کاور
"اهمیت دیجیتال مارکتینگ در حوزه هاردتک" در تاریخ یک‌شنبه ۱۲ بهمن ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

اهمیت دیجیتال مارکتینگ در حوزه هاردتک

بازاریابی دیجیتال، یکی از راهکارهای مهمی است که با ظهور اینترنت، نه فقط به‌عنوان یکی از روش‌های ممکن برای بازاریابی، بلکه در بسیاری از موارد، به‌عنوان مهم‌ترین روش بازاریابی قلمداد می‌شود. این مسئله، با نگاه به اکوسیستم استارت‌آپی که معمولاً شرکت‌ها بودجه‌های محدودتری دارند، اهمیت دوچندانی می‌یابد؛ چراکه در بسیاری از موارد، بازاریابی اینترنتی با هزینه‌های به نسبت کمتری همراه بوده و این یک نقطه قوت برای استارت‌آپ‌ها قلمداد می‌شود.

از سوی دیگر، دنیای دیجیتال امروز، بازاریابی سنتی را به چالش کشیده و عملاً عدم حضور در فضای دیجیتال، به قیمت کاهش جدی خروجی‌های بازاریابی و برتری مداوم رقبا تمام می‌شود. بدیهی است که در چنین فضایی، بازاریابی دیجیتال به اولویتی برای شرکت‌ها و مؤسسات مختلف تولیدی و خدماتی بدل می‌گردد. اما ارزیابی عملکرد بازاریابی دیجیتال و تعریف شاخص‌های عملکردی مناسب، به دلیل جدید بودن نسبی این مفهوم و فضای متفاوت آن نسبت به بازاریابی سنتی، کمی دشوار است. متخصصین حوزه بازاریابی، معتقدند که با توجه به پیشرفت اینترنت و استفاده گسترده از فضای دیجیتال، توسعه هرگونه راهبرد بازاریابی کارآمد، منوط به سنجش دقیق معیارها و شاخص‌های مرتبط با بازاریابی دیجیتال خواهد بود. شما باید دائماً بودجه بازاریابی خود را بررسی و اصلاح کنید. بنابراین، سنجش عملکرد فعلی، به یک وظیفه مهم تبدیل می‌شود. شما باید از خود بپرسید که آیا این اقدام بازاریابی، به کسب‌وکارم ارزش جدیدی اضافه می‌کند؟

برای درک بهتر نقش دیجیتال مارکتینگ در کسب‌وکارهای امروز، به اینستاگرام و حضور گسترده بسیاری از استارت‌آپ‌ها و مشاغل کوچک در آن بنگرید. کسب‌وکارهای نوپا، عموماً از بودجه بازاریابی محدودی برخوردار بوده و همین امر، دست آن‌ها را در اتخاذ استراتژی‌های بازاریابی پرهزینه، همچون تبلیغات تلویزیونی و یا نصب بیلبوردهای گسترده را می‌بندد. با این وجود، فضای مجازی همانند یک فرصت جدید و بی‌بدیل، بر سر راه استارت‌آپ‌ها قرار گرفته تا با هزینه‌ای ناچیز و به لطف راهکارهای خلاقانه معرفی محصول، خود و خدماتشان را به مشتریان بالقوه معرفی کنند. البته باید این نکته را مدنظر قرار داد که دیجیتال مارکتینگ، طیف وسیعی از فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغات را در بر گرفته و منحصر به یک فعالیت ساده در شبکه‌های اجتماعی نیست. بازاریابی ایمیلی، کمپین‌های تبلیغاتی فضای مجازی، بازاریابی محتوای متنی و حتی سئوی وب‌سایت را می‌توان در قالب یک استراتژی بزرگ دیجیتال مارکتینگ در نظر گرفته و پیاده‌سازی و اجرا نمود.

با توجه به اهمیت بحث بازاریابی و نقش کلیدی اقتصاد دیجیتال در دنیای کسب‌وکار امروز، وبینار ۲۷ کاریز، به موضوع دیجیتال مارکتینگ اختصاص یافته است. این وبینار جذاب که تحت عنوان «اهمیت دیجیتال مارکتینگ در هاردتک» و با حضور «سینا پورمحمدیان»، مشاور دیجیتال مارکتینگ شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می‌گردد، به بحث دیجیتال مارکتینگ، اهمیت آن در اقتصاد و چگونگی استفاده کارآمد استارت‌آپ‌ها از آن برای رشد و توسعه کسب‌وکارشان می‌پردازد.

اگر از فعالان حوزه کارآفرینی و فناوری، به‌ویژه در حوزه فناوری‌های سخت هستید، اگر به مباحث بازاریابی و فروش علاقه دارید، اگر ایده‌ای نوآورانه در ذهنتان شکل گرفته و در فکر استفاده از فضای مجازی برای تبلیغ و معرفی آن هستید، در این وبینار شرکت کرده و با مهم‌ترین مزایای و ویژگی‌های دیجیتال مارکتینگ آشنا شوید.

 

 

گفتنی است، پس از تجربه موفقیت‌آمیز وبینارهای مختلف از سوی کاریز و استقبال مخاطبین از آن‌ها، این برنامه اقدام به برگزاری منسجم و یکپارچه رویدادهای خود در قالب تقویم زمستانه کاریز نموده است. این رویداد بزرگ که تحت عنوان «شتاب زمستانه در هاردتک» و با عناوین متنوع و کاربردی از نیازهای مختلف استارت‌آپ‌ها در حوزه فناوری‌های سخت (هاردتک) برگزار می‌گردد، تلاشی از سوی کاریز برای کمک به توسعه فرهنگ کارآفرینی و نوآوری در کشور و پاسخ به نیاز روزافزون استارت‌آپ‌های داخلی به آموزش‌ها و مبانی کاربردی مدیریت کسب‌وکار محسوب می‌شود. در شتاب زمستانه کاریز، ۲۰ رویداد آنلاین با موضوعات منحصربه‌فرد در حوزه فناوری‌های سخت، با شعار پنج دنده تا قهرمانی (تیم، سرمایه، مجوز، فرصت و پتنت) برگزار می‌گردد. وبینار حاضر، بخشی از سلسله وبینارهای مالکیت فکری و ثبت اختراع تقویم زمستانه کاریز می‌باشد. به افرادی که در همه این وبینارها حضور فعالی داشته باشند، گواهی حضور نیز اعطا می‌گردد.

 

 

سخنرانان

سینا پورمحمدیان
سینا پورمحمدیان
مشاور دیجیتال مارکتینگ شرکتهای دانشبنیان
محسن ابراهیمی
محسن ابراهیمی
شبکه نوآوری کاریز

برگزارکنندگان

شبکه نوآوری کاریز
شبکه نوآوری کاریز
اکوسیستم استارتاپی هاردتک

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
معرفی کاریز۱۸:۰۰۱۸:۰۵
ارائه۱۸:۰۵۱۸:۵۰
پرسش و پاسخ۱۸:۵۰۱۹:۰۰

برگزار‌کننده

آواتار

کاریز، اکوسیستم استارتاپی فناوری های سخت / هاردتک

کاریز یک فناوری ایرانی است… فعالیت در اکوسیستم‌های نوآوری و کارآفرینی و موفقیت در آن به خصوص در حوزه هاردتک، در گرو تعهد ذهنی و عملی به مفهوم «همکاری و مشارکت» است. هیچ پروژه فناورانه بزرگی بدون همکاری بین چند متخصص از حوزه‌های گوناگون به موفقیت نمی

رویداد های برگزارشده۳۳
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۷۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳ مهر

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
سه‌شنبه ۷ اردیبهشت

جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی

 • آنلاین
 • رایگان
 • دانشگاه گلرنگ
شنبه ۴ اردیبهشت

مسیر رشد برای استارتاپ‌های کانادایی

 • آنلاین
 • رایگان
 • باشگاه کارآفرینی تیوان
چهارشنبه ۸ اردیبهشت

کارگاه ارزش گذاری استارتاپ ها

 • آنلاین
 • ۵۵۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز توسعه کارآفرینی ریمیا