رویداد به پایان رسیده است!
اولین وبینار ایده شو شهری (پیش رویداد دوم) در تاریخ پنج‌شنبه ۲۶ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۶ تیر ساعت ۰۹:۰۰

اولین وبینار ایده شو شهری (پیش رویداد دوم)

  • رایگان
  • آنلاین
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


اولین وبینار ایده­ شو شهری

از آنجاییکه برگزاری رویداد های هدفمند می تواند نقش موثری در ارائه طرحهای کاربردی داشته باشد نیز با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته ، اولین رویداد ایده شو شهری با حمایت شهرداری یزد توسط کارگاه نوآوری دانشگاه یزد برگزار می گردد.

موضوع چالش­های اولین ایده­شو شهری: حمل و نقل عمومی هوشمند و پایدار

مخاطبین: دانشجویان و اعضای هیئت علمی  و شرکت های فناور

مرحله اول: پیش رویداد یک روزه با هدف آشنایی مخاطبین با ایده پردازی و نوآوری و نیز حرکت به سمت کارآفرینی با محوریت چالش ایده­شو برگزار خواهد شد. بدین منظور سخنرانان زیر برای این پیش رویداد در نظر گرفته شده است:

1.   جناب آقای دکتر فلاح تفتی: دکتری مهندسی ترافیک از دانشگاه ونز-کاردیف انگلستان و عضو کارگروه حمل و نقل، اقتصاد و محیط زیست، صندوق حمایت از پژوهش­گران و فناوران کشور با موضوع سخنرانی وضعیت ملی و جهانی در حوزه حمل و نقل شهری

2.   جناب آقای دکتر شبانی: کارشناس معاونت برنامه ریزی شهرداری یزد با موضوع تبیین جایگاه حمل نقل عمومی در برنامه راهبردی شهرداری یزد

مرحله دوم: با راه­ اندازی سامانه دریافت ایده ها در راستای چالش های مطرح شده ایده­ها و طرح های مخاطبین جمع آوری میگردد و با تشکیل گروه داوری، ایده­ها غربالگری شده و افراد منتخب به مرحله نهایی رویداد راه پیدا میکند.

در رویداد یک روزه پایانی، شرکت کنندگان ضمن آموزش مفاهیم اولیه کسب و کار فناورانه و نیز پیاده سازی ایده های خود در قالب بوم کسب و کار خود را برای ارائه نهایی آماده میکنند. در پایان تمام تیم ها ایده های خود را ارائه میدهند و نفرات برگزیده توسط هیئت داوران مشخص میشوند و جایزه دریافت میکنند.

مرحله سوم: تیم ایده های منتخب مشمول حمایت جهت پیاده سازی ایده های خود و دریافت کمک هزینه بلا عوض به مبلغ 100000000 ریال( صد میلیون ریال) میگردند.

برگزارکنندگان

دانشگاه یزد
دانشگاه یزد
شهرداری یزد
شهرداری یزد

سخنرانان

مهندس مرزبان
مهندس مرزبان
مدیر مهندسی وایمنی و ترافیک شهرداری یزد

برگزار‌کننده

آواتار

کارگاه نوآوری دانشگاه یزد

  کارگاه نوآوری دانشگاه یزد در راستای حمایت از دانشجویان خلاق و نوآور و به منظور پرورش ایده های نو و کاربردی با همکاری پارک علم و فناوری یزد ایجاد گردیده است. این مرکز با پذیرش و حمایت از طرح های ارائه شده با هدف هدایت به سمت کارآفرینی ، شرکت در جشنو

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر