رویداد به پایان رسیده است!
اموزش طراحی سایت (pyton) در تاریخ پنج‌شنبه ۳ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۵ مهر ساعت ۱۲:۰۰

اموزش طراحی سایت (pyton)

 • ۲,۰۰۰ تومان
 • تهران
 • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


 کلیک برای ورود به سایت ما

https://www.npco.net

آموزش طراحی سایت :

 

آموزش طراحی سایت

 


طراحی سایت و ساخت سایت یکی از مهارت های بسیار محبوب امروزه می باشد که اغلب افراد به کمک خلاقیت های فردی آن را کسب می نمایند . وقتی یک طرح یا ایده در ذهن شما شکل می گیرد می بایست مهارت لازم را کسب نمایید و تا انتها آن را اجرا نمایید .

آموزش طراحی سایت یکی از تخصص های نونگار است که به صورت دوره ای در واحد آموزش خود برگزار می نماید . 

سیستمهای مختلفی برای آموزش طراحی سایت وجود دارد و از همین رو مدرسان و شرکتهای مختلف تکنیکهای و متدهای اختصاصی برای آموزش طراحی سایت بکار میبرند . در نونگار شالوده کلی کلاسهای آموزش طراحی سایت با فرض آشنائی اولیه شرکت کنندگان به نرم افزارهای آفیس است و بیشتر برای تکمیل و کسب تخصص در طراحی سایت کاربرد دارد !

 

نونگار پردازش بیش از 16 سال است که رسمأ در خصوص طراحی سایت و آموزش طراحی وب سایت فعالیت میکند و این مهم به سادگی از طریق اسناد موجود در سایت قابل مانیتور است !

آموزش طراحی سایت نونگار صرفأ توسط مدرسین آموزش داده می شود که خود چندین سال است در خصوص طراحی سایت در نونگار فعالیت میکنند و از همین راه کسب درآمد میکنند و آموزش طراحی سایت بعنوان کار جانبی ایشان است از همین رو آموزش ها بصورت کاربردی است نه آکادمیکی یعنی برای اجرا آموزش میدهند نه برای کسب مدرک !

تاریخچه پایتون:

پایتون زبانی است که در اوایل سال 1990 در موسسه تحقیقاتی بین المللی ریاضیات و کامپیوتر هلند توسط Guido Van Rossum ساخته شده است . با اینکه پایتون نام نوعی مار است اما Guido  این نام را زمانی که در حال مطالعه مطالبی در مورد گروه کمدی Monty Pythons Flying  بود برای زبان خود انتخاب کرد او می خواست نامی کوتاه منحصر به فرد و تا حدودی مرموز بر روی زبان خود بگذارد و اعتقاد داشت که نباید بر خلاف بعضی از مخترعین نام خود را بر روی آن بگذارد .

پایتون هم اکنون توسط هزاران مهندس در سراسر جهان به طور افزاینده ای در نقش های مختلف استفاده می شود و کمپانی ها ، امروزه از پایتون در محصولات تجاری برای انجام اعمالی چون آزمایش تراشه ها و بردها ، توسعه واسطه های گرافیکی ، جستجو در وب ، کدنویسی بازی ها ، سازگارکردن کتاب خانه های کلاس C++ و بسیاری از کارهای دیگر استفاده می کنند.

 از دیگر جنبه های پایتون که آن را به عنوان اولین زبان برنامه نویسی از هر لحاظ مناسب می سازد این است که مانند جاوا کتاب خانه استاندارد جامعی دارد به طوری که دانشجویان خیلی زود می توانند شروع به انجام پروزه های برنامه نویسی کنند پروژه های دیگر به طراحی ماشین حساب های چهار گانه محدود نمی شود بلکه با استفاده از کتاب خانه استاندارد  پایتون ، دانشجویان می توانند ضمن فراگیری مفاهیم بنیادی برنامه نویسی، از نوشتن برنامه های  کاربردی واقعی لذت ببرند.

 

 

سرفصلهای آموزش پایتون:

 • متغیرها، عبارات و دستورات
 • توابع
 • شرطی ها و باز گشت
 • توابع نتیجه دار
 • تکرار
 • رشته ها
 • لیست ها
 • چندتایی ها
 • دیکشنری
 • فایل ها و اعتراض ها
 • کلاس و اشیا
 • کلاس ها و توابع
 • کلاس ها و متدها

 

نکات قابل توجه در این آموزش:

آموزش مسقیمأ توسط متخصصین کنونی شرکت نونگار ( بزرگترین و قدیمیترین شرکت طراحی سایت ایران ) انجام خواهد شد !

آموزش در ساختمان نونگار و در واحد اصلی آموزش شرکت نونگار انجام خواهد شد !

آموزش روشهای عملی که نتیجه آنها چندین سال است که پایدار مانده است !

آموزش بایدها و نباید ها از زبان مجری و متخصصین کارآزموده ای که هم اکنون نیز در واحد سئو نونگار شاغل هستند !

 

نونگار بیش از 9 سال است که در تمامی کلمات مربوطه به "طراحی سایت" در رتبه یک گوگل هست ! چرا ؟

گوگل یک مغز هوشمند انسانی پیشرفته است و راه های سیاه و ترفندهای تقلبی بازدهی کوتاه مدت دارند . فقط و فقط با تکنیکهای علمی و عملی سئو امکان موفقیت دارید .

شرکت نونگار پرداز در راستای اهداف خود مبنی بر توسعه دانش بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک در بین عموم , اقدام به برگزاری کلاسهای حضوری طراحی سایت می نماید. شرکت در این کلاسها برای عموم آزاد می باشد و هر کس با هر دانشی در حوزه وب می تواند در این دوره شرکت نماید. توجه داشته باشید شما در شرکتی آموزش می بینید که برترین شرکت در این حوزه است بطوری که شما می توانید با جستجوی کلمه طراحی سایت به این نکته پی ببرید . نونگار در کلمات پر رقابتی مثل طراحی سایت و یا طراحی وب سایت دارای دو وب سایت است به عنوان نمونه در کلمه "طراحی سایت" رتبه 1 (سایت کد:sitekod.ir ) و رتبه 3 (نونگارnpco.net  ) هر دو متعلق به شرکت نونگار پردازش می باشد.

66514140-66518354

آدرس

تهران تهران خیابان ستارخان ابتدای شادمهر پ425 و2

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت نونگار

  آموزش طراحی سایت یکی از تخصص های نونگار است که به صورت دوره ای در واحد آموزش خود برگزار می نماید . عمدتأ هدف افرادی که در کلاسهای آموزش طراحی سایت نونگار شرکت میکنند . سیستمهای مختلفی برای آموزش طراحی سایت وجود دارد و از همین رو مدرسان و شرکتهای مخ

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۰