رویداد به پایان رسیده است!
همایش آموزشی مدیریتی افقی به سوی روشنایی در تاریخ یکشنبه ۱۹ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

همایش آموزشی مدیریتی افقی به سوی روشنایی

شروع:
یک‌شنبه ۱۹ خرداد ۹۸ ۱۶:۲۹
پایان:
یک‌شنبه ۱۹ خرداد ۹۸ ۲۱:۰۰
مکان: یزد
همایش آموزشی مدیریتی افقی به سوی روشنایی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

برگزارکنندگان

هلدینگ اقتصادی امکان

هلدینگ اقتصادی امکان

هلدینگ اقتصادی امکان با نگرش تحول در کسب و کارها و تأسیس شرکت‌های متعدد و به کارگیری روش های نوین در علوم مدیریتی تشکیل گردیده و با شعار ” در تسخیر زمان همراه شماییم ” در تلاش است تا ضمن بهره گیری از اساتید، پژوهشگران و مشاوران در مسیر توسعه کسب و کارها و خلق روش های اثربخش مدیریتی گام بردارد.
با توجه به دانش و تخصص مدیران ارشد و کارکنان هلدینگ اقتصادی امکان و متمایز بودن محصولات و خدمات، آرزوی این هلدینگ ورود به بازارهای مختلف و همکاری با سازمان های بزرگ آسیایی و اروپایی و افزایش بازوهای اجرایی تا ١٠٠ شرکت با دایره شمول و پراکندگی در بخشهای مختلف تولیدی، خدماتی و اصناف می باشد.
هم اکنون هلدینگ اقتصادی امکان با در بر گرفتن ۵ حوزه اصلی مشاوره، پژوهش، آموزش، نشر و مطبوعات و تلفیق چند موسسه و شرکت من‌جمله: شرکت امکان امروز ایرانیان، نشریه بین المللی امکان امروز، کانون آگهی و تبلیغات امکان، موسسه فرهنگی، هنری و آموزشی بنیان علمی سفیر، انتشارات امکان امروز، پایگاه علمی و خبری نامحدود و… فعالیت می نماید.
تأسیس بنیاد خیریه و هواپیمایی امکان نیز جزء برنامه های ۵ ساله و اولویت دار سازمان محسوب می شود.

سعید عرفان

سعید عرفان

مشاور، سخنران حرفه‌ای فروش

مشاور، مربی و سخنران راهکارهای حرفه‌ای بازاریابی و فروش

سخنرانان

علی شیخ‌زاده

علی شیخ‌زاده

مشاور، مدرس و سخنران حرفه‌ای کسب‌و‌کار

دکترای اقتصاد بازرگانی
موسس هلدینگ اقتصادی و فرهنگی امکان
مشاور، مدرس و پژوهشگر در علوم مدیریتی
مشاور بیش از صد کمپانی و برند داخلی و خارجی
مدرس مراکز آموزش عالی، بانک‌ها،وزارت‌خانه‌ها و شرکت‌های خصوصی
نویسنده بیش از 20 عنوان کتاب کاربردی مدیریتی و ارتقای فردی
کارآفرین و فعال حوزه‌های فرهنگی، هنری و مطبوعاتی

سعید عرفان

سعید عرفان

مشاور، سخنران حرفه‌ای فروش

مشاور، مربی و سخنران راهکارهای حرفه‌ای بازاریابی و فروش

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

توضیحات

رویدادی بزرگ و منحصربفرد در یزد برای ارتقا و توسعه فردی و یادگیری فنون متقاعدسازی تا پروانه شدن

 با دو موضوع جذاب، کاربردی و منحصربفرد مطابق با تکنیک‌های UN

 

در این عصر از تاریخ که ما در آن روزگار می‌گذرانیم، مشاغلی همچون کارهای خلاقانه، امور خدماتی و کسب‌وکارهای نوآورانه نیز همچون کشورهای توسعه یافته به جایگاه رفیع خود دست یافته است و امروزه جز پولسازترین مشاغل محسوب می شوند.

این تخصص‌ها نه تنها پولساز هستند بلکه جذاب و پرانرژی نیز قلمداد می‌شوند. وقتی می توانید حال یک کسب و کار را خوب کنید، وقتی موجب توسعه یک کسب و کار می شوید، وقتی به یک مدیر کمک می کنید تا بتواند مسایل و مشکلات پیرامونش را حل کند و بالاخره وقتی باعث رونق اقتصادی و جلوگیری از تعـــدیل نیـــروهای انسانی می شوید، انرژی خوبی را از محیط  دریافت می کنید که موجب دو‌چندان شدن رضایت شما از کارتان می شود.

ما در رویداد افقی به سوی روشنایی در صدد هستیم تا حال عده‌ای را خوب کنیم تا تصمیمات بهتر و اقدامات حرفه‌ای تری را به انجام برسانند و در نهایت زنجیره حال خوب را خود بانی و عامل باشند.

ما می‌خواهیم به شما بگوییم که بدون اندیشه مدرک و گواهینامه، در تلاش باشید تا همچون دوران کودکی، پرتکرار و مصمم باشید تا مهارت‌های فردی و شغلی خود را ارتقا دهید.

این بار نیز همچون گذشته با یک فرآیند آموزشی اما بسیار مفرح و براساس نیاز بازار تصمیم گرفته‌ایم یک همایش تکرارناشدنی و خاص را در بزرگترین شهر خشتی جهان یعنی یزد برگزار کنیم تا به سرعت شما را توانمند و جعبه ابزار طلایی موفقیت در زندگی شخصی و کسب‌وکارها را در اختیار شما قرار داده تا ضمن درآمدزایی، دارای یک جایگاه حرفه‌ای و با پرستیژ شوید.

 

آدرس:یزد یزد، صفاییه، هتل ارگ جدید