کاور
چهارشنبه ۵ آذر ساعت ۱۴:۰۰

انتقال تجربه کلیک (جلسه دوم)

  • رایگان
  • آنلاین
  • کارآفرینی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


پس از برگزاری بیش از ۲۰ رویداد انتقال تجربه کلیک به صورت حضوری در سال گذشته و استقبال دانشجویان، اساتید، فناوران و علاقمندان، با توجه به شرایط کرونا، ادامه‌ی این مسیر به صورت سری وبینارهای کلیک با هدف انتقال تجربه به علاقمندان و فناوران جهت آشنایی با فضای زیست بوم نواوری و کارآفرینی برگزار خواهد شد.
در این جلسات مدعوین گرانقدر تجربه‌ی زیست خود در این فضا و حوزه‌های تخصصی مربوطه را بیشتر به صورت روایی با سایر عزیزان به اشتراک خواهند گذاشت.

دومین جلسه انتقال تجربه با حضور صدف منجمی برگزار می شود .

صدف منجمی دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق - مهندسی پزشکی است و دکترای خود را در رشته مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه ملی سنگاپور گذرانده است. ایشان بنیانگذار و مدیرعامل See-Mode ، یک استارتاپ نوآورانه  بین‌المللی در حوزه تکنولوژی پزشکی است و با استفاده از تخصص خود در هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، بیش از 6 سال است که با مشکلات پیچیده زیست پزشکی دست و پنجه نرم می کند. صدف منجمی که منتخب نشریه forbes به عنوان یکی از ۳۰ دانشمند و کارآفرین زیر ۳۰ سال است در این جلسه تجربیات خود را در این راه پر پیچ و خم برای ما بیان می کند. 

 
در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و انتقاد و راهنمایی و همراهی در راستای بهبود کیفیت، کمک در برگزاری و معرفی فرهیختگان بزرگوار در جهت حضور در این رویداد، خواهشمند است نظرات خود را به آدرس clic@ut.ac.ir ارسال نمایید.

سخنرانان

صدف منجمی
صدف منجمی
Sea-mode company Co-Founder

PHD at NUS (National University of Singapore

برگزارکنندگان

مرکز نوآوری کارولوکس
مرکز نوآوری کارولوکس

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز نوآوری کارولوکس (کلیک)

مرکز نوآوری کارولوکس، دانشکده‌ی فنی، دانشگاه تهران

رویداد های برگزارشده۱۱
رویداد های فعال۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۸۰ نفر
  • شروع: چهارشنبه ۵ آذر ساعت ۱۴:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۵ آذر ساعت ۱۵:۰۰
رویداد آنلاین است.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است