رویداد به پایان رسیده است!
اولین دوره استارت آپ ویکند معماری و عمران با موضوع "هنر و تکنولوژی" به همراه مشاوره اختصاصی راه اندازی مدل هوشمند کسب و کار شما در تاریخجمعه ۳ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

اولین دوره استارت آپ ویکند معماری و عمران با موضوع "هنر و تکنولوژی" به همراه مشاوره اختصاصی راه اندازی مدل هوشمند کسب و کار شما

شروع:
چهارشنبه ۱ شهریور ۹۶ ۱۹:۰۰
پایان:
جمعه ۳ شهریور ۹۶ ۱۹:۰۰
اولین دوره استارت آپ ویکند معماری و عمران با موضوع "هنر و تکنولوژی" به همراه مشاوره اختصاصی راه اندازی مدل هوشمند کسب و کار شما
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره استارت آپ ویکند بیشتر بدانیم:

استارت آپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی انتهای هفته برگزار می گردد و میزبان شرکت‏ کنندگان پرانگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، دوست داران استارت آپ، بازاریاب ها و طراحان می باشد تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و به اجرای ایده های خود برای شروع یک کسب و کار موفق و خلاق بپردازند. این برنامه جهانی تا بحال بیش از یک هزار بار در بیش از ۴۸۰ شهر دنیا برگزار گردیده و شبکه پهناوری از مشتاقان کارآفرینی را پدید آورده است. در این برنامه، شرکت کنندگان در یک فضای مشترک قرار گرفته و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق انتخاب شده اند، ایده های خود را به کسب و کار تبدیل کرده و طرح های خود را به نمایش می‏گذارند. پس از داوری، تیم‏ های برگزیده معرفی شده و مورد حمایت قرار می‏ گیرند تا طرح خود را به مرحله اجرایی برسانند.
با شرکت در استارت اپ ویکند شما یادگیری از طریق عمل خلاقه، ایجاد روابط عمیق تر کاری، تطابق با سرمایه گذاران بالقوه، پرورش ایده ها و آزمایش در محیطی بدون ریسک  را آموخته و  اولین قدم در مسیر کارآفرینی و ایجاد مدل کسب و کار اختصاصی خود را بر می دارید.

گروه آموزشی ویستاوید نیز همگام با این حرکت جهانی، میزبان شما فرهیختگان گرامی در اولین دوره استارت آپ ویکند معماری و عمران با موضوع "هنر و تکنولوژی" خواهد بود. این رویداد با هدف استفاده از دانش مدرن و راه کارهای شبکه های اجتماعی برای کارآفرینی و کسب درآمد در زمینه های هنر و تکنولوژی برگزار می شود.

رویکرد این رویداد معرفی هنرمندان و متخصصان رشته عمران و معماری و ایده های خلاق فنی و هنری به نوآوران و کارآفرینان جامعه و تعامل این افراد در جهت ایجاد کسب و کار خلاقانه هوشمند و برنامه ریزی شده برای درآمدزایی مستقل در دنیای مجازی و صادرات خدمات است.

موضوع اصلی این رویداد، هنر و تکنولوژی است. ساخت نرم افزارهایی که کارکرد هنری دارند، استفاده از هنر برای ساخت نرم افزار، وبسایت هایی با رویکرد هنری و هر کسب و کاری که هنر و تکنولوژی را در هم تلفیق کند، نمونه ای از یک استارت آپ هنری است. شرکت کنندگان فرصت دارند تا در محیطی پویا و خلاق، در قالب یک تیم بر روی ایده های خود کار کرده و طرح مقدماتی یک کسب و کار مبتنی بر هنر و تکنولوژی را پایه ریزی کنند. و آموزش های لازمه را از مربیان با تجربه در زمینه های طراحی، کدنویسی و کسب و کار در فضای مجازی فراگرفته و تیم حرفه ای خود را تشکیل دهند.

پس از اتمام دوره ایده ها و کار ها به داوری گذاشته شده، تیم های برتر انتخاب شده و برای ادامه کار بر روی پروژه خود، مورد حمایت قرار می گیرند.

استارت آپ ویکند چگونه کار می کند؟


کسب و کار استارت آپی خود را راه اندازی کنید!

✳️✳️✳️✳️

جهت دریافت رایگان ترجمه کتاب STARTUP WEEKEND نوشته کارل اسچارم و استیو بلنک (اینجا کلیک نمایید++)

❇️❇️❇️❇️

https://www.slideshare.net/VISTAVID/startup-weekend-54

درباره گروه آموزشی توسعه مهارت های حرفه ای ویستاوید

------------------------------------------------------

شبکه تعاملی آموزش و اشتراک مهارتهای حرفه ای ویستاوید راهکاری سریع و همیشه در دسترس جهت تبادل دانش و درس آموخته ها مبتنی بر رویکرد توسعه بدون وقفه جهت تشکیل کار گروه ها ی تخصصی ، برندسازی حرفه ای و هوشمند سازی کسب و کارها در فضای مجازیست.

"ویستاوید را در کانال تلگرام SkillShare دنبال کنید "
https://t.me/SkillShare

 www.vistavid.ir

رویداد آنلاین است