رویداد به پایان رسیده است!
اولین رویداد ایده پردازی فکربکر در تاریخپنج‌شنبه ۱۲ امردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

اولین رویداد ایده پردازی فکربکر

شروع:
پنج‌شنبه ۱۲ مرداد ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۲ مرداد ۹۶ ۱۹:۰۰
اولین رویداد ایده پردازی فکربکر
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 رویداد ایده پردازی فکربکر چیست؟

رویداد ایده پردازی فکربکر یک کارگاه یک روزه با رویکردی آموزشی – تجربی است که در استان فارس توسط موسسه کارآفرینی فکربرتر با مشارکت و همکاری اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان فارس برگزار می شود. در این رویداد شرکت کنندگان علاقه مند به فرآیند کارآفرینی و استارت آپ، گرد هم می آیند تا در یک کارگاه آموزشی و تجربی صد درصد کاربردی تمام دانش مقدماتی لازم جهت ورود به حوزه کارآفرینی و استارت اپ ها را فرا گیرند. یکی از تفاوت های عمده این رویداد با دیگر رویدادهای کارآفرینی برگزار شده در کشور مانند "استارت آپ ویکند" در این است که برخلاف "استارت آپ ویکند"، در این رویداد شرکت کنندگان پس از آموزش تمامی مباحث مورد نیاز و تشکیل تیم، اقدام به ایده پردازی به صورت تیمی , و انفرادی می کنند که این امر باعث بالا رفتن کیفیت ایده های ارائه شده در چنین رویدادی میگردد. در این رویداد و در یک نیم روز به شرکت کنندگان، طی یک کارگاه آموزشی جذاب، آموزش داده مي‌شود كه چگونه مي‌توان در زمينه كسب و كارهاي نوین و کارآفرینی دانش بنیان و کسب و کارهای فناور از هيچ به يك ايده ناب و جهاني دست يافت. سپس چگونه مي‌توان اين ايده را به يك مدل كسب و كار با كيفيت تبديل كرده و نظر سرمايه‌ گذاران را به آن جلب كرد. در ادامه و در انتهای همان روز، هر یک از شرکت کنندگان در یک تیم موضوعی مانند کشاورزی، منابع طبیعی، صنایع تبدیلی، محیط زیست، صنعت، خدمات، سلامتی، گردشگری، کسب و کارهای اینترنتی، تفریح و سرگرمی، آموزش و ... عضو می شوند و با تمامی شرکت کننده هایی که آن موضوع را انتخاب کرده اند یک تیم را تشکیل می دهند. 

خیلی وقت‌ها، ایده‌هایی به ذهن‌مان خطور می‌کنند: راهکارهایی برای مشکلات غیر قابل حل بشری، روش‌هایی برای یک شبه پولدار شدن، اختراع ریموت کنترل برای یخچال و خلاصه ایده‌هایی که احساس خود‌ ادیسون پنداری‌ را در ما حسابی تقویت می‌کنند. اما ایده‌ی ناب و درست و حسابی، حاصل یک لحظه الهام است؛ یعنی برای رسیدن به آن باید ذهن‌مان را از روزمرگی‌هایی که بیهوده، فکر را اشغال می‌کنند، پاک کنیم.

البته دوره‌ی ایده پردازی به سبک سنتی و خسته‌کننده، مدتهاست تمام شده و حالا زمانه‌ای است که باید از تکنیک‌های ابتکاری و لذت‌بخش استفاده کنیم. هرچه فرآیند تفکر خلاقانه‌تر باشد،‌ ایده‌ی حاصل از آن جالب‌تر و بهتر خواهد بود. در رویداد فکربکر می‌خواهیم در ابتدا با مراحل ایده پردازیِ مؤثر، آشنا شویم و سپس ۱۵ تکنیکی را که قبلا امتحانشان را برای ایده پردازی پس داده‌اند، بگوییم.

مزایای شرکت در رویداد فکربکر

ارائه اطلاعات صحیح، کاربردی و عملی و به دور از حاشیه ، شفاف سازی و تفکیک اطلاعات صحیح و غلط در زمینه راه اندازی کسب و کار از صفر تا صد خلق یک کسب و کار

برگزاری دوره آموزشی به صورت کارگاهی و عملی. در این دوره آموزشی کلیه مطالب به صورت عملی اجرا و تمرین خواهد شد.

به کلیه شرکت کنندگان ، جزوه اختصاصی محتوای آموزشی کارگاه تقدیم خواهد شد تا در طول دوره ، نیازی به یادداشت برداری نداشته و تمرکز خود را بر روی آموزشها و تمرینات عملی صرف نمائید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر با مسئول دبیرخانه این رویداد بی نظیر تماس بگیرید 09170808842-09170717800-07136364809 و یا با لینک زیر کانال تلگرامی این رویداد رویداد بپیوندید

https://t.me/goldenstart

سخنرانان

مهندس حسین اکبرپور

مهندس حسین اکبرپور

مدیر عامل موسسه کارآفرینی فکربرتر

مهندس مهدی رحمانی

مهندس مهدی رحمانی

مدیر عامل گروه تجاری سفیر

سید محمد رحیم نجیبی

سید محمد رحیم نجیبی

نماینده موسسه کار و تامین اجتماعی در استان فارس

برگزارکنندگان

موسسه شتابدهنده کسب و کارفکربرتر

موسسه شتابدهنده کسب و کارفکربرتر

اداره کل تعاون کار و رفاه استان فارس

اداره کل تعاون کار و رفاه استان فارس

پارک علم و غناوری استان فارس

پارک علم و غناوری استان فارس

جامعه اسلامي كارگران استان فارس

جامعه اسلامي كارگران استان فارس

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
البفای استارت آپ۱۶:۰۰۱۷:۰۰
کارگاه تکنیک های فرصت یابی۱۷:۰۰۱۸:۰۰
کارگاه ایده پردازی۱۸:۰۰۱۹:۰۰

آدرس:شیراز شیراز بلوار پاسداران(زرهی) خیابان شهید آقایی سالن اجتماعات اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز