنی

برگزارکنندگان

مرکزآموزش بازرگانی استان اصفهان

مرکزآموزش بازرگانی استان اصفهان

آدرس:اصفهان اصفهان-میدان آزادی-بلوار دانشگاه-کوچه5(صفایی)-ساختمان مرکزآموزش بازرگانی

اگر مایل به اطلاع از رویدادهای مشابه این رویداد هستید، کلیک کنید.