رویداد به پایان رسیده است!
انگلیسی در فوتبال در تاریخ جمعه ۱ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

انگلیسی در فوتبال

شروع:
جمعه ۱ تیر ۹۷ ۱۱:۱۵
پایان:
جمعه ۱ تیر ۹۷ ۱۳:۱۵
انگلیسی در فوتبال
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات تکمیلی


در تب داغ فوتبال در جام جهانی بیست هیجده، حتما گذرمان به شبکه های تلویزیونی، سایت های خبری و یا اپلیکیشن های انگلیسی زبان افتاده. آن ها یک انگلیسی جذاب و زیبا برای توصیف تک تک 90 دقیقه به کار می برند که گاهی وسوسه مان می کند ساختار، اصطلاحات و لغات آن را کشف کنیم و با بعضی از آن اخبار و حواشی این اتفاق هیجان انگیز ورزشی بیشتر ارتباط بگیریم. یا حتی چند بازی را با گزارش انگلیسی تماشا کنیم.

 

در این کارگاه زبان که شماره ی پیاپی 150 از سلسله رویدادهای ©کارگاه زبان از سال 1389 تا کنون است، با زبان انگلیسی در فوتبال آشنا می شوید و احتمالا هیجان این یادگیری را با خودتان تا پایان جام جهانی و همچنین پس از آن همراه خواهید کرد.

 

 

توجه: این کارگاه هر چهار سال یکبار برگزار می شود!

طراح و مدرس کارگاه

احسان گرجی
احسان گرجی
English Language Teacher Educator

درباره ی مدرس کارگاه


 

احسان گرجی تدریس این کارگاه را بر عهده خواهد داشت. او از سال 1385 معلم زبان انگلیسی است، از سال 1389 مدرس و یا عضو گروه مدرسین دوره های متعدد تربیت مدرس زبان انگلیسی و طراح و مجری تعداد بسیاری کارگاه و فوروم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی در نقاط مختلف ایران بوده است، و از سال 1389 در مسئولیت های مدیریت آموزش و مدیریت منابع انسانی در موسسات آموزش زبان و پروژه های آموزشی متعدد داخلی و بین المللی مشغول به فعالیت می باشد. او هم اکنون به عنوان توسعه دهنده ی تدریس و یادگیری دیجیتال نیز فعالیت می کند. 

وی همچنین از سال 1389 تا کنون طراح و مدرس سلسله کارگاه های کارگاه زبان بوده است که تا کنون 149 شماره از آن در شهرهای مختلف کشور به میزبانی موسسات و یا با اجرای مستقل برگزار شده است. برای آگاهی از جزییات فعالیت های وی به صفحات زیر مراجعه فرمایید:


فقط یک اینترنت ساده!


برای حضور در این کارگاه ها به یک اینترنت ساده ی >256 روی گوشی هوشمند، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتر دسکتاپ خود نیاز دارید. و برای بهترین تجربه ی کاربری، مرورگر گوگل کروم. همین!


لینک و اطلاعات ورود به جلسه پس از ثبت نام در قسمت بلیت های من قابل مشاهده است.


پوستر کارگاه


پوستر کارگاه

 

رویداد آنلاین است