اولین همایش ملی عرضه و تقاضای آب شرب و بهداشت: چالش ها و راهکار ها

شروع رویداد
سه‌شنبه ۲۷ مهر ۹۵ ۰۸:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۲۸ مهر ۹۵ ۱۷:۰۰
مکان رویداداصفهان
اضافه به تقویم
اولین همایش ملی عرضه و تقاضای آب شرب و بهداشت: چالش ها و راهکار ها
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۳۱۳۳۹۱۳۴۴۲
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

در حال حاضر کشور ایران با روند رو به تزاید جمعیت، عدم تناسب زمانی و مکانی بارش ها و رشد روز افزون مصارف آب رو به رو می باشد و در آینده ی نزدیک با چالشها و معضلات جدی در زمینه تامین آب شرب و بهداشت به ویژه در مناطق خشک و نیمه خشک رو به رو خواهد بود. کم آبی های چند ساله اخیر اگر چه در نگاه بسیاری امری گذرا تلقی میگردد، ولی در حقیقت میتوان آن را پیش قراول بحران گسترده آب دانست که در صورت عدم برنامه ریزی منسجم، لطمات جبران ناپذیری را بر پیکره اقتصاد کشور وارد خواهد ساخت. لذا برای سازگاری و مدیریت این رخداد، نیازمند هم اندیشی بیش از پیش پژوهشگران، مسئولین اجرایی و کارشناسان میباشیم.
از این رو دانشگاه صنعتی اصفهان بر آن است تا با برگزاری اولین همایش ملی عرضه و تقاضای آب شرب و بهداشت: چالش ها و راهکار ها با رویکرد تلفیق و تمرکز بخش های علمی و اجرایی با هدف گفتمان آب و هم افزایی پژوهشگران و متخصصین برجسته کشور به ارتقای دانش و نگرش تصمیم گیران و مصرف کنندگان آب بپردازد.
این همایش در قالب رویدادکارآفرینی، نشست های  تخصصی، کارگاه های علمی-کاربردی، جشنواره عکس و نقاشی و نمایشگاه تخصصی 27 و 28 مهر ماه 1395 در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.

علاقمندان جهت کشب اطلاعات بیشتر به وبسایت water-iut.ir مراجعه نمایند.

آدرس:اصفهان دانشگاه صنعتی اصفهان- مجموعه تالارهای شیخ بهایی و مفاخر