کاور
یک‌شنبه ۲۹ تیر ساعت ۰۸:۰۰

امتحان جامع دکتری استان سمنان

  • رایگان
  • سمنان
  • تحصیلی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

تاریخ جدید برگزاری آزمون امتحان جامع


با سلام و احترام

به اطلاع شرکت کنندگان آزمون جامع ترم دوم 99-98 می رساند با عنایت به بند 6 از ماده ج بخشنامه دانشگاه آزاد به شماره 1207/10/ص/99 مورخ 31/1/99 در خصوص "دستورالعمل فاصله گذاری هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی در مقابله با ویروس کرونا"، همچنین با توجه به مصوبه شماره 38 مورخ 98/02/13  شورای آموزش و تحصیلات تکمیلی استان سمنان، تاریخ برگزاری آزمون جامع دکتری روز یک شنبه 29 تیرماه 99 می باشد. آزمون شفاهی نیز باید حداکثر تا تاریخ 08/05/99 توسط واحدهای استان برگزار گردد. دانشجویان عزیز می توانند جهت اطلاع از تاریخ دقیق آزمون شفاهی با گروههای آموزشی خود تماس حاصل نمایند.


اطلاع رسانی زمان جدید برگزاری با توجه به بخشنامه سازمان مرکزی در خصوص بحران کرونا


به اطلاع کلیه دانشجویان متقاضی آزمون جامع دکتری می رساند با توجه به بخشنامه شماره 1207/10/ص/99 مورخ 31/1/99 سازمان مرکزی در خصوص "دستورالعمل فاصله گذاری هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی در مقابله با ویروس کرونا" آزمون ارزیابی جامع دوره دکتری تخصصی (بخش کتبی و شفاهی) نیمسال دوم  ٩٨-٩٩ باید ظرف مدت ١٠ روز کاری به صورت پیوسته از تاریخ 28/4/99 لغایت 8/5/99 برگزار گردد. اطلاعات بیشتر در خصوص تاریخ دقیق امتحان متعاقبا اعلام خواهد گردید.

برگزارکنندگان

دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان
دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان

شرایط متقاضیان آزمون


آزمون جامع دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان یازدهم خردادماه 99 برگزار می‌شود.

دانشجویان مقطع دکترای تخصصی جهت شرکت در امتحان جامع باید دارای شرایط ذیل باشند:

1- کلیه دروس مرحله آموزشی را برابر سرفصل رشته مربوط گذرانده باشند.
۲-  میانگین کل نمرات آنها حداقل ۱۶ باشد
۳-  قبولی آزمون زبان انها تحویل مسئول آموزش رشته شده ودر پرونده تحصیلی درج شده باشد.
۴-  دروس احتمالی جبرانی را برابر نظر وتایید مدیر گروه گذرانده باشند.
۵-  اصل مدرک، ریزنمرات وتاییدیه تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد تحویل مسئول آموزش شده ودر پرونده موجود باشد
۷-  امتحان جامع را در زمان ثبت نام نیمسال مربوط انتخاب کرده و فرم آمادگی آزمون جامع را تکمیل و تحویل دانشکده های مربوط نموده باشند.

لذا به کلیه دانشجویان مقطع دکتری تخصصی توصیه می شود قبل از انتخاب امتحان جامع با مراجعه به مسئول آموزش رشته از دارا بودن شرایط فوق مطمئن شوند، بدیهی است در صورت نقص هر کدام از موارد کارت شرکت در امتحان جامع صادر نشده وهیچگونه تعهدی نیز پذیرفته نمی شود.

لازم به ذکر است براساس ضوابط دانشگاه کسانی در این آزمون به عنوان قبول تلقی می‌شوند که میانگین آزمون کتبی و شفاهی آنان نمره بالای ۱۶ باشد.


اطلاعیه نحوه تهیه و رزور مهمانسرای دانشگاه


به اطلاع کلیه متقاضیان جدید می رساند رزرو اتاقهای مهمانسرای دانشگاه (جهت اقامت در شب قبل امتحان) از ساعت 8 صبح روز جمعه 20 تیرماه 99 آغاز می شود. در این خصوص رعایت نکات زیر الزامی می باشد:

1- با توجه به محدود بودن اتاقهای مهمانسرا، اولویت اسکان با افرادی است که زودتر اتاقها را رزرو نموده باشند.

2- در انتخاب اتاقها به نوع بلیط (آقایان و بانوان) توجه داشته باشید. در صورت اشتباه در انتخاب بلیط، بدیهی است اتاق در اختیار متقاضی قرار نخواهد گرفت. در این حالت استرداد بلیط نیز امکان پذیر نخواهد بود.

3- همچنین، با توجه به اینکه انتخاب اتاق باعث از دست رفتن موقعیت برای سایر متقاضیان می شود، استرداد بلیط نیز پس از خرید امکان پذیر نخواهد بود.

4- با توجه به محدودیت تعداد اتاقها امکان اسکان همراهان (همسر، فرزندان و ...) در مهمانسرای واحد سمنان ممکن نبوده و اتاقها فقط مخصوص متقاضیان امتحان جامع می باشد. در این خصوص می توانید از هتلهای موجود در شهر سمنان استفاده نمایید.

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
سانس اول امتحان۸۱۰
سانس دوم امتحان۱۰:۳۰۱۲:۳۰
سانس سوم امتحان۱۴۱۶

برگزار‌کننده

آواتار

دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان

رویداد های برگزارشده۱
  • شروع: یک‌شنبه ۲۹ تیر ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: یک‌شنبه ۲۹ تیر ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: سمنان کیلومتر 5 جاده دامغان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان - دانشکده فنی مهندسی 2

اشتراک‌گذاری رویداد