کاور
چهارشنبه ۳۰ مهر ساعت ۰۸:۰۰

اولین دوره DBA کسب وکارهای هوشمند

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
تهیه بلیت برای این رویداد از روز یک‌شنبه ۱۲ مرداد ساعت ۰۰:۰۰ تا روز دوشنبه ۳۱ شهریور ساعت ۲۳:۵۹ امکان‌پذیر است.

مقدمه و آشنایی با کسب وکار هوشمند


امروزه با رشد روزافزون فناوری، شکل تجارت و تعاملات فعالیتهای تجاری با مشتریان به کلی تغییر کرده است. فناوری و رونق اینترنت، باعث شده است کسب‌ و‌‌ کارهای جدیدی به ‌وجود بیایند، بسیاری از کسب ‌و ‌کارهای سنتی تغییر شکل بدهند و به استفاده از اینترنت روی بیاورند.
 كسب ‌و كار هوشمند برنامه‌های كاربردی و فناوریهایی است كه در سازمانها برای جمع‌آوری، یكپارچه‌سازی، تجزیه ‌و‌ تحلیل و ارائه داده‌های كسب ‌و كار مورد استفاده قرار می‌گیرند. تسهیل و بهینه‌سازی فرایند تصمیم‌سازی، شناسایی فرصتهای كسب ‌و كار، افزایش به اشتراک‌گذاری اطلاعات، ارتباط مؤثرتر با مشتریان، افزایش قابلیت تهیه گزارشات متنوع و پویا و پیش‌بینی شرایط آتی سازمان از جمله مزایای كسب ‌و كار هوشمند است.

کسب و کار هوشمند یا هوش سازمانی، فناوریها و برنامه‌های است که برای جمع‌آوری، یکپارچه‌سازی، تجزیه و تحلیل و ارائه کسب و کار در سازمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. کسب و کار هوشمند دانشی است عمیق و فراگیر نسبت به عواملی چون مشتریان، رقیبان، محیط اقتصادی، عملیات و فرآیندهای سازمانی چون مالی، فروش، تولید، منابع انسانی که بر کیفیت تصمیمات مدیریتی در سازمان تاثیرگذار است. 

معمولا در کسب و کار هوشمند از اطلاعاتی که به سختی و با هزینه زیاد به دست آمده هوشمندانه برای کنترل سریع و دقیق و تصمیم‌گیریهای مدیریتی سازمان استفاده می‌شود. این اطلاعات می‌تواند در پیش‌بینی وضعیت فروش شرکت، پیش‌بینی رفتار مشتریان، جلوگیری از تقلب، مدیریت بهتر منابع سازمان به خصوص منابع مالی، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت ارتباط با مشتریان، مدیریت ریسک، مدیریت کیفیت و کارایی سازمان و در یک کلام مدیریت یکپارچه و آگاهانه سازمان به کمک مدیران بشتابد.

مهم است که بدانید مدیریت هوشمند شما را برای تصمیم‌گیری در همه عوامل موثر بر سازمان و شرکتها توانمند می‌سازد. مدیریت هوشمند تمام مدیران ارشد سازمان را قادر به اخذ تصمیمهای آگاهانه در مورد همه چیز از تحقیق و توسعه بازاریابی و تاکتیکهای سرمایه‌گذاری تا استراتژیهای بلند مدت می‌نماید.


کسب وکار هوشمند چیست ؟


 کسب و کار هوشمند چیست؟

کسب و کار هوشمند تمام فناوریهای کامپیوتری را دربر می‌گیرد که از آن جمله می‌توان به نرم‌افزارهای کاربردی، مدلهای کسب و کار و الگوهایی که به سازمانها یا شرکتها کمک می‌کند اشاره کرد. این الگوها داده‌های پراکنده را به اطلاعاتی قابل فهم، قابل تبادل، قابل اشتراک‌گذاری و قابل دخیره برای تصمیم‌سازی‌های بعدی تبدیل می‌کند. یا به تعبیر دیگر مدیریت هوشمند یک فرایند شامل جمع‌آوری قانونی و اخلاقی اطلاعات و انتقال کنترل شده هوش عملیاتی به تصمیم‌گیران است. کسب و کار هوشمند، استفاده هوشمندانه و آگاهانه از اطلاعاتی است که به سختی و با صرف هزینه‌های زیاد به دست آمده است و در جهت تصمیم‌گیری‌های مدیریتی و کنترل سریع و دقیق وضعیت سازمان استفاده می‌شود.

آمارهای موجود شواهد و دلایل معتبری را ارائه می‌کند که بر اساس آنها، سازمانها توانسته‌اند هزینه‌های غیرضروری تحلیلهای عمیق و دقیقتر از وضعیت درون سازمانی رقابت‌پذیری کاهش و ضریب موفقیت خود را افزایش دهند و به یک معماری تجاری قابل اطمینان دست یابند. 

از اینرو در دوره های اخیر ، موضوع کسب وکارهای هوشمند وراه اندازی آنها از موضوعات بسیار مهم در فضای کسب وکار وکارآفرینی است . 

 


آشنایی با دوره DBA کسب وکارهای هوشمند


دوره کسب وکارهای هوشمند با دو هدف زیر اجراء خواهد شد : 

- تبیین مفهوم هوشمندی در کسب وکار 

- آشنایی با مولفه ها و ویژگی های یک کسب وکار هوشمند 

این دوره کاملا به صورت کاربردی وبا هدف ایجاد توانمندی در دانش پذیران برای اجرای آنچه که طی آن فراگرفته اند برگزار می گردد و اساتید دوره از بین اساتید دانشگاهی و خبرگان صنعت انتخاب شده اند تا امکان  آشنایی شرکت کنندگان با رویکردها و دیدگاه های تئوریک واجرایی فراهم گردد. 


سرفصل های این دوره


سرفصل های آموزشی این دوره به شرح زیر می باشد : 

 


یادآوری های بسیار مهم


1- به خاطر شیوع بیماری کرونا این دوره به صورت کاملا مجازی و وبیناری برگزار می گردد . 

2- این دوره مستقیما توسط دانشگاه گلرنگ برگزار شده و به شرکت کنندگان فقط مدرک دانشگاه گلرنگ داده خواهد شد . 

مجریان

حامی

حامی

حامی

حامیان


شهریه حضور در این دوره


شهریه حضور در این دوره مبلغ یکصد وپنجاه هزار ریال تمام می باشد . 

1- همکاران گروه صنعتی گلرنگ مشمول 10% تخفیف خواهند شد . 

2- در صورت پرداخت نقدی مشمول 10% تخفیف خواهید شد . 

3- شهریه این دوره در چهار قسط مساوی واز طریق چک تا پایان سال 1399 باید تسویه شود .

 


نحوه ثبت نام و حضور در دوره


کلیه متقاضیان  پس از تهیه بلیت مصاحبه و مشاوره ، ابتدا مصاحبه وتعیین سطح شده ودر صورت کسب حداقل 75% امتیاز ، پذیرفته خواهند شد . 


نحوه اجرای دوره


بدیهی است تا پایان پاندمی کرونا ، این دوره به صورت کاملا مجازی ووبیناری وآنلاین برگزار خواهد شد . 


گواهینامه حضور در دوره


گواهینامه حضور دراین دوره انحصار با لوگوی دانشگاه گلرنگ صادر خواهد شد . 

 


شرایط حضور در این دوره


شرکت کنندگان با رضایت وآگاهی واطلاع کامل از شرایط حضور و شرکت در دوره آموزش آزاد مجازی DBA که توسط دپارتمان آموزش آزاد دانشگاه گلرنگ برگزارمی گردد و با علم کامل به اینکه این گواهی نامه (CERTIFICATE)، فاقد ارزش استخدامی و درجه علمی و رسمی دانشگاهی بوده و صرفا به منزله گواهینامه حضور در دوره ی آموزش آزاد مجازی بوده و توسط دپارتمان آموزش آزاد دانشگاه گلرنگ و فقط با لوگوی آن صادر می شود، دراین دوره ثبت نام نموده و متقاضی حضور و دریافت گواهینامه این دوره ی آموزشی مجازی خواهند بود .

بدیهی است، دپارتمان آموزش آزاد دانشگاه گلرنگ، اختیار کامل دارد درصورت واجد شرایط بودن وکسب امتیازات ونمرات لازم، گواهینامه حضور دراین دوره را برای شرکت کنندگان محترم صادر نماید .

آدرس

تهران تهران - خیابان ولی عصر- پایین تر از زرتشت- کوچه امینی - پلا 18 - 02188918351

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

دانشگاه گلرنگ

دانشگاه گلرنگ یک دانشگاه سازمانی است که ماموریت آن رشد وارتقای مهارت ها و توانمندی های منابع انسانی می باشد .

رویداد های برگزارشده۱۳
رویداد های فعال۱۴
  • شروع: چهارشنبه ۳۰ مهر ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: شنبه ۱۶ مرداد ساعت ۱۹:۰۰
این رویداد حضوری برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا موارد ایمنی مربوط به رویداد حضوری را در لینک زیر مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است